Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dallas Marcin Gawęda w Kobylnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dallas Marcin Gawęda. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dallas Marcin Gawęda o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dallas Marcin Gawęda w Kobylnica

Ferdek Nowy wpis

Firma działa i to dobrze a każdy z pracowników ma w zakresie swoich obowiązków pracę do wykonania i nie ma co narzekać.

Bad Boy 28 Nowy wpis
@Ferdek

Pracowałem tam 3 lata co do pracowników to ekipę mieliśmy zgraną. Ale każdy uciekł od tego hitlerowca więc teraz pewnie same łajzy tam pracują. Szef to tepa pała ktora wykorzystuje ludzi kazal pracować po 240 - 260 godzin za marne pieniądze. Zero szacunku dla procownikow miał. Tak samo jego matka stara baba z rozdwojeniem jazni też swoje loty miała a co do sekretarki Marzeny to zwykła ściera konfident na każdym kroku podpiernicza lizus. Nie polecam myjni Dallas (usunięte przez administratora) pracowników i tak samo klientów

Dallas Nowy wpis

Pracownicy w porządku dobrze dokładnie myją nic na odpierdziel ale jest jedno ale szef traktuje ich gorzej niż w obozie dla uchodźców powinien coś z tym zrobić bo bd sam niedługo mył nasze ciężarówki

Roxorek Nowy wpis

Ktoś tam jeszcze pracuje ?

Szczesciara

zgadzam sie. Dosyć smiesznie tam jest

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dallas Marcin Gawęda się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
all bundy

Nie polecam pracy w tej firmie. Tam juz caly slupsk i okolice pracowaly. Wlasciciel zlotowa kaze ludzia po 240godzin pracować i daje (usunięte przez administratora)zl. (usunięte przez administratora)Brak szacunku do człowieka nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dallas Marcin Gawęda - Kobylnica

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dallas Marcin Gawęda
  • Szczecińska 21