Opinie o Metalkom Sp. z o.o. w Kraków al. Powstania Warszawskiego 65

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metalkom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Metalkom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalkom Sp. z o.o. w Kraków al. Powstania Warszawskiego 65

Franek Nowy wpis

Ponad dwudziestoletni czas działania i bardzo dobre opinie więc wystarczy dobra praca, polecam!!

Konrad Nowy wpis

Bardzo fajne miejsce pracy, pracowałem tam jakiś rok i dobrze wspominam ten czas. Fajni ludzie i szefostwo :)

Emilia Nowy wpis
@Konrad

Czy przez wspomniany przez Ciebie rok, zmieniały się Twoje warunki zatrudnienia w zależności od stażu pracy? Jeżeli tak, to napisz proszę, czym różniły się one od tych zaoferowanych Tobie na początku. Dzięki temu obecni na forum użytkownicy, będą mogli wyciągnąć odpowiednie wnioski o sytuacji w firmie Metalkom.

Iza Nowy wpis
@Konrad

Konrad - powiedz jeszcze, czy można liczyć na umowę o pracę z dobrym wynagrodzeniem?

Konrad

Polecam Metalkom, bardzo wysoka jakość świadczonych produktów :)

Toman

Fajne warunki, bardzo dobrze mi się współpracuje z tą firmą i jestem zadowolony

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Metalkom Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Konrad

Pracowałem tam sporo czasu- nigdy nie mogłem na nic narzekać. Trzeba przyznać, że firma dba o pracownika :)

Jasne, że warto :) Pracuję tam już rok i jestem bardzo zadowolony z warunków :)

Feliks

Klienci tak dobrze wyrażają się o pracy firmy więc mam nadzieję, że dobrze wam się pracuje. Warto starać się o pracę?

Ja team wspominam dobrze zarobki w Metalkom :)

Tomasz

Czy można liczyć na godziwe zarobki?

Czy firma potrzebuje pracowników? warto szukać szczęścia w firmie?

Pracowałem- polecam :) Fajna firma, nie miałem tam żadnych problemów :)

Grzegorz

Szkoda, że pracownicy nie piszą na tym forum!

Janek

Korzystałem z ofert i jestem bardzo zadowolony, solidne materiały, ogromny wybór i profesjonalna obsługa klienta :)

Kacper

Metalkom to bardzo profesjonalna firma, świadcząca usługi i produkty na bardzo wysokim poziomie :)

admin

Czy uważasz, że firma Metalkom Sp. z o.o. dobrze traktuje swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum, prawda kreauje rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalkom Sp. z o.o. - Kraków

Metalkom Sp. z o.o.