Pol-Gum-Jur Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jerzy Czerniewski

Adres: ul. Grunwaldzka 62, Pruszcz gdański

Pol-Gum-Jur Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jerzy Czerniewski

Opinie o Pol-Gum-Jur Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jerzy Czerniewski

Mateusz

Podejście do klienta, traktowanie z krzykiem i pretensjami. Do tego umawianie na wymianę opon na zasadzie „dzwonienia do nich codziennie rano czy się da” tak jakby świat się wokół nich kręcił. Panie Jerzy miałem pana za fajnego gościa , a pan się zachowuje jak człowiek bez klasy zupełnie. Krzyczeć i fochy stroić to proszę do żony albo kolegi , a nie klienta. Pozdrawiam

klient

Byłem ustawić zbieżność. Po ustawieniu auto nadal ściąga mimo przekładki kół z przednich na tylne a w dodatku przy jeździe na wprost kierownica jest skręcona w prawo. Nie polecam tego warsztatu.

Zostaw opinię o Pol-Gum-Jur Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jerzy Czerniewski - Pruszcz gdański

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Gum-Jur Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jerzy Czerniewski