Barbara Trempała Kwiaciarnia

Bydgoszcz

Opinie o Barbara Trempała Kwiaciarnia

Monika

Omijac szerokim lukiem. Zarobki najnizsza krajowa. Szacunek dla pracownika Wielka Pani ma zaden. Nie ma czasu nawet isc do toalety a co dopiero zjesc sniadanie, czy napic sie herbaty. Wlasciciele ciagle siedza przy tobie i patrza na rece. Oczywiscie zawsze musi byc tak jak oni chca! A pozniej sami nie wiedza i pytaja sie ciebie dlaczego tak a nie inaczej. Szkoda nerwow na takich ludzi.

florystka

Grobowa atmosfera, dziwne praktyki szefostwa i zarobki też nie zwalają z nóg. A w pomieszczeniu socjalnym nie ma nawet czajnika. Mocne nerwy i motywacja to podstawa bo inaczej psychika siada.

kwiaciarka

Płaca jak w każdej innej kwiaciarni w mieście, ale atmosfera fajna tylko na początku zatrudnienia, tak żeby nie wystraszyć kolejnej pracowniczki

Zostaw opinię o Barbara Trempała Kwiaciarnia - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barbara Trempała Kwiaciarnia