Namarol Budowa Montaż Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Kraków

Opinie o Namarol Budowa Montaż Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Dum

Czy to prawda ze teraz to manufaktura jest wiodąca firma a nie namarol?. O co chodzi czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego na tym samym zakładzie z tych samych materiałów 3firmy na raz robią konstrukcje? Nie wiem co robić dalej, czy szukać pracy gdzieś indziej czy zostać? Czy można liczyć na jakieś podwyżki?

brudny

realista - 2012-06-13 13:05:59 Pytasz i sam sobie odpowiadasz? Widać że PR namarolu inteligencją nie grzeszy.... NIE POLECAM NIKOMU! [usunięte przez moderatora] - praca szczególnie w pionie produkcyjnym za marne pieniądze, często po godzinach, w nocy, w niedzielę... W biurach jest lepiej jeżeli chodzi o czas pracy, ale kasa też żadna. Koleżeńska atmosfera, hahaahaha :)prac kolezenska haha zwlaszcza w sekretariacie bardzo kolezenska hahaha

wierzyciel

czy macie jakies informacje nt. kondycji finansowej namarolu? sa winni mi bardzo duzo pieniedzy i nie chca placic.

gosciu

Nie polecam firmy Namoral w Krakowie szczególności praca na Barkach remont nie ma warunków soscjialnych nie ma gdzie zjeść śniadania herbaty zrobić trzeba z termosem łazić nie polecam pracy

realista

Zostaw opinię o Namarol Budowa Montaż Maszyn i Urządzeń Przemysłowych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Namarol Budowa Montaż Maszyn i Urządzeń Przemysłowych