Motolizak

Opinie o Motolizak

mistrz

Najgorszy serwis jaki widziałem. Najlepiej pracować na czarno po 12 godzin dziennie i jeszcze w niedzielę. Zarobki to "za darmo " to i tak za dużo. Nie polecam i omijajcie z daleka.

gret
@mistrz 01.10.2014 21:00

Bardzo fajny szef ,dobrze płaci ale jest wymagający usługa ma być wykonana jakby się robiło dla siebie. Żałuję że odeszłem.

kris1975
@mistrz 01.10.2014 21:00

jak bym był twoim szefem też bym cię wylał bo w pracy się nie pije

Zostaw opinię o Motolizak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motolizak