Opinie o P.P.H.U.Goset Duo s.c. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U.Goset Duo s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U.Goset Duo s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U.Goset Duo s.c. w Starachowice

Jak długo czekaliście na odzew z P.P.H.U.Goset Duo s.c.? Oddzwaniają zawsze?

INF Nowy wpis

Może się zdarzyć, że na odpowiedź od pracodawcy będziesz czekać nawet kilka tygodni. Jednak są to rzadkie przypadki i zazwyczaj, kiedy czas oczekiwania znacznie się przedłuża, możesz założyć, że firma nie jest nami zainteresowana. Szczególnie, kiedy nie otrzymaleś zapewnienia, że dostaniesz odpowiedź bez względu na to, czy będzie pozytywna czy negatywna.

zadowolony Nowy wpis

A wystarczy być dobrym pracownikiem i pogodnym człowiekiem a opinia o pracy w firmie byłaby bardzo dobra, polecam!

rotwajler Nowy wpis

ktoś tu napisał kierownik idiota-stanowczo za słabe określenie choć trzeba przyznać wygląd i rozumowanie niepełna podstawówka-jemu jest dobrze reszta to swołocz-wynagrodzenie na poziomie zakładu OHP-kamery jak w centrum lotów kosmicznych-czysty dom wariatów a wydawało by się że ojciec właścicieli biedę klepał to powinni być bardziej ludzcy -mylne wyobrażenie

Waldek

Jak jest z tymi wypłatami, bo są sprzeczne opinie - jest cała na konto czy część na konto a część tzw. pod stołem?

King

Pozytywne wrażenie,właściciele wyrozumiali, można dogadac się pod każdym względem. Warunki pracy dobre. Pracowałem w wielu firmach nigdzie nie ma idealnie. Tu mi się podoba.

Jacu

Firma dziad . Zarobki tragedia nawet jak na Starachowice. Wyzysk kierownik idiota bez pojęcia.

Dawid
@Jacu

Zbyt dużo obraźliwych słów w Twojej opinii, a zbyt mało merytorycznych argumentów. Pamiętaj, że jest to forum dostępne dla wszystkich, zatem każdy ma tutaj wgląd, a ponadto, stosowanie takiego typu słownictwa jest niezgodne z regulaminem GoWork.pl. Opisz proszę dlaczego nie podoba/podobała Ci się praca w P.P.H.U.Goset Duo s.c.? Na jakie zarobki można (było) liczyć? Będę Ci wdzięczny.

Karma

Ludzie po co tyle nienawiści praca ma być w Starachowicach jeden jest gorszy drugi lepszy, a święci wszyscy umarli. trzeba szanować pracę jaką mamy i doskonalić siebie bo ktoś to zapamięta i będzie miło. Nie kasa a wola buduje lepsze. Parobkami są i pracodawcy produkując dla korporacji zagranicznych. Jeszcze 100lat będą nas wykrzystywać i traktować z góry. To nie ich wina lecz systemu który nas i ich okrada wydając na prawo i lewo. Bywało lepiej ale mówi się że będzie gorzej!!!!!! tak że bez emocji i rozważnie bo do tej samej rzeki się nie wchodzi kilka razy. Dają więcej inni ale są krótko i szybko znikną. A ta firma długo istnieje jak wiele innych rodzimych.

Jasiek

Wiecie może czy firma potrzebuje ludzi? Jakie zarobki i jaką umowę proponują na starcie?

KTOŚ

Pracuję od niedawna. Dziwię się tego typu stwierdzeniami że płacenie pod stołem, najniższa krajowa oraz że wyzysk itd itp. Można się zwolnić i iść do innej pracy bo tej w Starachowicach jest pełno. Chyba że nic nie umiecie a wymagania macie z kosmosu. Ja nie narzekam. Umówiłem się z prezesem na konkretne pieniądze i takie otrzymuję. Pozdrawiam sympatyczną Basię.

olin
@KTOŚ

na konto je wszystkie otrzymujesz :-)???

Barbara

@AMEN Jak mniemam - masz złe wspomnienia, jeśli chodzi o firmę Goset Duo S.C. P.P.H.U. To jednak nie pozwala Ci na pisanie o innych w tak obraźliwy sposób. Proszę, abyś zapoznał się z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Widać, iż możesz znać aktualną kondycję tego przedsiębiorstwa, dlatego zachęcam Cię, żebyś opisał ją nam, używając kulturalnego słownictwa. Możesz to dla nas zrobić?

@Barbara

Nie rozumiem co jeszcze chcesz wiedzieć. AMEN też dobitnie opisał firmę .Czego tu nie rozumiesz?

Barbara

@SOMER Zupełnie nie rozumiem motywacji Twojego komentarza, ani tego, co chciałeś nam poprzez niego przekazać. Pewnie jesteś w jakiś sposób powiązany z firmą Goset Duo S.C. P.P.H.U. i dlatego myślę, że powinieneś przekazać na wszystko, co wiesz o tym pracodawcy. Macie tam dostęp do jakichś świadczeń socjalnych?

olin

jakie swiadczenia socjalne hahhahaahah

admin

Opowiedz innym o firmie Goset Duo S.C. P.P.H.U. na naszym forum. Jednym komentarzem zmień rynek pracy.

Gonzales
@admin

Chcialem isc na rozmowe jako operator wozka I teraz sie zastanawiam czy jest sens czy ktos wie jak tam zarabiaja wozkowi?

AMEN

Goset to śmieć łącznie z jego właścicielami i kierownikiem. (usunięte przez administratora) debila debilem pogania. Jeśli się myślę to powiedzcie mi co potrafi ten półgłówek kierownik? Chodzi cwaniaczek jakby mu arbuzy pod pachami wyrosły i co potrafi burak z Lipia? Chcieliście opinii to macie

@AMEN

Proszę nie obrażać śmieci. GOSET to najniższe ogniwo w historii istnienia. IQ na poziomie musztardy

Barbara

@KTOŚ Zapewniam Cię, że nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą Goset Duo S.C. P.P.H.U. - możesz być zatem o to spokojny. Może chciałbyś coś jeszcze dodać na temat tego pracodawcy? Znajdzie się tu może jakiś obecny albo były pracownik tej firmy, który z własnej perspektywy opisałby nam specyfikę pracy w tym miejscu? Może warunki zatrudnienia również uległy tam ostatnio zmianie?

@Barbara

Barbara, przepraszam ale nie chciałem cię urazić, uznałem to tylko za miłą odmianę ze kobieta chce więcej wiedzieć niż niejeden facet. Co do specyfiki pracy to nie chcę się za wiele wypowiadać natomiast zasłyszana opinia o tej firmie nie napawa optymizmem.

@Barbara

Swoje spostrzeżenia opisałem 22.09 br. Też jestem ciekawy innych opinii na temat danej firmy ale ich brak umacnia mnie w przekonaniu iż mam rację. Mimo negacji w odpowiedzi skierowanej do KTOŚ myślę że jesteś jedną z tych dziuni zatrudnionych w tej firmie. Do KTOŚ. Wiele wiesz o tej firmie ale nie do końca chcesz o ty powiedzieć , szkoda. Dodają jeszcze kolka słów pragnę uświadomić kierownictwo o tolerowanym spożywaniu alkoholu przez kilku pracowników. Rzekoma niewiedza polega na tym iż są to pracownicy wiele lat zatrudnieni i uważani za nietykalnych. Na specjalne życzenie służę nazwiskami. Firma GOSET to dno. Amen

Barbara

@OBSERWATOR Rozumiem i szanuję Twoje zdanie. Ale naprawdę nie znajdziesz chociaż jednego pozytywnego aspektu pracy w Goset Duo S.C. P.P.H.U? @KTOŚ W porządku, a czy firma w chwili obecnej planuje w ogóle procesy rekrutacyjne? Myślę, że wiele osób chciałoby podjąć tam pracę, stąd moja dociekliwość.

@Barbara

Z tego co słyszałem to niewiele osób chce pracować w tej firmie. Osobiście znam kilku spawaczy ale niestety odstrasza ich nazwa firmy. Nie wiem skąd taka niechęć. Czytałem że poszukują także frezera ale nie potrafię powiedzieć z jakim skutkiem. A poza tym to ciekawostka że kobieta tak jest zainteresowana stanem jakiejś firmy, chyba że tam sama pracuje. Pozdrawiam.

Barbara

@KTOŚ Kwota, o której piszesz jest już naprawdę zachęcająca, ale to już oczywiście kwestia indywidualna. Są skłonni do zatrudnia osób, które jeszcze posiadają nie za duże doświadczenie zawodowe? @OBSERWATOR Proszę, żebyś nie wypowiadał się na forum publiczny o swoich współpracownikach w tak nieprzychylny sposób. Masz bardzo niepochlebne zdanie o firmie Goset Duo. A długo byłeś tam zatrudniony?

@Barbara

Jestem tu zatrudniony prawie rok i potwierdzam to co napisałem wcześniej

@Barbara

Nie mam pojęcia o zatrudnianiu ludzi z niewielkim doświadczeniem. Jak pisałem wcześniej to kwestia indywidualnej rozmowy. Pozdrawiam.

OBSERWATOR

Pracuję tu prawie rok i chciałbym podzielić się kilkoma spostrzeżeniami. Firma typowo nastawiona na komercję. Pracownik to murzyn, kierownik idiota nie mający pojęcia o jako takiej produkcji. Marcin technolog jeszcze coś trybi a poza tym dno. Kontrola woła o pomstę do nieba. Siedzą dwie madonny nie mające pojęcia o rysunku i podpisują wszystko jak leci. Wspomnę też o kilku lizusach, ale tacy są w każdej firmie. Ludzie opamiętajcie się. (usunięte przez administratora) was każdego dnia a wy się na to godzicie. Co to znaczy płacenie pod stołem? Oni na tym zyskują a nie wy. Nie namawiam do buntu ale do realnego spojrzenia na rzeczywistość. Wiem że kilku pseudofachowców nie zgodzi się ze mną ale co co wam z tego ze dostaniecie te 200 zł więcej na lewo? . Szkoda mi takich młodych naiwnych. Poza tym pozdrawiam wszystkich pracujących w kołchozie zwanym GOSET DUO.

@OBSERWATOR

Pojechałeś chłopie po bandzie. Dziwię się że jeszcze tu pracujesz. Nie obrażaj innych. Jak ci tak źle to odejdź

Barbara

@KTOŚ Bardzo serdecznie dziękuję za Twoje zaangażowanie w poszukiwanie ofert pracy. Myślę, iż komuś szczególnie zainteresowanemu pracą w Goset Duo S.C. P.P.H.U. ta informacja pomoże. A jaką formę umowy proponuje ten pracodawca właśnie nowo zatrudnionym? Można liczyć od razu na umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym, czy najpierw należy pomyślnie przejść okres próbny?

@Barbara

Jakie warunki płacowe czy formę umowy proponuje pracodawca nie wiem. Wprawdzie w ogłoszeniu pisze o 3 000 tys. brutto ale pewnie jest to kwestia indywidualnego dogadania się . Jedno jednak jest pewne: pełne ubezpieczenie zdrowotne przysługuje każdemu od pierwszego dnia pracy bez względu na rodzaj umowy.

KTOŚ

Nie wiem czy są potrzebni jacyś nowi pracownicy. Śledzę ogłoszenia w lokalnej prasie i nie widziałem żadnej wzmianki. Pozdrawiam

KTOŚ

Dzisiaj przeczytałem że firma potrzebuje spawacza.

Baster

pani Basiu wiem że pani tu zagląda proszę się odezwać

Barbara

Jakieś pozytywne opinie możecie wydać o Goset Duo? Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? Może jeszcze są przyznawane dodatkowe benefity od firmy? Czekamy na wasze wypowiedzi. @Paul, proszę Cię o zachowanie zasad kultury kiedy wypowiadasz się na forum - to nie miejsce na obrażanie innych osób.

baster

mnie się podoba zwłaszcza Basia

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U.Goset Duo s.c. - Starachowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U.Goset Duo s.c.?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U.Goset Duo s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U.Goset Duo s.c.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Transportowa 4
    27-200 Starachowice