Opinie o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Radom

Nowe Q7

Problemem w tej firmie jest praca na umowę zlecenie,niskie wynagrodzenie, szef i jego zakładowy konfident...

jasne zasady

w treści ogłoszenia o pracę cyt. : 'Oferujemy: · Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i przejrzystym systemem premiowym;' Najniższą krajową reszta pod stołem, nie wiadomo czy w ogóle dostaniesz resztę wypłaty, a to zapomina swoją korzyść, to marża lub obrót zawsze jest powód, żeby pracownikowi nie wypłacić. Tak wygląda jasny i przejrzysty system wynagrodzenia.

Sebastian
@jasne zasady

Napisałeś, że część wynagrodzenia jest płacone pod tak zwanym "stołem" możesz precyzyjnie przedstawić ile dokładnie można zarobić za pracę w tej firmie? Jesteś w stanie sprecyzować dokładną kwotę wynagrodzenia, które oferuje ten pracodawca? Serdecznie proszę o informację w tym zakresie.

Audi Q7

jak się sprawuje nowy nabytek, tak słabo w firmie ekonomiczne?

kk

Witam.Czy oni tych ludzi dobierająna zasadach kto bardziej nieuprzejmy i chamskich w stosunku do klientów?Sczytem wszytskeigo jest ta starsza pani w kasie.Odnosze wrażenie,ze gdyby wzrok zabijał lezalbym martwy.Robia łąskę sprzedając za gotówke towar. Tak niemiłej atmosfery i chamskiej obsługi nei spotakłem juz dawno.Nie polecam,a nawet odradzam.

Czy po rozmowie w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
....

potwierdzam wyzysk, gdy coś ci się przytrafi w aucie zostajesz obciążony kosztami naprawy i tak samochody są w tragicznym stanie, jeździć ile się da jak najmniej naprawiać, nawet gdy sam wykazu jesz inicjatywę zadbania za sprzęt słyszysz nie przyzwyczajaj się, nie traktuj jak swojego. Podsumowując gdy coś się stanie płacisz jak za swój. Kłamca pracowników z góry traktuje jak podejrzanych.

...

Polecam... omijać szerokim łukiem. Właściciel kłamie w żywe oczy. Obiecuje umowę o pracę po trzech miesiącach a później udaje że nic nie obiecywał. Ucinanie pensji bez powodu, zabieranie płatnego urlopu to typowe praktyki stosowane w tej firmie. Samochody służbowe w tragicznym stanie. Niektórzy pracownicy są chamscy i odnoszą się bez szacunku do kolegów. Wyzysk i wielki chaos.

Jurek

To prawda ze przy urlopie zmniejszają pensje?

Łysy

Wyzysk pracownika to motto przewodnie tej firmy, właściciel razem ze swoją żoną traktują pracowników jak tanią siłę roboczą i na dodatek objawiają brak szacunku dla pracowników. Zero inwestycji, najlepiej jakbyś ze sowich dokladał a oczekiwania najwyższe. Firma dziad, właściciel jest zadowolony najbardziej gdy nawet 10 zł z pensji zabierze. Gdy korzystasz z urlopu dostajesz mniejszą pensję i tak jest głodowa.

A niedziele są wolne w firmie?

Nikodem Dyzma

Firma dziad (dla pracownika). Praca pon. - pt. po 9h, soboty 8- 14. Płaca to 2300zł.

Martyna

Jakie są zarobki w tej firmie?

Nikodem Dyzma
@Martyna

W grudniu 2019, zaproponowano mi 2300zł, praca 8-17 od pon. do pt. Soboty 8-14 (2 sob. pracujace)

anty wysyk

wyzysk pracownika to jest domena która jest motywem przewodnim tej firmy. po pierwsze umowa na 3/4 etatu tylko po to żeby na umowie nie było pełnej kwoty(minimalnego wynagrodzenia) żeby płacić jeszcze mniejsze podatki, praca nie po 8 godzin a po 9 każdego dnia + dwie soboty w miesiącu. W takich warunkach nie da się długo wytrzymać. Nie polecam nikomu. PS. dla osób które chciałyby odpowiedzieć że mogłeś sie nie zgadzać, odpowiadam - w młodym wieku nie jest tak łatwo o prace i trzeba łapa się wszystkiego bez wiekszego wybrzydzania.

@ROBOL Czy dowiemy się o co chodzi? Firma ma dobą opinię w internecie.

ROBOL

GRABARZE KOZIEŁKI KAIMY ITP ROZŁOŻĄ TĄ FIRMĘ ...

Sebastian

@macieja 1910_80, każdy pracownik może mieć czasem lepszy i gorszy dzień, podobnie jak szef firmy. Może warto było porozmawiać o podwyżce wynagrodzenia? Czy próbowałeś? Jak wspominasz kontakt z innymi pracownikami firmy, czy zespół był zgrany i dobrze się dogadywał? Czy Twój kontakt z przełożonym był głównym powodem Twojego odejścia?

wr 666

Szukają Kierowcy-magazyniera jak warunki w firmie ? Jaka umowa , ile zł na godzine,dużo nadgodzin i jak są płacone ? Warto składać CV może ktoś sięwypowie ?

spedo
@wr 666

Daj sobie spokój, strata czasu i nerwów.

były kierowca

nie polecam pracy w tym przedsiębiorstwie.Wyzysk i mała zaplata za to, szef liczy sie tylko z pracownikami biura.Jak ma zły humor z rana to czepia sie wszyskiego

No więc tak firma do kitu. Umowa śmieciowa zarobki najniższa na papierku reszta pod stołem. Szef straszny nerwus traktuje ludzi ja tania siłę roboczą. Nie miła atmosfera, którą stwarza kierownik. LIPA

Zostaw merytoryczną opinię o Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Radom

• Jak się pracuje w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Zobacz opinie na temat firmy Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekonaft Janusz Dasiewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Tartaczna 25
    26-600 Radom