Tarnów

Opinie o Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Eg-Met Edward Gołda 33-102 Tarnów Ul.Sadowa 29

Bastek

Pensja zawsze w terminie, solidność, warunki pracy na poziomie. Jak wrócę z zagranicy będę aplikował ponownie.

Alfons

Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to możesz przez krótki okres czasu tam pracować ... Pracodawca wogóle nie dba o pracowników , jako operator CNC musisz sam obsługiwać maszyny beż żadnej pomocy , pisać programy , zmieniać parametry a nawet gradować detale i oczywiście za najniższą bo nie wyrabia ... Zazwyczaj idzie po 20 - 30 sztuk czegoś i co chwilę trzeba maszynę ustawiać ...

Zostaw opinię o Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Eg-Met Edward Gołda 33-102 Tarnów Ul.Sadowa 29 - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Eg-Met Edward Gołda 33-102 Tarnów Ul.Sadowa 29