Nova Oil Sp. z o.o.

Opinie o Nova Oil Sp. z o.o.

Młoda

Takie opinie wynikają tylko z pracowników którzy zostali zwolnieni lub po prostu wyrzuceni za 'nic nie robienie'a liczyli tylko na pieniądze,firma jest solidna szef i kierownicy przyjaźni, klienci zadowoleni ,atmosfera jest bardzo fajna.pozdrawiam

szogunka172@wp.pl

Firma to jeden wielki banał.Wszystko było by dobrze gdyby pracownicy byli traktowani z szacunkiem i każdy wiedział jak rozmawiać z człowiekiem. WIĘCEJ KIEROWNIKÓW niż osób na swoim stanowisku.Pracownicy są wykorzystywani i nikt nie przejmuje się po ile godzin pracują.

skorpion
@szogunka172@wp.pl 19.03.2015 21:03

Widzę że trochę pracowałaś ! Banał to za małe słowo to jedna wielka ściema i czas się tym zająć .Przekręt goni przekręt, tchórzostwo ,stosowanie starych numerów już nie modne .Wietrzą wszędzie złodzieja dlaczego ? odpowiedż jest bardzo prosta ...

Emil

Praca na stacji OK, 1 dzień pracy i 2 dni wolne. Pensja niska, ale z faktur idzie przeżyć. Uczciwe podejście i rodzinna atmosfera.

Paweł

Opinia jak najbardziej obiektywna, ekipa zgrana. Prezes wraz z Prezesową to ludzie jakich mało. Zdarzają się potkniecia jak wszędzie, ale to specyfika tej branży. Z punktu widzenia pracownika - ocena b. dobra.

anonim 1

Firma bardzo nei odpowiedzialna. Dostawa na przedpłatę trwała 5 dni roboczych, totalny brak rzeczowego podejścia do klienta. Jestem bardzo nie zadowolona ze współpracy, nie polecam nikomu szanującemu swoje pieniądza.

Firma rewelacyjna, super ludzie, prezes bardzo miły i uczynny człowiek.Wielkie pokłony w stronę prezesa i żony ludzie naprawdę wporządku. Polecam wspłpracę z tą firmą.

Zostaw opinię o Nova Oil Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Oil Sp. z o.o.