Dallas Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Gawęda

Kobylnica

Opinie o Dallas Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Gawęda

Roxorek

Ktoś tam jeszcze pracuje ?

Szczesciara

zgadzam sie. Dosyć smiesznie tam jest

Tomko

Gość ma jakieś chore niemiecke zasady. Tam sa porobione zdjecia w jakiej kolejnosci maja byc miotły zawieszone. Kreci z umowami obiecuje normalne umowy to daje jakies smieciowki i trzeba sie czasem o nie prosic. zatrudniaja ludzi a nie kiedy trzeba samemu jak powalony szukac roboty bo szefostwo lezy sobie przed kamerami i pretensje ze za siedzenie nie placa a nawet kible sa ogarniete ale ich to nie obchodzi i trzeba głupa palić. czesto gesto nie ma roboty to zwalnia ludzi po 4,5 godzinach do domu i maja placone za przepracowane godziny tak wiec czasami to ludzie tysiaca nie dociagna wyplaty. sa chore niemiecke zasady i naprawde tam sie pucuje kible w wolnym czasie. A jezeli jest ruch i robota idzie to trzeba pracowac 10 dziennie w tym 2 przerwy- pierwsza 15 min druga 10 i za druga gosc odlicza od wyplaty... CHORE i soboty przymusowe ;) duzoo by wymieniac jeszcze tak, ale jedno trzba przyznac jest wyplacalny ale zarobic nie daje i trzeba duzo tyrac godzin w tej firmie zeby zarobic jak chcesz byc szczesliwym czyscicielem pojazdowym kariera przed toba tam

all bundy

Nie polecam pracy w tej firmie. Tam juz caly slupsk i okolice pracowaly. Wlasciciel zlotowa kaze ludzia po 240godzin pracować i daje 1800zl. Sekretarki każą kible szorować albo mleczyki z trawy wyrywać. Brak szacunku do człowieka nie polecam

Zostaw opinię o Dallas Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Gawęda - Kobylnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dallas Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Gawęda