Jaal-Izolacje Teresa Motog

Gdańsk

Opinie o Jaal-Izolacje Teresa Motog

H2o...

Za czasów kierownika Tomka, to ta firma jeszcze normalnie funkcjonowała i wypłaty w miarę na czas były. A teraz to brak słów, szefowa pełen negatyw. Niech szefa zmienią, to ta firma od żyje i będzie normalnie funkcjonowała.

ja

Najgorsza firma na stoczni złodziej. To jest łobuz pracy jak najwięcej godzin a i tak bić z tego nie masz tylko jeszcze godzin brakuje i ciągle nie ma kasy

pan

Na pewno byłeś leserem bzdury piszesz pozdrawiam

pan

Najgorsza firma na stoczni teresa Motog złodziejka oszustów i kłamliwe suka nie polecam tej firmy nikomu

Ja

Same oszustwo nie wyplacaja na czas. Umowy tez lipne i tylko oczami swieca oszukuja na godzinach

@Ja 29.02.2016 16:44

kto napisał tą opinie na pewno szefowa podziękowała mu za pracę bo nic nie umiał

szybko mocny

to chyba byłes nieudacznikiem bo niektozy nienazekali

kredek

Ta firma to cale zlo dosc ze oszukuja na godzinach to jeszcze wyplata jest w ratach gdy przychodzi 10 -ty to zastanawiasz sie czy dostaniesz cala wyplate czy czesc a reszte pozniej gdzie trwa to kilka miesiecy a i tak nie dostajesz a jak sie upominasz to rozliczymy sie pozniej i tak ciagle ciagle jest a z umowa tak samo alboza miesiac albo za tydzien a i tak jej nie dostaniesz albo ktos podpisze za ciebie i ty o tym niewiesz a jak juz ja masz to o urlopie zapomnij ze go dostaniesz jak masz wyjscie to tam nie pracuj szkoda twoich nerwow istresow

Zostaw opinię o Jaal-Izolacje Teresa Motog - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaal-Izolacje Teresa Motog