Opinie o Paweł Wilk As-Met Metalizacja Próżniowa w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Paweł Wilk As-Met Metalizacja Próżniowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Paweł Wilk As-Met Metalizacja Próżniowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Wilk As-Met Metalizacja Próżniowa w Częstochowa

Administrator Nowy wpis

W Paweł Wilk As-Met Metalizacja Próżniowa trwa proces rekrutacji na stanowisko Serwisant. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Mati

Polecam, metalizacja wykonana na najwyższym poziomie, bardzo przystępne ceny. Czas realizacji raz krótszy, raz dłuższy, ale warto.

Dorota Nowy wpis
@Mati

Można prosić o więcej szczegółów? Bo tego co tu widzę większość jednak dość mocno na rzek, więc zastawiam się z czego konkretnie wynika to zadowolenie. Ceny przystępne tzn?

Mati Nowy wpis
@Dorota

Wszystkie "negatywne" komentarze powstały w ciągu 2 dni, a firma funkcjonuje od wielu lat, czy to nie dziwne? Odnośnie cen najlepiej skontaktować się telefonicznie z właścicielem lub synem, na pewno odpowiedzą na wszelkie pytania, bo pewnie jest zależna od tego co chce się zmetalizować i w jakich ilościach. Ja akurat metalizowalem odbłyśniki samochodowe, byłem bardzo zadowolony z efektów. Pan Łukasz to profesjonalista, co do tego nie mam wątpliwości.

Adam Nowy wpis

Dobrze że wkońcu ktoś napisał prawdę o tych partakach ,Nie polecam ,ich pseudometalizacja zeszła po kilku tygodniach .

Klient

Nie polecam , ta firma to (usunięte przez administratora) nie potrafią wykonać metalizacji bez skazy , wtrąceń jakby ziaren piasku a powłoki pomarszczone .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Paweł Wilk As-Met Metalizacja Próżniowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Klient

Uwaga na tych (usunięte przez administratora) !! Robili dla nas dla firmy setki metalizacji i notorycznie robili fuszerki do poprawy , albo piach w powłoce ,albo powłoka pomarszczona ,albo powłoka prawie przezroczysta i elementy powypalały się po kilku miesiącach, notoryczne reklamacje po których na obiecankach poprawy ze strony tatusia i synusia się kończyło , lawirują z cenami jak im czapka stanie ,wysyłając paczki pobraniowa na inne nie ustalone kwoty pieniędzy okradając klientów ,brak jednolitego cennika ,chamstwo i wyzwiska gdy tylko im się zwraca uwagę , to zwykła podwórkowa firemka (usunięte przez administratora) a nie żadni profesjonaliści !

Wilk
@Klient

Mamy nagraną rozmowę z rzekomym klientem, setki rzekomych metalizacji to raptem kilkanaście wykonanych usług, ponadto firma osoby komentującej czyli electric park brake group ma bardzo niskie oceny wykonanej usługi na olx. Rzekomy klient chciałby mieć wykonaną usługę jakości mercedesa w cenie malucha.

Endemo
@Klient

Pisze Pan że firma robiła setki metalizacji i ciągle było coś nie w porządku, a Pan dalej wysłał im robotę? Czy to jedyna firma w Polsce? Z reguły jak jest coś nie tak i nie można się dogadać to firmę się zmienia, są przecież inni fachowcy, na jednej firmie się świat nie kończy. Widocznie Panu pasowało skoro mimo "notorycznych" reklamacji dalej współpraca była. Pewnie cena była odpowiednia, u konkurencji się nie opłacało? Czy nikt inny już nie chciał z Panem współpracować ? Dla mnie ta opinia to zwykła ściema. Współpracę trzeba umieć kończyć na poziomie, skoro nie odpowiada jakość/cena to się dziękuję i idzie dalej a nie wylewa pomyje w sieci.

Ada

Nie polecam , ta firma to chyba pomyłka ,bluzgają do klientów i traktują jak (usunięte przez administratora) .

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Wilk As-Met Metalizacja Próżniowa - Częstochowa

Paweł Wilk As-Met Metalizacja Próżniowa
  • Weteranów 92/98