P.P.H.U. Galmet mgr inż. Wiesław Noszczyk

Myszków

Opinie o P.P.H.U. Galmet mgr inż. Wiesław Noszczyk

oko

A pijanice milczarka juz zwolnili czy dalej chodzi po zakładzie pijany jak bela i wszyscy sie z idioty smieją

Inżynier Jarosław

Jak dla mnie praca jest bardzo w porządku. Syn właściciela bardzo porządny człowiek, prowadzi nadzór i rozmowy motywacyjne ukierunkowujące do efektywniej pracy. Pracowałem dopóki nie przeszedłem na zasłużoną emeryturę. Polecam !

Ra 21

Pracowałem w tej firmie mam wiele zastrzeżeń oprócz 120 kamer i złych warunków socjalnych toalety tragedia szatnie nieogrzewane brak stołówki wynagrodzenie za ten charakter wykonywanej pracy małe ogólnie tłum kierowników wogóle niemajacych przeszkolenia do pracy z ludzmi mała ich wiedza ogólna na temat wykonywanych produktów ogólnie poganianie i obserwacja brak poszanowania człowieka niestety praca by może nienależała by do najgorszych ale dłuższy okres czasu tam pracowałem i naprawde pracownik jes zle traktowany wiecznie liczy sie ilość kierownictwo tylko liczy zdane sztuki ogólnie wieczna nerwica i charówka najgorzej na produkcji a oprócz tego bocianie gniazdo na hali ręce opadają niepolecam zmieniłem prace i odżyłem ci którzy tam pracowali piszcie niech ludzie wiedzą jak jest

Zostaw opinię o P.P.H.U. Galmet mgr inż. Wiesław Noszczyk - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Galmet mgr inż. Wiesław Noszczyk