Aqua Wiert

Opinie o Aqua Wiert

Jan

Polecam przyjechali wykonali wszystko działa 100%

Noelia i Robert

Może kiedyś wiedzieli jak się robi studnie ale po tym jak ekipa się zmieniła to brakuje im wiedzy. nie pamiętam co to za ekipa ale gdzieś nie daleko siedziby aqua-wiert (usunięte przez administratora)

AQUAWIERT
@Noelia i Robert 29.05.2014 21:21

jak sie dotyczy innej firmy to co głupoty wypisujesz

Broda

Bardzo dobra firma, szukają wody po mapach a nie przez pseudo różdżki. Ekipa zgrana i znająca się na swojej pracy. Jestem w 100% zadowolona z wykonanej u mnie studni. Polecam wszystkim bo to nie partacze jak inni.

Zostaw opinię o Aqua Wiert - Stróżna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua Wiert