Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIZOL

Włocławek

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIZOL

anonymous

Oddział we Włocławku to wielki "syf"wszystko rozwalone wszędzie,brak kompetencji,brak sprawnych widlakow,BHP łamane na każdym kroku,no i płacą słabo co najważniejsze

Rafal

Ile firm zostało wydymanych na Smolnej 40? Proszę o kontakt na rgajewski@vp.pl, w kupię siła

Misio

W Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIZOL jest całkiem nieźle, fajna sprawa i naprawdę duża szansa dla osób, które chciałby się rozwijąc właśnie w tej branży i zdobywać doświadczenie jak największe, co chyba jest całkowicie jasną rzecz, kto by nie chciał

lumix

Dobrze się trzyma bo trzepie kasę na podwykonawcach.

piesek leszek i inne kartoony :)))))))

Banda [usunięte przez moderatora] . Stolarze głąby jakich mało, prostych elementów nie potrafią złoży. Zbrojarze (szczególnie na bazie) nie myślą o niczym innym jak tylko zrzuta rano i wysyłają kierowcę po flachę (lub dwie jak są po wypłacie). Cudem ta firma jeszcze istnieje. Wielcy fachowcy pęłną gębą . Niech im będzie. Na pohybel wszystkim nierobom ...... nie płacz Włocławianinie żeś biedny , bo żeby mie trzeba coś z siebie dac ....... vivat czerwony Włocławek!!!!!!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIZOL - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIZOL