Andrzej Brzozowski Technotools

Adres: Niemczańska 29, 50-561 Wrocław

NIP: 8942404813 REGON: 931194680

Andrzej Brzozowski Technotools

Opinie o Andrzej Brzozowski Technotools

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Andrzej Brzozowski Technotools w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

myki

Nie ma problemu z wyplacaniem podstawy? Faktycznie brak kontroli z góry? Ciężko zdobywa sie klientów? Zalezy mi na opini osoby ktora tam pracowala. Zastanawiam sie czy przyjąć ta ofertę pracy

lolo
@myki 16.03.2016 12:10

też dostałem tam dzisiaj oferte pracy i się zastanawiam na nią proponują te prowizje wynagrodzenie tak j/w tylko netto na rozmowie też dowiedziałem się że brak kontroli z góry. pozostaje pytanie czy coś da się sprzedać

wlkp

No to super pracodawca, dziwne że takie coś jeszcze rynek nie pozamiatał. Z takich podstaw netto to panom przedstawicielom emeryturka w okolicach 500zł się odkłada. Swoją drogą ciekawe kto u nich kupuje skoro w eltechu i w innych centralach można taniej.

Ciekawski

Czy ma ktoś świeże info na temat tej firmy? Adres chyba już inny 55-095 Długołęka ul. Wrocławska 18 A. Ilu przedstawicieli zatrudniają, jakie podstawy netto, jakie prowizje, jakie cele i czy realne? Jakie umowy i jakie samochody. Czy dają bazę klientów?

Rick
@Ciekawski 13.01.2016 10:10

Mała firma - 10 przedstawicieli, 2000 brutto, prowizje od zysku wyplacaja pod stolem, samochody hyundai i30. Musisz mieć własnych zaufanych ułożonych klientow, bo mają wysokie ceny, nie dają nic. Produkty kupują w firmie Pronar i Eltech - duże firmy handlowe- i dalej odsprzedają. Plany są ale nie ma za nie premii, tylko podstawa i prowizja od zysku

Zostaw opinię o Andrzej Brzozowski Technotools - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Brzozowski Technotools