Grzegorz Jaworski Formy Mechanika Maszyn

Kalisz

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Grzegorz Jaworski Formy Mechanika Maszyn
0 0 6 1

Opinie o Grzegorz Jaworski Formy Mechanika Maszyn

Nieudacznik

Wykorzystuje ludzi finansowo. Zleca prace o których nie ma pojęcia i oskarża o ich złe wykonanie, a potem odciągnąć za tą źle wykonaną pracę. Podpisuje sieciowe umowy których nigdzie nie zgłasza, w razie kontroli urzędu skarbowego pracownicy muszą się chować po kontach. Na początku bardzo miły potem już coraz gorzej układa się współpraca.

Alicja
@Nieudacznik 15.10.2018 11:50

@Nieudacznik, wnoszę, że pracowałeś w firmie Grzegorz Jaworski Formy Mechanika Maszyn. Długo byłeś związany z tym pracodawcą? Czy takie sytuacje, jakie opisujesz często miały miejsce w tej firmie? Może to tylko jakaś jednostkowa sytuacja.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Grzegorz Jaworski Formy Mechanika Maszyn? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

katarzyna kamińska

zatrudnia pracowników za najniższą a krajową a 1000zł do łapy

Rozmówca

Dziś dzwoniłem do gościa ażeby się dowiedzieć jaki jest zakres obowiązków pracownia produkcji i jestem bardzo rozczarowany, facet pierwszy raz ze mną rozmawiał i był bardzo opryskliwy i arogancki miał mi za złe że zajmuje mu czas i na koniec chamsko się rozłączył odradzam jaki kolwiek kontakt z tym pracodawcą bo skoro tak taktuje ludzi których nie zna to jakie jest traktowanie pracownika

były pracownik

zdecydowanie odradzam tam pracę

Zostaw opinię o Grzegorz Jaworski Formy Mechanika Maszyn - Kalisz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Jaworski Formy Mechanika Maszyn