Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Radom

Opinie o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

wr 666

Szukają Kierowcy-magazyniera jak warunki w firmie ? Jaka umowa , ile zł na godzine,dużo nadgodzin i jak są płacone ? Warto składać CV może ktoś sięwypowie ?

spedo
@wr 666 12.01.2016 17:25

Daj sobie spokój, strata czasu i nerwów.

były kierowca

nie polecam pracy w tym przedsiębiorstwie.Wyzysk i mała zaplata za to, szef liczy sie tylko z pracownikami biura.Jak ma zły humor z rana to czepia sie wszyskiego

No więc tak firma do kitu. Umowa śmieciowa zarobki najniższa na papierku reszta pod stołem. Szef straszny nerwus traktuje ludzi ja tania siłę roboczą. Nie miła atmosfera, którą stwarza kierownik. LIPA

Zostaw opinię o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe