Formy Mechanika Maszyn Grzegorz Jaworski

Opinie o Formy Mechanika Maszyn Grzegorz Jaworski

katarzyna kamińska

zatrudnia pracowników za najniższą a krajową a 1000zł do łapy

Rozmówca

Dziś dzwoniłem do gościa ażeby się dowiedzieć jaki jest zakres obowiązków pracownia produkcji i jestem bardzo rozczarowany, facet pierwszy raz ze mną rozmawiał i był bardzo opryskliwy i arogancki miał mi za złe że zajmuje mu czas i na koniec chamsko się rozłączył odradzam jaki kolwiek kontakt z tym pracodawcą bo skoro tak taktuje ludzi których nie zna to jakie jest traktowanie pracownika

były pracownik

zdecydowanie odradzam tam pracę

Zostaw opinię o Formy Mechanika Maszyn Grzegorz Jaworski - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formy Mechanika Maszyn Grzegorz Jaworski