Opinie o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Radom

counter
2 6 33 5 1
Szukajcie dalej...

Ta firma to jakaś prowizorka. Pan szef musi mieć szerokie plecy w urzędach skoro jeszcze nie wpadła tam kontrola z prawdziwego zdarzenia. Ciężka praca za marne grosze... Pan który to prowadzi nie potrafi zadbać o ludzi którzy tam pracują wiele lat. Może chłop przeleżał pod lodem kilka lat i nie wie jakie są realia. Nie rozumiem takiego podejścia do tworzenia zespołu. Jakbym prowadził taką firmę będąc milionerem to dałbym chłopakom zarobić GODNIE i wtedy oni by się postarali o zysk. Kierowcy w tej firmie nawet nie mają firmowych telefonów, ubrań reprezentujących firme które gniją na górze w pomieszczeniu i czekają aż je szczury zjedzą. Starszymi samochodami firmowymi nie da się przemieszczać bezpiecznie bo są strasznie wyeksploatowane. Serwis który jest na firmie zamiast usuwac usterki twierdzi, że wiecznie nie ma czasu na bieżące naprawy. Auta brudne w środku i na zewnątrz. Brak programu motywacyjnego i jakiegokolwiek SOCJALU !!! Po dojeździe do klientów trzeba zdejmować beczki ważące po 200 kg samemu... Ja to się dziwie tym kierowcą co jeżdzą na trasy 1,2,3 w szególności ta trasa numer 3 bo to są twardzi zawodnicy, że wyrabiają się z robotą i tego nie rzucili jeszcze w p***u... To jest gonitwa za marne grosze dopuki się ktoś nie rozwali w trasie. Ogólnie nie polecam... Śmieszne jest to, że nawet portierzy nie mają łazienki w swoim budynku i muszą się załatwiać do wiadra :) Dobrze, że już tam nie pracuje :) Pozdrawiam :D

BYŁY

To są opinie nieprawdziwe byłych pracowników - już nie pracują Jak nie pasuje to się odchodzi Umowa zlecenie jest na początek było sporo osób które po 2 czy 3 dniach nie przyszło do pracy Ja odszedłem ze względów rodzinnych i nie potwierdzam złej atmosfery Jak będę mógł to wrócę do firmy

WR Nowy wpis

potwierdzam @Szukajcie dalej... własną krwawicą dorabia się właścicieli za marne grosze mając nadzieję, że będzie lepiej a może się coś zmieni. Ręcznie rozładowuje się beczki po 200 kg to codzienność .Zakładowy konfident... tylko on ma uznanie u skąpca.

Donat Nowy wpis
@WR

Jak ręcznie rozładowuje się beczki 200 kilogramowe, przecież to nierealne. Po co pisać takie idiotyzmy.

BYŁY

Stachu z gd
@BYŁY

Czyli obecne ogłoszenie jest za Twoja osobe.. Jakie wynagrodzenie tam jest na początek?

Elo Nowy wpis
@BYŁY

Ta firma to prawdziwy (usunięte przez administratora) mój tata tam pracował i lepiej puszki zbierać niż tam pracować ????????????

Donat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Klient

Kupuję tam części i oleje od prawie 20 lat. Są bardzo uprzejmi i grzeczni. Dają mi rabat. Na serwisie jest dla mnie drogo, ale nis mi jeszcze nie popsuli, a dużo naprawili. P Marcin zawsze mnie zauważa , i nie karze czekać, tylko wjeżdżam , gdy jest wolne stanowisko. Kierownik serwisu, bardzo uprzejmy gość. Tam pracują naprawdę mili i sympatyczni ludzie, zawsze pożartujemy jak coś kupuję, czy naprawiam. W sklepie super Panowie, w magazynie miło i szybko. Madame kasjer psuje wizerunek i wywołać u niej uśmiech, czy choćby nawiązać kontakt wzrokowy..... ciężki temat. Pan właściciel zawsze robił na mnie zawsze wrażenie skromnego miłego i przedsiębiorczego człowieka... a pamiętam zaczynał budować firmę od podstaw. Nie wiem skąd tyle gorzkich opinii. Ja jako stary klient zawsze Ekonaft polecam i ufam, że kupuje ojej niepodrabiany. Podsumowując, gdyby nie było tej firmy, to dla mnie bida, bo gdzie, w Radomiu jest lepsza ? Donat Sobieniecki

Agata
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

@Szukajcie dalej... a czemu kontrola się tu by przydała ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Szukajcie dalej...

Wyhlęty
@Szukajcie dalej...

z tyi portierami to ostro

Krzyś
@Szukajcie dalej...

Maciek tęsknisz?

Nowe Q7

Problemem w tej firmie jest praca na umowę zlecenie,niskie wynagrodzenie, szef i jego zakładowy konfident...

jasne zasady
 Problem

w treści ogłoszenia o pracę cyt. : 'Oferujemy: · Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i przejrzystym systemem premiowym;' Najniższą krajową reszta pod stołem, nie wiadomo czy w ogóle dostaniesz resztę wypłaty, a to zapomina swoją korzyść, to marża lub obrót zawsze jest powód, żeby pracownikowi nie wypłacić. Tak wygląda jasny i przejrzysty system wynagrodzenia.

Sebastian
@jasne zasady

Napisałeś, że część wynagrodzenia jest płacone pod tak zwanym "stołem" możesz precyzyjnie przedstawić ile dokładnie można zarobić za pracę w tej firmie? Jesteś w stanie sprecyzować dokładną kwotę wynagrodzenia, które oferuje ten pracodawca? Serdecznie proszę o informację w tym zakresie.

Audi Q7
Użytkownicy czekają na odpowiedź 156 dni.

jak się sprawuje nowy nabytek, tak słabo w firmie ekonomiczne?

kk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 183 dni.
Klient

Witam.Czy oni tych ludzi dobierająna zasadach kto bardziej nieuprzejmy i chamskich w stosunku do klientów?Sczytem wszytskeigo jest ta starsza pani w kasie.Odnosze wrażenie,ze gdyby wzrok zabijał lezalbym martwy.Robia łąskę sprzedając za gotówke towar. Tak niemiłej atmosfery i chamskiej obsługi nei spotakłem juz dawno.Nie polecam,a nawet odradzam.

....

potwierdzam wyzysk, gdy coś ci się przytrafi w aucie zostajesz obciążony kosztami naprawy i tak samochody są w tragicznym stanie, jeździć ile się da jak najmniej naprawiać, nawet gdy sam wykazu jesz inicjatywę zadbania za sprzęt słyszysz nie przyzwyczajaj się, nie traktuj jak swojego. Podsumowując gdy coś się stanie płacisz jak za swój. Kłamca pracowników z góry traktuje jak podejrzanych.

...

Polecam... omijać szerokim łukiem. Właściciel kłamie w żywe oczy. Obiecuje umowę o pracę po trzech miesiącach a później udaje że nic nie obiecywał. Ucinanie pensji bez powodu, zabieranie płatnego urlopu to typowe praktyki stosowane w tej firmie. Samochody służbowe w tragicznym stanie. Niektórzy pracownicy są chamscy i odnoszą się bez szacunku do kolegów. Wyzysk i wielki chaos.

Jurek

To prawda ze przy urlopie zmniejszają pensje?

Łysy

Wyzysk pracownika to motto przewodnie tej firmy, właściciel razem ze swoją żoną traktują pracowników jak tanią siłę roboczą i na dodatek objawiają brak szacunku dla pracowników. Zero inwestycji, najlepiej jakbyś ze sowich dokladał a oczekiwania najwyższe. Firma dziad, właściciel jest zadowolony najbardziej gdy nawet 10 zł z pensji zabierze. Gdy korzystasz z urlopu dostajesz mniejszą pensję i tak jest głodowa.

Paweł

A niedziele są wolne w firmie?

Nikodem Dyzma

Firma dziad (dla pracownika). Praca pon. - pt. po 9h, soboty 8- 14. Płaca to 2300zł.

Martyna

Jakie są zarobki w tej firmie?

Nikodem Dyzma
@Martyna

W grudniu 2019, zaproponowano mi 2300zł, praca 8-17 od pon. do pt. Soboty 8-14 (2 sob. pracujace)

anty wysyk

wyzysk pracownika to jest domena która jest motywem przewodnim tej firmy. po pierwsze umowa na 3/4 etatu tylko po to żeby na umowie nie było pełnej kwoty(minimalnego wynagrodzenia) żeby płacić jeszcze mniejsze podatki, praca nie po 8 godzin a po 9 każdego dnia + dwie soboty w miesiącu. W takich warunkach nie da się długo wytrzymać. Nie polecam nikomu. PS. dla osób które chciałyby odpowiedzieć że mogłeś sie nie zgadzać, odpowiadam - w młodym wieku nie jest tak łatwo o prace i trzeba łapa się wszystkiego bez wiekszego wybrzydzania.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Ktoś coś?

Andrzej

@ROBOL Czy dowiemy się o co chodzi? Firma ma dobą opinię w internecie.

ROBOL

GRABARZE KOZIEŁKI KAIMY ITP ROZŁOŻĄ TĄ FIRMĘ ...

Zostaw merytoryczną opinię o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad