Opinie o Firma Deloch Piotr Deloch w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Deloch Piotr Deloch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Deloch Piotr Deloch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Deloch Piotr Deloch w Katowice

Ja Nowy wpis

Felgi ładnie pomalowane ale prostowanie itp nie ma nic wspólnego. Tak robią klijentow w ciula

Romek z W 140 Nowy wpis

super fachowcy , dowazanie na aucie doskonale wykonane,auto jedzie jak nowe ,szukalem bledu 16 lat ,oni mi pomogli,wiem gdzie jechac po nowe opony. Wielkie DZIEKI PANIE DELOCH.

Damian Nowy wpis

Nie polecam z korzystania usług tej firmy gdyż pracują tam niekompetentni ludzie, odnoszą się do klienta w sposób wulgarny gdy chce zgłosić reklamacje. Świeżo kupione felgi zostały uszkodzone podczas montażu opony, pracownicy wraz z szefem wmawiają, że sam to sobie zrobiłem.

Ewelina Nowy wpis

Niestety pojawiło się tu bardzo dużo, złych ale rzeczowych opinii.. Napiszcie jak jest teraz, może Firma Deloch Piotr Deloch widziała te opinie i wyciągnęła z tego wnioski? Co myślicie? Na stronie w google nie jest aż tak źle jak tutaj, stąd wnioskuje, że może jest cień szansy na poprawę.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Deloch Piotr Deloch? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Szymon

Uwaga !!! Omijać firmę szerokim łukiem !!!!! zniszczyli felgi i jeszcze chcieli by zapłacić ponad połowę ceny. Felgi oddane w niemal idealnym stanie z delikatnym uszczerbkiem na rancie, przy pierwszym kontakcie ustalono cenę 740zl i wybrano kolor. Po przywiezieni felg szef stwierdził że należy doliczyć spawanie za 160zl !! Zapewniono iż felgi będą w stanie idealnym/fabrycznym !!! Po 5 dniach zadzwoniono iż felgi do odbioru i są gotowe, niestety nie były. Na felgach mora !!! Dziwne wtrącenia w lakier !!! Nie domalowane !! Odrapania !!!! Stwierdzono iż poprawia felgi niestety po ok 2 tygodniach zadzwoniono iż sobie mam zmienić kolor ze względu iż felg nie da się pomalować w ten kolor... Porażka.... Ponadto felgi w tym czasie były już dodatkowo 2 razy piaskowane co znacznie zniszczyło powierzchnię (zatarcie fabrycznych oznaczeń i logo BBS) Zdecydowałem się odebrać felgi gdyż nie chce by ktoś uczył się na moich felgach jeszcze za takie pieniądze !! Poinformowano mnie iż będę musiał zapłacić gdyż felgi są w podkładzie gotowe do malowania, przy odbiorze okazało się za cały podkład jest położony ze straszna morą a w dodatku 2 felgi są wyszlifowane tak że ten podkład jest poprzecierany do gołego aluminium !!!! Dodatkowo felga okazała się uszczerbiona dużo bardziej niż była pierwotnie i to w dodatku w innym miejscu !!!!! Czyli ponownie do spawania !!! Ja rozumiem iż są to tylko bbs do golfa ale żeby tak traktować klienta i jego felgi to naprawdę wola o pomstę do nieba. Kolejnym przykładem jest felga znajomego do Lamborghini która trafiła w celu naprawy rantu która wykonana chyba z zamkniętymi oczami bo nawet wentyl był pomalowany !!! Zlewki itd Naprawdę nie polecam chyba że ktoś chce mieć zniszczone felgi i się nadenerwowac. Dla potwierdzenia dołączam zdjęcia moich felg które tak wyglądały po oczyszczeniu z podkładu na który według nich można było kłaść lakier... Oraz zdjęcie z naprawy felgi do Lamborghini... Inna firma bez problemu pomalowała felgi i powierzchnia jest idealna w takim kolorze jak powinna, lecz za głowę się chwycili jak zobaczyli powierzchnię felgi ???? Nie polecam, a wręcz odradzam i radzę omijać szerokim łukiem, firma z tyłu letnim doświadczeniem nie zachowuje się w ten sposób ????

Zbigniew
@Szymon

Czy zgłaszałeś do nich fakt, że felgi zostały uszkodzone? Co oni na to? Jak zareagowali?

Niezadowolony klient

NIE POLECAM NAPRAW ANI MALOWANIA FELG W WARSZTACIE "DELOCH" W KATOWICACH! Brak profesjonalizmu! Brak terminowości (pomimo zapewnień samego właściciela)! NACIĄGANIE KLIENTÓW - CENY Z KOSMOSU! Brak profesjonalnego wykonania/naprawy - auto nadal jest niesprawne!

Klient

Naciągane wyważenie kół 140 zł twierdzi że takie są ceny na rynku katowickim na koła 19 tymczasem w salonie Mazdy 85 zł

okradziony

UWAGA_____UWAGA____UWAGA______ ZAKLADAJĄ UŻYWANE CZĘŚCI ZAMIENNE A LICZĄ JAKO NOWE.NAPRAWIAŁEM U NICH BMW I TAK NAPRAWILI ŻE W CZASIE JAZDY WACHACZ SIĘ URWAŁ.....EKSPERTYZA WYKAZAŁA ZE ZOSTAŁA ŻAŁOŻONA STARA RZECZ ZE ZŁOMU.... NIE POLECAM

rudi

szybka fachwa obsłua młodzi ludzie znają się narzeczy miałem problem z samochodem do diesla zatankowałem benzyny pomogli mi szybko i sprawnie życzliwi ludzie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Deloch Piotr Deloch - Katowice

• Jak się pracuje w Firma Deloch Piotr Deloch?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Deloch Piotr Deloch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Deloch Piotr Deloch?

Firma Deloch Piotr Deloch
  • Gliwicka 199 lok. 1