Opinie o W.P.P.H. W&W w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy W.P.P.H. W&W. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie W.P.P.H. W&W na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W.P.P.H. W&W w Toruń

isms Nowy wpis

No oferty nie było teraz żadnej niestety @ehe. Ale co do socjalów to powiem ci, że są. Z pewnością jest ubezpieczenie i bony świąteczne.

kazimierz Nowy wpis

@szado, to prawda, mój koelga miał z nimi styczność i jeśli chodzi właśnie o narzędzia pneumatyczne to podobno naprawde dobrze jakościowo są wykonane. Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą, jak konkretnie wygląda u nich zatrudnienie.. chciałem wziąć udział w rekrutacji, ale obawiam się, że nie mam aż takich kompetencji.

szado Nowy wpis

Polska firma W&W jest to dystrybutor narzędzi pneumatycznych i łączników. Jeżeli chodzi o dostepne u nich oferty pracy to firma praktycznie cały czas ma otwartą rekrutacje dla przedstawicieli handlowych. Skoro jednak jest tak łatwo się dostać i ciągle kogoś szukają to trochę praca tutaj mi się nie widzi...

tom

Najgorsza firma. Jesteś handlowcem ale musisz robić na magazynie i myć auto którym jeździła ta pseudo szefowa i to którym ty jeździłeś do klienta. To jest śmiechu warte

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W.P.P.H. W&W. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
zainteresowany

Witam. Panowie czy tam naprawdę jest tak źle?? pytam bo zamierzam wysłać do nich CV. pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź

pan S

To jest bardzo dobra firma, ciągle przyjmują pracowników do pracy, praca bardzo ciekawa, wyśmienita atmosfera, co miesiąc cięcia i opóźniane wypłaty. Zgodzisz się za niżej niż najniższa krajowa to i do biura Cię przyjmą. Polecam firmę, jest to przyszłościowa praca!

KOLEJNY SPRAWIEDLIWY

witam zgadzam się z poprzednikami co do pracy w tej firmie. zero szkoleń na papierze podstawa (usunięte przez administratora) Generalnie firma zaczyna przypominać komis samochodowy. Po kolei odchodzą handlowcy lub się wg. władz nie sprawdzaja (wymóg 50tys obrotu już w pierwszym miesiacu (ciężko to zoorganizować przy brakach podstawowego asortymentu ale prawa rynku każą czekać klientowi aż łaskawie dostanie towar moim zdaniem NOBEL ZA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ SIĘ NALEŻY) i a placu boju został jeden wspominany wcześniej przez kolegów I ciekawe kiedy on przejży na oczy. Ogólnie lepiej iść rowy kopać

romario.........

Słuchajcie..Po pierwsze pozytywne opinie wystawia sobie Sama firma! Pracowałem z wami i wiecie że nawet świadectwa nie chciałem od was po poszedłem do budowlanki!....Pozatym skoro tak super to czemu nikt u was miejsca nie zagrzał dłużej niz 6miesięcy!...A co do kolegi co i tak wypisuje daruj sobie.......Z nimi nie wygrasz nakłamią opiniami niech sobie ludzie jeżdzą do nich na rozmowy! to bedzie chwile...Umowa o praca minimalna krajowa okres 1miesiąc próbny z tego ha ha najbardziej lałem ze śmiechu....Onie nie wiedzą co jest grane! wezma rozbieg i walna (usunięte przez administratora)o sciane.........

zioom,

Fakt! najniższa krajowa! Fakt zero szkoleń Fakt, Płaca jak się im podoba....(usunięte przez administratora) Fakt, Po miesiącu oczekuja ze nie wiadomo ile sprzedaż Fakt,...............Jesli nie dajesz wiary ! idz na rozmowe......... zapytaj!

były już pracownik

panowie ta firma jest super mozesz byc hydraulikiem kelnerem barmanem kierowca stolarzem staznikiem chwila rozmowy i za najniższa cię przyjmą. i tak szybkie szkolenie kilkugodzinne (produktowe) i na poczatek zrób obrót 50 tyś obrotu i jestes mistrz bo przy takim asortymencie dostepnosci towaru to po miesiacu sam masz juz dosc i za pewien czas napewno trafiasz do lepszej firmy,,,,

pracownik jedyny uczciwy z 36 :-)

jakby wszyscy poprzednicy wiedzieli o takim portalu to dopiero byście mieli czytania na swój temat 36 wpisów = 36 negatywnych no chyba że firma by sobie dopisała pozytywa jak to widzimi po ostatnich komentarzach albo swoje racjie opisałby agent konfident

Zostaw merytoryczną opinię o W.P.P.H. W&W - Toruń

W.P.P.H. W&W