Ptk Motors Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Kuzia

Baranowo

Opinie o Ptk Motors Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Kuzia

Waldek

Serwis dobry ale mogli by zatrudnić więcej osób , przeglądy jak i dostawy do klienta prowadzone są dopiero po zamknięciu sklepu .

Kamil Budne

Serwis Quada którego zakupiłem 2 lata temu jest prowadzony miesiąc w miesiąc , atutem jest iż po telefonie do firmy z prośbą o wykonanie przeglądu , serwisant zjawia się tego samego dnia najpóźniej na drugi dzień , serwis jest prowadzony na miejscu i na oczach klienta nie ma mowy o oszustwach,nie muszę wieść quada do serwisu serwis przyjezdza do mnie i to za darmo , polecam 100 %

Motoryzacja

Firma o której mowa zdominowała całkowicie rynek Woj.Mazowieckiego, jakość usług serwisowych jak i dbałość o klienta nie równają się z żadnym przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym w Polsce , oczekiwanie na osobistą wizytę serwisanta lub przedstawiciela firmy po wykonanym zawiadomieniu reklamacyjnym nigdy nie przekroczył więcej niż 8 godzin a to niesamowite zjawisko patrząc na realia Polskich przedsiębiorstw , (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Ptk Motors Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Kuzia - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ptk Motors Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Kuzia