Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski w Ruda Śląska

Rafał

Podobnie jak kolega czy tez koleżanka wyżej. Z jazdy z czesciami zrobiła się kurierka, a kasa wstępnie uzgodniona z kierownikiem G. nie pokrywa się z tym,c o mówią sami pracownicy Z tego co widze to spora rotacja pracownków. Ogłoszenie nie znika z portalu olx. Moze gdyby kierownik, ktory przeprowadza rozmowy, zaiast opowoadac o wczasach i imprezach firmowych, mogłby rzetelniej opisywac charakter pracy i przede wszystkim jakie faktycznie są zarobki. Nie wiem jak trasy w pl, ja tez tez trafiłem na czechy słowacja i szczerze mowiac odradzam, Chyba ze wystarczy wam 4 gdziny snu i znowu do pracy bo srednio od wyjazdu z bazy do powrotu mija 14 godzin. Nie polecam

Ola
@Rafał

Witam, Ogłoszenie nie znika z Olx, ponieważ firma cały czas się rozrasta i przybywa nowych tras. Więc za nim co kolwiek napiszesz proszę zastanów się.

Jarek
@Ola

Rotacja jest niesamowita co tydzień minimum 5 nowych twarzy .

Jarek
@Rafał

W tej firmie urlop jest przewidywany tylko dla osób z długim stażem pracy . Więc temat wczasów to tylko mydlenie oczu

Rafał
@Ola

Buahahah na bank się rozrasta...chyba że wysuwasz takie wnioski po ilości pracowników którzy się tam przewijają...i odchodzą. To nie świadczy o tym że firma się rozrasta leczo tym, że kiepsko płacicie za tyle godzin jazdy nieraz w ciężkich warunkach. Lepiej zarobię biorąc dwa etaty i noce spedzam w domu a nie lawirujac między sarnami, jeleniami i dzikami.

Porażka

Jeśli startujecie do pracy w tej firmie, musicie wiedzieć że iż jest to kurierka z częściami samichodowymi, chociaż na rozmowie przedstawione jest to nieco inaczej. Trasy nocne jak i dniówki, mnóstwo kilometrów, na niektórych trasach również masa klientów. Pieniądze obiecywane przez kierownika (usunięte przez administratora). zupełnie inne niż w rzeczywistości, a wiem to od pracowników, którzy zarabiają inaczej. Praca dla nowych, którzy dostają najgorsze trasy bo reszta obsadzona przez starych pracownikow, godzinie wychodzi dziennie od 12-14. W okresie zimowym dłużej. Zwiedziłam dwie trasy, obie porąbane, a najgorsze Czechy Słowacja. Jeździ sie głównie lasami i zadupiami, pełno zwierzyny, nocą trzeba bardzo uważać, jednak gdy będziecie mieli zdarzenie drogowe z udziałem leśnej zwierzyny, a GPS pokaże niedozwolona prędkość bo wszystkie paczki muszą być rozwiezione do 6 rano, dostajecie kary pieniężna w wysokości 1000-1500 w zależności od tego, Jak uszkodzicie samochód. Bzdura!!! Flota ubezpieczona, a kierowcy wyprówaja flaki na niektórych trasach by zdarzyć ns czas. Szkoliłem sie przez tydzień i zrezygnowalem, widząc i słuchając od pracowników na temat warunkow, z reszta po przeliczeniu godzin pracy i kilometrów, kasa nieopłacalna. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem uzgodnionego z kierownikiem wynagrodzenia za szkolenie, nie odbierają tel, nie odpisują na maile, sprawa trafiła do sądu. Firma nierzetelna, spora rotacja ludzi, kierownik (usunięte przez administratora) niekompetenty jak dla mnie, dużo gada ale niewiele sie pokryło z rzeczywistością. Zatem szkoda czasu Panowie na ta firmę, poza tym konkurencja lepiej płaci

Niezadowolony
@Porażka

A jaka konkurencja lepiej płaci? Daj namiar. Też jestem nie zadowolony z warunków w tej firmie. Pozdrawiam.

Porażka
@Niezadowolony

Np. Spedycja Pawbud. Jeździ tam moich dwóch znajomych i proponowali mi wstąpienie w ich szeregi, jednak jak wspomniałem wczesniej, pezekalkulowalem sobie wszystko i zdecydowałem odpuścić sobie wyjazdy. Nie dziwię Ci się, że nie jesteś zadowolony, a ten komentarz o rozwoju firmy nieco mnie rozśmieszył. Wiem, że firma miała podpisać nowe kontrakty i miało przybić kilku nowych klientów, jednak nie wiem kto będzie jeździł na tych trasach, skoro nie mogę ogarnąć kierowcow na stare trasy. Każdy nowy który przychodzi, rezygnuje po kilku dniach. Ja czekam na rozstrzygnięcie swojej sprawy w sądzie za brak wyplaconego szkolenia. Ciekaw jestem, ile osób znalazło się w podobnej sytuacji, zaczęli się szkolic, zrezygnowali i kupę dostali. Dlatego uczyłam wszystkich nowych, odrazu podpisujcie umowy w pierwszym dniu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zabrzańska 9A
    41-700 Ruda Śląska