HEAN

Kraków

HEAN

Opinie o HEAN

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w HEAN to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Sasha

To chyba była najlepsza firma w której pracowałam. Nie jest to jakaś mega harówka, czasem coś trzeba podnieść cięższego czy znieść, ale zawsze ktoś pomoże. Nie wiem jak jest teraz z zarobkami, ale kiedy pracowałam było 10 zł/h na ręke. Też zalezy od tego przez jaką agencje się pracuje albo czy jest się zatrudnionym przez hean. Wszystkiego Cię nauczą jeśli nie masz doświadczenia.

KASia

Moja koleżanka zaopatruje sie w ich kosmetyki, ja nigdy o nich nie słyszałam, szukam pracy na produkcji gdybyscie cos wiedzieli dajcie znać.

anna

często kupuję pudry i cienie firmy hean i uwazam ze są dobrej jakości np. w porównaniu z kosmetykami vipery. kupowałam kosmetyki róznych firm takze droższe więc mam porównanie. Drogie wcale nie znaczy dobre, bo często przepłaca sie za markę. A szeregowi pracownicy produkcji w większości fabryk zarabiaja mało i ciężko pracują.

Zostaw opinię o HEAN - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEAN