Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski w Ruda Śląska

Erwin

Jaki jest socjal. Opieka medyczna, karta multisport, wczasy pod gruszą itp.

@Adam

Czyli wszyscy po równo pracują i po równo zarabiają? Jakie kwoty w tym roku? mieliście już tu jakieś podwyżki może? nikt o nich nie pisał, więc mnie to zastanowiło

Erwin

Jaki jest socjal. Opieka medyczna, karta multisport, wczasy pod gruszą itp.

Małgorzata
@Erwin

Ale Ty pytasz o to czy mówisz jak jest bo brak znaku zapytania trochę mnie zmylił?

@Małgorzata

Tak to pytanie. Jaki jest socjal?

Miki
@Małgorzata

@Małgorzata. Erwin pyta jakie są w firmie świadczenia socjalne. To chyba nie jest trudne pytanie. W firmie która zatrudnia pow 30 pracowników takie świadczenia są obowiązkowe.

Przepimik
@Miki

Miki zacznij czytać więcej i uważnie. Przypominam, że od 2017 r. pracodawcy, którzy zatrudniają co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty, mają obowiązek utworzenia zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (zfśs). Obowiązek ten obejmuje również pracodawców zatrudniających co najmniej 20 pracowników, w przypadku gdy zawnioskuje o to zakładowa organizacja związkowa.

Oj
@Miki

Ale tutaj jest z 130 i socjalu brak ????????‍♀️

Ja to z firmy nie jestem wiec nie rozumiem tego stwierdzenia o jakiejś dyskryminacji, czy możecie to jakoś rozwinąć? Faktycznie 130 osób już jest? i jak to w zasadzie podczas podziału na płeć wygląda? i co z tym socjalem w końcu?

Adam Nowy wpis

Dyskryminacji nie ma, tak jak i socjalu.

@Adam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski?

Zgadzam się. Byłem tam tydzień. Karzą przyjść godz np 17 i nie wiesz czy w ogóle będzie gdzie jechać. Widziałem szefa. W rozmowie z wieloletnim kierowcą nie miał do niego szacunku, a co dopiero do nowego. Upał 30 st, wody do picia brak.

@Paweł

Całkiem poważnie był Pan jednie przez tydzień? Dlaczego tylko tyle, faktycznie nigdzie Pan nie pojechał czy po prostu się nie spodobało? I tak w sumie na jakiej to umowie było, to okres próbny tak? Jak został opłacony?

Nie czaje, piszesz, że kasy się nie zarobi na bank a potem na koniec wjeżdża paleta z kasą… od działu to zależy czy o co chodzi? biuro dla przykładu jak zarabia? Doświadczony dyspozytor ile wyciągnie w porównaniu do kierowcy?

Ile jest zmian w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Monter konstrukcji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Maria

to co z tym socjalem? widziałam wątek na jego temat a już połowa kolejnego roku jest, wprowadzono cokolwiek? jeden Pan pisał na forum, że jak się jeździ i nie wychyla to wszystko będzie dobrze. a na jakiej stawce teraz praca jest realizowana i prócz kierowcy jako kto jeszcze można teraz popracować?

Małgorzata

Fajnie,czyli pracodawca też jest spoko i docenia was jako pracowników? :)

zatrudniony

Firma jak firma, jezdzisz to zarabiasz. Robic swoje nie wychylać sie i bedzie dobrze

Liroy

W tej firmie nie możesz mieć swojego zdania. Jeśli stajesz się nie wygodny, to Cię usuwają. Pan w naciąganych dresach przyłoży do tego rękę. Śmieszny dyspozytor ma swoich (usunięte przez administratora) którzy mają gwarancję wyjazdu. Jak się postawisz, to przyjedziesz na magazyn pomóc załadować auta i wrócisz do domu, oczywiście zrobisz to charytatywnie, bo nikt Ci za to nie zapłaci. Aczkolwiek na początku była rozmowa, że nawet jakbyś nigdzie nie pojechał przez cały miesiąc, to i tak Ci za to zapłacą. Większość pracowników to kable. Nie polecam

Smieszn
@Liroy

Smieszne to jest to ze ktos taki tak dlugo sie uchowal. Tu nie pojade bo nie znam( jedna pinezka pod sam punkt, bylo nie bylo rozmawiamy o zawodowym kierowcy) tu nie pojade bo mi sie nie chce niech inni jada a pozniej szok bo nigdzie nid pojechalem .A koledzy nie konfidenci tylko jak wszyscy pomagaja zeby ten towar wyjechal o dobrym czasie a trafi sie taki jeden co on nie jest od tego to nie dziwne ze sa konfidenci( wiem bo mi tez przywoziles towar i jako jedyny nie pomagales).

Koszykarz ;P

Za zachowanie jakim wykazał się Sz. Pan Bogdan nie polecam tej firmy... Coś poszło nie zgodnie z jego planem i swoim zachowaniem pokazał tak naprawdę jaki z niego (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , po czym oddelegował mnie na urlop rzekomo żebym sobie odpoczął. Rozmawiałem z nim przed pójściem na przymusowy urlop to powiedział mi że po Nowym roku zobaczymy jak to będzie że zmieni mi system pracy bo niby się nie wysypialem ( pracowałem codziennie same nocki )... Dziś wezwano mnie na firmę i okazało się że KRÓL BODEXU kazał nie przedłużać mi umowy. ( Zapewne celem "swojej zemsty" jak wspomniałem wyżej bo coś nie poszło po jego myśli ) śmiechu warte.... Pracowałem tam od lipca 2020 roku, do dzis... To jaka tu (usunięte przez administratora) mowa o długotrwałej współpracy ?! (usunięte przez administratora)

Dix2

Jest prawda

Olek
@Koszykarz ;P

Zastanawia mnie jedno, ci prostacy z biura na czele z tym smiesznym szefem stawiają na współpracę długofalową, natomiast nie istnieje coś takiego jak współpraca długofalowa z prostakami .

Sssss
@Olek

Śmieszne jest to, że osoba która ma tak duża firmę oraz tylu pracowników jest osobą która nie docenia pracownika. Wymaga dużo nie dając od siebie nic. Dobrze przyznam, że można dużo zarobić u Pana Bogda ale kosztem (usunięte przez administratora) czego? Kosztem braku własnego życia, dawania od siebie ile się da a na koniec usłyszysz jaki chu*owy jesteś bo przecież Pan Bogdan który ch**a wie, wie najlepiej :) Wszyscy dobrzy pracownicy tej firmy powiedzcie mi jak tam do (usunięte przez administratora) przetrwaliscie?

Ktoś
@Olek

Mówisz o sobie (usunięte przez administratora) Brawo!! To trzeba mieć odwagę, żeby o sobie opinię wystawić.

Liroy

Ojciec

Ekipa zgrana, pracowac robic swoje i bedzie dobrze. Praca dla ludzi którzy chca pracowac. Kadra zarzadzająca zgrana, jak cos trzeba zalatwic to wystarczy pogadac i mozna dogadac wszystko . Stawiaja na wspólpracę długofalową

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Pozdrowienia
@RRSap

Wszystko fajnie tylko u nas nie ma i nigdy nie bylo recepcji. Proszę pisac komentarze pod odpowiednim adresem Pozdrawiamy

@RRSap

Skoro nie ma nawet kawy to jestem ciekawa w takim razie co wchodzi w skład tego zaplecza socjalnego :D

Vvvito

Pracuje w firmie od pewnego czasu , nie miałem problemów. Wystarczy robić swoje to ani szefa ani kierownika się nie widuje. Jak ktoś chce pracować to i swoje zarobi . Trochę ludzi tutaj pracuje i jakby było tak złe jak inni piszą to by ich tu nie było. Dla chętnych jest jeden dzień by sobie zobaczyć na własne oczy jak ta robota wygląda

Wdzięczny
@Vvvito

"Trochę ludzi tutaj pracuje i jakby było tak złe jak inni piszą to by ich tu nie było." Co ty człowieku w ogóle piszesz? A ta rotacja to niby o czym świadczy? Ilu zostało z ludzi, którzy zatrudnili się rok, dwa czy cztery temu? No właśnie. Dawno już ich nie ma, a na ich miejsce przyszli ludzie, którzy już zdążyli zostać zastąpieni bo też już tam nie pracują. Jak ktoś wiele od życia nie oczekuje, lubi być kopany, poniżany i bawić się w (usunięte przez administratora) i z opuszczoną głową przyjmie wszystko co mu pseudo kierownik powie to faktycznie jest to idealna praca dla kogoś takiego. Zarobki? Błagam. Stawki niezmienne od lat mimo, że wszędzie płaca rośnie. Zarabiałem 4500zl pod stołem za wyjazdy do Austrii. Dwa tygodnie w miesiącu jesteś poza domem i dwa tygodnie jeździsz w Polsce od rana do wieczora bo taka miałem trasę. Teraz robię na miejscu w Rudzie nigdzie nie wyjeżdżając i mam to samo do tego nie mam problemu z urlopem, który był wiecznie przekładany i nie muszę znosić humorów otyłego. Śmiech.

Wdzięczny
@Vvvito

Ps. Nawet mechanik, który tam pracował chyba od 15 lat rzucił robotą niedawno no już nie mógł wytrzymać. Okazało się , że na dzień dobry w obcej firmie ma większą stawkę i o 16 trzaska drzwiami i nic go nie obchodzi... A na Bodexie jak mechanicy są traktowani to każdy wie.

Śmigło

Pracuje w firmie kilka lat i szczerze jest to moja pierwsza opinia którą wystawiam i nie ze względu na to że w firmie jest tak wyśmienicie że czuje wewnętrzną potrzebę podzielenia się tym z innymi, ani że jest tak źle że muszę wylać żale, ale uważam że nagonka na przedsiębiorstwo Pana Bogdana jest mocno przesadzone. Firma jest ok, pracuje się spoko, są dni lepsze, są te gorsze ale ogólnie da się pracować i zarobić... wystarczy robić swoją robotę, nie wdawać się w zbędne rozmowy z kierownikiem, czy innymi kierowcami, nie knuć, nie snuć podstępów tylko przychodzić rano, odpracować 6, 7, 9 czasami 10 godzin i iść do domu. Jest tu u nas grupa kierowców pisarzy który przesiadują na Goworku dzień i noc i obrabiają (usunięte przez administratora) przełożonym i innym kierowcą, a są też tacy (w tym ja) którzy po prostu wykonują swoją pracę i mają to w (usunięte przez administratora) Najlepsze jest to że Ci sami ludzie przychodzą później do przełożonych i proszą o pożyczenie samochodu bo mają przeprowadzkę, o zaliczkę bo przepijają pół wypłaty zaraz po 10-tym, o zamówienie części, o skorzystanie z warsztatu... a później na załadunku i go worku obrabiają (usunięte przez administratora) kierownikowi bo dowalił się do niego o źle zrobioną robotę, albo o złamanie zasad. Kończąc ten wywód... praca ok, robić co robić i do domu. zatrudniałem się kilka lat temu na starej siedzibie i uważam że nie ma tragedii.

Wasz Pan

Polecam

@Wasz Pan

Ty sie gosciu z (usunięte przez administratora)na mózgi po zamieniałes czy co??? Chyba ze dosiadasz GRUBASA i BOGA w wolnych chwilach i to cie kreci to spoko tylko dodaj ze polecasz dla osób o podobnych popędach ????

Twoj Pan
@Tenconiekapuje

Panowie musicie sie bardziej postarac po komentarzach wiadomo kto to pisal :) swojq droga dziwne tyle czasu a nadal przeżywacie ta firmę, miejcie troche godności

@Wasz Pan

Hej, a jakie stanowisko zajmujesz w Bodexie? :) Możesz napisać co konkretnie polecasz? Jak wyglądają warunki zatrudnienia (umowa, pensja, atmosfera) w firmie? Co oceniasz najbardziej pozytywnie? Na co można liczyć?

Olek

Prostactwo na wysokim poziomie. Brak polityki firmy. Ogromna rotacja. (usunięte przez administratora) nigdy nie wypowiedział słowa dziękuję, a miał za co. (usunięte przez administratora). Nie polecam, są naprawdę lepsze firmy.

Robert
@Olek

Szanuje. Krótko i na temat. Kwintesencja tej firmy.

Kierowca
@Olek

Świętnie kolego, że opisujesz siebie i swoje umiejętności. Ja się dziwię, że jeszcze firmy nie założyłeś.

@Olek

Ale czym tak konkretnie spowodowana jest wspomniana przez Ciebie ogromna rotacja w Bodexie? Jakich stanowisk to dotyczy? Mnie akurat interesuje kwestia zarobków.. Jak na tym polu wypada firma? Jakie stawki oferuje?

Czy warto zatrudnić się w firmie na stanowisku spawacza?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski?

Tenconiekapuje

Drogi kolego teraz juz to tylko takich biorą bo nikt doswiadczony i chociaz troche kumaty nie wejdzie w to (usunięte przez administratora) ktorego glowno dowodzącym jest RUBY i ktory ma problemy emocjonalne i stara sie z nimi uporac po przez (usunięte przez administratora) na pracownikach jesli nie jestes kapusiem i nie wchodzisz pod biurko RUBEMU to raczej kariery tam nie zrobisz

CzarnaOwca

Tak jak napisal powyzej kolega. Nie ma tam rak do pracy. Rotacja jest ogromna. Kazdy predzej lub puzniej ucieka wiec biora kazdego jak leci. Skladaj papiery i siadaj za fajera a jak doswiadczenie ci pyknie to szukaj porzadnej firmy do jazdy.

CzarnaOwca

Wracamy z kolejnego turnusu z zagranicy. Zmeczeni jak zawsze losujemy kto ma najwiecej sily i zaczyna powrut do polski. Jedziemy tak do polski prowadzac i spiac na zmiane i nagle wjezdzamy do czech. Teraz padla moja zmiana za fajera. Jade tak zmeczony do polski w czasie gdy inni spiom i nagle widze przepiekna tecze. Powiem szczerze ze byla niezwykla. Bardzo wyrazna. Dostrzeglem ze tecza ta konczy sie gdzies w polsce. Moji kompani sie przebudzaja. Kazdy z zafascynowaniem rowniez patrzy na te tecze. Nagle bedac blizej polski stwierdzilismy jednoglosnie ze ta tecza to ona sie konczy mniej wiecej w rudzie slaskiej. Tak! jej koniec jest w Bodexie. I wtedy kazdego z nas olsnilo bo na koncu kazdej teczy musi byc skarb! no przeciez ! To napewno OBIECANE NAM DWA LATA TEMU PREMIE i pieniadze z palety. bardzo sie uciesyzlismy. Niestety dojechalismy na miejsce i nie bylo premi. ponura rzeczywistosc. kazdy wsiadl w swoje auto i odjechal padniety po tygodniu ciezkiej charowki za granica do swojego domu. Premii nie ma, atmosfera w firmie bez zmian od miesiecy , kiepska. Ale chociaz piekna tecza umilila powrot do domu :)

KowbojSzosy

Ta firma to totalny bajzel co chwila co innego ciagle jakies moncenie kierownika z wielkim basiorem. Samochody niby nowe nale co z tego jak wszycko rozdupcone przerysowane wyobijane i slabe wyposazenie. Czlowiek rajzuje noca i jedzie 1000 kilometrow a ani podlokietnika w aucie wszystko twarde i trzeszczy wszystko sie lepi po poprzednich szoferach bo same babroki w tej firmie. Przy rozmowie na poczatku umawiasz sie na cos a potem wyglada to calkiem inaczi. nie polecam

Robert

Firma ogólnie nie najgorsza. Flota samochodowa całkiem świeża. Ludzie generalnie ok. Wiadomo jak to w dużym zakładzie pracy, tu i tam trafi się jakiś kapuś czy inna "wtyczka" ale generalnie pracujący tam kierowcy są ok, tzn. te osoby, które tam jeszcze zostały bo mnóstwo solidnych ludzi zwolniło się z tej firmy i ciągle zwalnia w ostatnim czasie, natomiast zatrudnia się ostatnio jakieś dzieci. Patrząc na to można odnieść wrażenie, że ulotki Bodexu są rozdawane pod budynkiem WORDu, każdemu kto podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Firma wygląda mało poważnie. Największy problem to kadra kierownicza. Totalnie z przypadku. Ludzie bez pojęcia, partyzantka totalna i jakoś to będzie. U konkurencji, gdzie pracowałem jest to nie do pomyslenia. Tylko, że mimo wszystko większość tej kadry choć niedouczona to raczej sympatyczna z jednym małym, a raczej wielkim i otyłym wyjątkiem. Ten człowiek musiał naprawde za dzieciaka w szkole ostro obrywać patrząc na to jak teraz odgrywa się na ludziach. Szkoda go. Absolutny brak kultury, smoła z butów albo jak ktoś tu dobrze napisał "smoła ze spranego mocno dresu". Ten człowiek tylko patrzy jak komuś dopiec, zrobić na złość. Dokona wszelkich starań by zrobić Ci pod górkę, tego możesz być pewny pracując tam. Kręcenie tzw. "afer" i nakręcanie na siebie ludzi to jego specjalność. Miesza i miesza by potem bohatersko rozwiązać problemy, które sam tworzy by udowodnić szefowi jaki on jest potrzebny i jak się poświęca dla firmy. Po prostu kawał gnoj* , który wszystko sobie ustawił i wszystko przekręca na swoją korzyść. Polecam firmę Bodex młodym chłopaka. To idealna firma by przyjść nabrać doświadczenia i rzucić papierami po pół roku i przejść do poważnego pracodawcy. Bodexowi jak brakuje rąk do pracy, a jest to częste ze względu na to jak postępują z ludźmi i jak ludzie się szybko zwalniają, to biorą każdego jak leci byle by było prawko, ręce i nogi. Także wstępujcie w szeregi, wytrzymacie parę miesięcy "towarzystwo" grubaska i możecie szukać poważniejszego pracodawcy. Aha..czy firma Bodex przedsiębiorstwo wielobranżowe czy Bodex srl SP zoo to to samo. Także nie dajcie się nabrać :)

Marzena
@Robert

Cieszę się, że dokładnie opisujesz swoje wrażenia z pracy w Bodexie, jednak opisywanie pracownika z wyglądu tak, że łatwo go zidentyfikować, nie jest zgodne z regulaminem tego forum. Tymczasem mógłbyś napisać raczej o płacach, zmianach, dodatkach pozapłacowych, wolnych dniach - tematów jest wiele.

@Marzena

Moim zdaniem ta strona jest po to zeby ludzie dowiedzieli sie co tam jest nie tak co z tego ze kasa spoko jak zarządza tym półdebil w spranym dresie ktorego kiedys ludzie skrzywdzili i teraz on sie mści dodadki po za placowe ciekawe.... albo jezdzisz trase dzienna i dodadkowy kurs nocny zeby miec pare zlotych albo musisz tanczyc jak kierownik zagra sprzedawac mu wszystkie informacje i sie plaszczyc przed nim tak jak pewien pan wtyczka to wtedy masz luźne trasy wolne kiedy chcesz i fajna kase ale jesli masz jakie kolwiek zycie po za BODEXEM i do tego nie masz w sobie genu konfidenta to zostaje ci jedynie kasa ktora oferuja i głupie tekściki kierownika na kazdym kroku... Reasumując chociaz robota latwa i prosta to atmosfera którą wprowadza tam pewien grubasek jest nie do zniesienia i z kazdym dniem jest coraz gorzej typ sie czuje bezkarny i najmądrzejszy a z tego co idzie sie dowiedziec to na stolku sie znalazł totalnie z przypadku (podstawa to miec dobre plecy) wiec tak jak ktos juz tu ujął robota dobra by nabrac doswiadczenia i isc gdzies gdzie sa powazni ludzie a nie takie (usunięte przez administratora) społeczne:D

Marzena
@Tenconiekapuje

Nadal uważam, że wyzywanie i obrażanie ludzi z Bodexu ze względu na otyłość nie jest fair, a i Admin forum powinien nad tym czuwać. Tymczasem może odpiszesz mi na konkretny temat? jest tu sporo o pracy kierowców, a co z utrzymaniem ruchu? https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/specjalista-do-spraw-utrzymania-ruchu,praca.gov.pl3b2c113307d7561b1f22d1fb48fd1315,szczercow Szukają człowieka, a pensja 3 700 wydaje się ok. Czy tu też są jakieś "nie tak"?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bodex Bogdan Michalski
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zabrzańska 9A
    41-700 Ruda Śląska