ABC Motoru Wojciech Aleksander Kwieciński

Gryfice

Opinie o ABC Motoru Wojciech Aleksander Kwieciński

Rysiek 1989

Polecam 100%%%. Malutki minusik słaby kontakt telefoniczny ale Mysle ze wynika to z tego ze maja w pyt roboty

Motocyklista Goleniów

Polecam serwis i sklep bardzo duży wybór.

quadowiec

Witam uważam ze to najlepszy serwis od granicy Kołbaskowa po Słupsk proszę niech ktoś z was zadzwoni do tego kolesia i zapyta jakim sprzętem serwisowym dysponują i będziecie mieli odpowiedz, może wtedy porównacie sobie do jakgoś garazu czy 46 fajansów polecam.

KOWAL

A CO MYŚLAŁEŚ ZE JEŚLI KUPISZ U NICH CZĘŚĆ TO JESZCZE SILNIK W GRATISIE CI ZMIENIĄ.

Marcin

Nie polecam tej firmy własciciel nie uczciwy oszukuje na czesciach i dolicza za robote poza tym co bylo ustalone Uwazajcie na Ta Firma

Zostaw opinię o ABC Motoru Wojciech Aleksander Kwieciński - Gryfice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Motoru Wojciech Aleksander Kwieciński