Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Moto Mazury Sp. z o.o. w Mrągowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Moto Mazury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Moto Mazury Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Moto Mazury Sp. z o.o. w Mrągowo

Dawid Nowy wpis

Ilu jest w firmie pracowników w Ukrainy ?

anonymous Nowy wpis

Jest ok

Helena Nowy wpis

@Expracownik! Z tego, co zrozumiałam to pracownikiem firmy Moto-Mazury nie jesteś, ani nie byłeś. Popraw mnie jeśli się mylę. W każdym razie, na jakiej podstawie wysnuwasz te wnioski skoro z tego co napisałeś wynika, że nie pracowałeś w tej firmie?

Expracownik! Nowy wpis

Dobrze, że odszedł kierownik firmy, stary komunista ale w firmie jeszcze widać ślady komuny. Teraz musi minąć sporo lat żeby te miejsce odzyskało dawny blask jak to jeszcze w ogolę jest możliwe. Widać po rotacji ,pracowników w firmie że zadowoleni z pracy nie są, co tam jestem to ciągle widzę nowe osoby.Może kiedyś ludzie w naszym kraju zrozumieją , że trzeba dbać o dobrego pracownika.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Moto Mazury Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
Mrągowo
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
Mrągowo
JWW INVEST S.A.
Igor

U mnie naprawa bardzo dokładna, szybka i przede wszystkim tania, także myslę że udało mi się wkońcu trafić na bardzo dobry warsztat

Sławek

Naprawa blacharsko-lakiernicza wykonana solidnie, profesjonalnie. Super dobrany lakier. Auto przekazano wysprzątane i umyte. Dziękuję za ekstra transport po odbiór naprawionego auta.

cinek

Godni polecenia. Niedrogo, a naprawdę bardzo dokładnie. Nie mam żadnych uwag.

keller

Super Solidnie, profesjonalnie i szybko.

noni

Ekstra!!!! Jedyni fachowcy.

Mikołaj

Naprawa zrobiona na miejscu. Tanio i dokładnie. Wszystko działa rewelacyjnie.

B. L.

Serdecznie polecam każdemu usługi tej firmy. Bardzo profesjonalne podejście.

Mateusz G.

Naprawiali mi samochód tydzień temu. Jak dla mnie warsztat wart uwagi. Bardzo dobrzy fachowcy.

darko

Super warsztat. Wykonują naprawę na najwyższym poziomie i z szacunkiem podchodzą do Klienta, a nie patrzą na to, żeby tylko wyłudzić kasę.

admin

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Moto-Mazury Sp. z o.o. PHU.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Moto Mazury Sp. z o.o. - Mrągowo

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Moto Mazury Sp. z o.o.
  • Olsztyńska 13
    11-700 Mrągowo
  • NIP: 7420001346 REGON: 4445549 KRS: 0000033355

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Moto Mazury Sp. z o.o.