Opinie o Ptk Motors Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Kuzia w Baranowo

Dominik Nowy wpis

A firma to w ogóle funkcjonuje, strasznie dawno był zamieszczony wpis.

Małgorzata Nowy wpis

Bardzo dawno nikt nie pisał nic o Ptk Motors. Jak wygląda aktualna sytuacja w tym miejscu? Szukają teraz nowych pracowników?

Waldek Nowy wpis

Serwis dobry ale mogli by zatrudnić więcej osób , przeglądy jak i dostawy do klienta prowadzone są dopiero po zamknięciu sklepu .

Kamil Budne Nowy wpis

Serwis Quada którego zakupiłem 2 lata temu jest prowadzony miesiąc w miesiąc , atutem jest iż po telefonie do firmy z prośbą o wykonanie przeglądu , serwisant zjawia się tego samego dnia najpóźniej na drugi dzień , serwis jest prowadzony na miejscu i na oczach klienta nie ma mowy o oszustwach,nie muszę wieść quada do serwisu serwis przyjezdza do mnie i to za darmo , polecam 100 %

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Motoryzacja

Firma o której mowa zdominowała całkowicie rynek Woj.Mazowieckiego, jakość usług serwisowych jak i dbałość o klienta nie równają się z żadnym przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym w Polsce , oczekiwanie na osobistą wizytę serwisanta lub przedstawiciela firmy po wykonanym zawiadomieniu reklamacyjnym nigdy nie przekroczył więcej niż 8 godzin a to niesamowite zjawisko patrząc na realia Polskich przedsiębiorstw , (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ptk Motors Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Kuzia - Baranowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ptk Motors Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Kuzia
0/5 Na podstawie 0 ocen.