Opinie o Eco-San Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eco-San Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eco-San Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-San Sp. z o.o. w Warszawa

pracownik.

pracuje miesiac dogaduje sie z chlopakami. Szef razem z piotrkiem (kordynatorem) udostepnili nam nowe mieszkanie. dobra ekip. Polecam Agencje. Z ciekawosci wszedlem na opinie bo pracowalem w holandii i to jest szok co pisza. Zaliczki co tydzien. w srode dajemy kwity i mamy najpozniej w piatek.. minisem sa godziny teraz to przyzanm. przepracowalem 127 godzin i dostalem 1090 euro juz po potraceniu zakwaterowania..cala mloda patologia zostala wyrzucona. i widze ze sie burzy. zdziwiony jestem ze po tych akcjach weekendowych sa obrazeni ze zostali wyrzuceni. trzymajcie sie chlopaki pewnie macie prace juz za 2000 euro plus samochody sluzbowe i pracujecie 3 godziny dziennie. Odklejeni od rzeczywistosci. Pozdrawiam

Xxxxx

Witam te pieniądze to jakiś żart w Polsce mniej zarobisz,a nie jałmużnę 900 euro. Nie polecam tej pracy.

@Xxxxx

Z powodu sezonowości w styczniu nasi pracownicy przepracowali mniej godzin niż zwykle. Każdego poinformowaliśmy o tym na zebraniu. Mimo ograniczonej liczby godzin, są pracownicy, którzy w styczniu zarobili 1211.74 EUR, 1147,08 EUR, 1117,55 EUR. Prosimy przypomnieć sobie: 1. Czy brał Pan w styczniu zaliczki. Prosimy pamiętać, że są one elementem wynagrodzenia. 2. Czy miał Pan nieobecności? Jeśli wciąż Pan uważa, że otrzymał Pan 900 EUR za pełny przepracowany miesiąc, to prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska. Chętnie poinformujemy Pana, z jakiego powodu Pana wynagrodzenie okazało się niższe od wynagrodzenia kolegów.

Dragon

Firma (usunięte przez administratora) pracowałem nie polecam szef czeka tylko na wyzysk kasy nie zobaczysz o zaliczkę się prosiłem tydzień czasu i nie otrzymałem ucieklem z stamtąd cudem zanim mnie pobili

@Dragon

Pewnie do ręki chciałeś zaliczkę, a na to się nie zgadzają. Też chciałem do ręki, ale ktoś z biura powiedział, że nie ma opcji. Podałem numer konta i już tego samego dnia miałem kasę na koncie.

Dragon
@Haribo

Przepracowalem tydzień więc zaliczka powinna mi się należeć złożyłem wniosek kasy nie dostałem A jak chciałem pożyczyć od szefa z 20 euro na jedzenie to było dla niego to wielkim problemem

@Dragon

Szczerze, to nigdy nie słyszałem, żeby ktoś nie dostał zaliczki. Każdy kto potrzebował od razu dostawał. Nieraz dostawaliśmy kilka zaliczek w miesiącu. Szef przestał pożyczać pieniądze, bo później goście zjeżdżają i kilka stów miesięcznie w plecy.

@Haribo

Znam tą historie i serio ten ziomek pisal o zaliczke a jej nie dostal

@Dragon

Witamy! Czy zgłosił Pan nieotrzymanie zaliczki? Przyczyną nieotrzymania zaliczki mogło być podanie błędnego numeru konta, nieczytelny numer konta lub zwykły błąd któregoś z pracowników. Rozwiązanie takiego problemu zajęłoby kilka godzin, nie więcej.

Łukasz Głowacki
@Eco-San Sp. z o.o.

Jedynym problemem w tej firmie jest szef

Eco-San Sp. z o.o.

@ Hatfuuu @ Mateusz @ Estramo Belimado Droga Konkurencjo I D E A L, wiemy, że mogą Państwo się obawiać nowego konkurenta, ale nie zachowujmy się chamsko. Dopisywanie fikcyjnych recenzji jest żałosne. Jak wytłumaczyć to, że na przestrzeni kilku tygodni na naszej stronie pojawia się więcej opinii o IDEAL, niż o naszej agencji? Przy czym wyżej wymienieni „pracownicy” nie zostawili żadnej pozytywnej opinii na stronie tak wychwalanej przez nich firmy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eco-San Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mokry

Dobra agencja, wypłaty na czas, zaliczki, (usunięte przez administratora) domki, czego chcieć więcej? Zarobiłem w listopadzie 1258 euro, nie wiem o jakich 700 pisali niżej. Polecam!

@Mokry

Jak ktoś pracuję to zarobi a jak jest leniem i zapije a pozniej dzwonii i prosi o wolne to pieniążki uciekaja... A później przychodzi dzień wyplaty i ojej pomylili się i jazda... nie,nie pomylili sie tylko do pracy trza chodzic a nie na wakacje przyjeżdżać.

@Mokry

Dziękujemy za pozytywną opinię.

DaniBani

Nie polecam , jedno wielkie nieporozumienie

@DaniBani

Czy możemy prosić o przekazanie większej ilości szczegółów?

Ben

Pracuje w Agencji Eco - San od samego początku otwarcia! Wszystko jest na najlepszym poziomie wypłaty na czas zaliczki co tydzień! Szef o wszystko dba mamy mieszkania o wysokim standardzie! Szef z całym zarządem traktują nas bardzo dobrze dbają o każdy szczegół. Serdecznie polecam jak ktoś tylko szuka pracy PolecaPolecam Agencje ECO San !

@Ben

Dziękujemy za pozytywną opinię.

Rrrwwa

Ta firma to żart pracując na nocki jak zarobisz 700 euro to Maks

@Rrrwwa

A chodziłeś na wszystkie zmiany? Bo widziałem na hotelu takich, co chodzili kiedy im się chce, a po wypłacie nagle wielkie zaskoczenie.

@Rrrwwa

Witamy! W tej chwili stawka godzinowa wynosi 9,96 EUR brutto + 25% dodatku za pracę w godzinach nocnych. Średnia liczba przepracowanych w miesiącu godzin wynosi 135-147 h (wyjątkiem jest styczeń i luty). W tym przypadku miesięczne wynagrodzenie netto po potrąceniu opłaty za zakwaterowanie wynosi 1100-1200 EUR. Podana przez Pana kwota nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Hatfuuu

Serdeczna mela na mordę fukaszowi co se lubi pudrowac nosek hatfuuuu

@Hatfuuu

Witamy! Mamy nadzieję, że Pan jest świadomy tego, że pomówienia i zniesławienie są karalne? Jeżeli ma Pan jakiekolwiek dowody na poparcie swoich słów, prosimy o ich wysłanie na adres e-mail: kontakt@eco-san.pl

Bialy murzyn z eco san

Czytasz ogloszenie 1200/1400 za 140/160h Przyjezdrzasz na miejsce przy podpisywaniu umowy jusz slyszysz ze przy tych godzinach 1100/1300 przychodzi wyplata za caly miesiac pracy 990e Jak to Lukaszek mowi exluzywne warunki hehee z tego luksusu to tylko na plus ze pokoje dwujki i nie cale 200e za miesiac i to tyle Transport ich autem ok tylko ze wszystkie szroty rozdupcone jeden problem z elektryka w drugim pourywane poduszki na silniku w trzecim tylna belka zachowuje sie jak by chciala wysiasc z tej przejaszczki w czwartym biegi na (usunięte przez administratora) i czesto wyskakuja i letnie opony itd itp a co najlepsze kierowca bez prawka hehee wyjazdy do sklepu jak chcesz codziennie miec cieple bulki to 1e od karzdego wyjazdu od glowy... Wielki boss ,,Lukaszek" zwykly cwaniaczek ktorem tatus dal na zalozenie agencji przez miesiac nie wychodzil praktycznie z pokoju pokales to cicho soedzial tak jak by go nie bylo... Cwaniaczek jest taki ze jal chlopak chcial z nim na solo to w 3 zbili jednego i ostatnio tez w niedziele podobna sytuacja 3 na 1 ale mniejsza z tym Zaliczki co tydzien hehee a to ciekawe osobiscie nie bralem ale zdarzalo sie ze chlopaki bez szamy siedzieli po 2 tygodnie i nic sobie z tego nie robil taki kozaczek Poczytajcie opinie zanim sie skusicie na wyjazd do roboty... Szybkiego upadku dla agencji ECO-SAN

@Bialy murzyn z eco san

Witamy! Chcielibyśmy się odnieść do Pana opinii. 1. Wynagrodzenie. Pracownik, który nie ma niepłatnych nieobecności, pracuje miesięcznie średnio około 135-147 h. Stawka godzinowa w tej chwili wynosi 9,96 EUR brutto + 25% dodatku za pracę w godzinach nocnych. W tym przypadku miesięczne wynagrodzenie netto po potrąceniu opłaty za zakwaterowanie wyniesie 1100-1200 EUR i właśnie taką stawkę podajemy w ogłoszeniach. Jeżeli zarobił Pan 990 EUR, to prawdopodobnie miał Pan co najmniej dwie nieobecności w pracy. To jest możliwe z dwóch powodów: 1) Pan faktycznie nie poszedł do pracy 2) Pan nie sprawdził swojej obecności na liście pracowników, o co regularnie prosimy naszych pracowników. Niestety nikt oprócz Pana nie jest w stanie tego zrobić. 2. Zakwaterowanie. Warunki może nie są „ekskluzywne”, ale jest to dobry standard. Jeżeli pracował Pan za granicą, to powinien Pan wiedzieć, że nie każda firma zapewnia swoim pracownikom 2-osobowe pokoje z własną łazienką w cenie 189 EUR/mc. 3. Transport. Każdy samochód co 2-3 miesiące jest sprowadzany do Polski w celu wykonania przeglądu. Gwarantujemy, że samochody są sprawne technicznie. Oczywiście, usterki się zdarzają, większość z nich jest następstwem niewłaściwej eksploatacji aut przez pracowników. W każdym razie dokładamy wszelkich starań, by niezwłocznie rozwiązywać podobne problemy. 4. Zaliczki są przelewane co tydzień w środę, ewentualne opóźnienia występują z powodu podania błędnych numerów kont. Szkoda, że Pan nie brał zaliczki. Miałby Pan możliwość przekonać się osobiście, że zaliczki są wypłacane terminowo. Pozdrawiamy

Bezimienny

Praca dla osób nie oczekujących zbyt dużego wynagrodzenia bo 900-1200€ po odliczeniu mieszkania. 30-35h tygodniowo, dużo wolnego czasu, praca prosta aczkolwiek wymaga w zależności od dnia większego bądź mniejszego wysiłku. Ale po tygodniu gwarantuje że ktoś kto wytrzyma się przyzwyczai. Na motelu dwuosobowe pokoje z łazienką, kuchnia wspólna, wifi ale generalnie jest tam zlot degeneratów społecznych (więzienie, poprawczaki, psychiatryk, dom dziecka itp) jednak sam mam swoją przeszłość więc z chłopakami się dogadywałem. Łukasz dużo słodzi ale mało robi, trzeba go wziąć krótko i stanowczo jednocześnie nie będąc hamskim to rozmowa będzie miała sens. Mimo to pilnuje porządku na motelu, no przynajmniej za mojego posiedzenia więc nie trzeba się obawiać jakiś świrów. Dla mnie tam praca była zbyt monotonna i mało płatna, wolę się rozwijać a tak to fajnie wspominam te ponad 2 miesiące, pozdro Pany ;]

Buldi

Zamierzam sie wybrać do pracy , powie ktos mniej wiecej co i jak?

Buldog

Polecam! Raz lepiej, raz gorzej jak w kazdej agencji. ale raczej na plus

Estramo Belimado
@Buldog

Szczerze polecam Ideala , E C O S A N T O K U R W Y K T O R E C I E W Y K O R Z Y S T A J A

Paco
@Estramo Belimado

Pracowałeś w ecosan? Piszesz caps lockiem ze spacjami, jak @Hatfuuu. Mam wrażenie, że negatywne opinie pisze ta sama osoba. Czy ktoś pracuje w sortowni? zastanawiam się nad wyjazdem

Estramo Belimado
@Paco

Poprostu tak pisze zeby nie usuneli

@Paco

Przeczytaj opinie nizej i zastanow sie czy warto

Rafaelo

Witam warto przyjechac bo z tego co widze to raczej chyba nie

Hatfuuu

Jeśli chce Pan pracować w GLS to polecam agencję I D E A L

Masa
@Hatfuuu

Przez 3 miesiace pracowalem w GLS. 2 miesiace przez ideal i 1 miesiac przez ekosan. Mam porownanie i moge powiedziec, ze ekosan jest lepsza opcja.Lepsze domki, luzniejsza atmosfera, mniej chlejusow i nikt nie cpa. Finansowo wychodzilem identycznie. 1200 ojro dla mnie za malo, wiec od 6 stycznia pracuje w Danii, jestem ciekaw ile zarobie, ceny w marketach ... dramat.

Ben
@Rafaelo

Oczywiście, że warto pracuje tutaj od 5 msc i wszystko jest okej!

@Ben

Nie kłam , nie bylo ani jednej osoby ktora pracowala tyle ile piszesz , sciema!!!!

Haribo

Hahaha, pewnie zwolnili Cię za chlanie, a teraz wypisujesz.

kamii

witam. te 1200 euro to jest juz po odciągnieciu za mieszkanie?

@kamii

Tak juz na rękę kolego :)

Tarik

Pracuje tutaj juz dlugo i takie gamonie przyjezdzaja ze poprostu nie daja rady,odciagnieci od cycka mamy,nie ogarniaja a później wypisuja ,jak to nie jest zle, Polecam z czystym sumieniem ta firme nigdy nie mialem problemu!

@Tarik

Dokładnie. Stabilnie kilka razy w tygodniu nie chodzą do pracy, bo "się nie chce", a później narzekają, że dostali 800-900 euro, z czego 300 euro wydają na alkohol. Później telefon do żony i bajeczka o oszustach, którzy zapłacili 500 euro za miesiąc pracy. Pracuję od października, ani razu nie dostałem mniej niż 1200 euro. Na Święta dostałem urlop i wracam w styczniu.

Solinczek2115

Elo, zacznijmy od tego ze ta firma nie ma szans przetrwać do wakacji. Dalej, wypłaty to jest jakiś żart (usunięte przez administratora) cały miesiąc po 6,5 - 7 h a wypłaty 1054 ojro beka trochę. Lecimy podpunkt 3 Szef XDD Szef to on jest na jaja chłop siedzi w pokoju jak ktoś przychodzi to udaje ze go nie ma Jak byś był (usunięte przez administratora) komornikiem. Na telefon się nie dodzwonisz a jak się dodzwonisz to ci powie ze on czasu nie ma bo je byznes lancz ze swoją bycza. Hotel naet nie ma tragedii w sensie w ludziach. Jak w week lubisz se wypić browara i troszkę głośniej mówić to lepiej nie przyjeżdżaj albo się skitraj za lodówka i spuść głowę. Za hotel płacisz tam 190 chyba ale to czill nawet git opcja. No jest jeszcze willa piękna historia. To miała być „nagroda za dobra prace” i tworzenie zgranej ekipy. No i stworzył chłopów co im od luksusu do bani uderzył (usunięte przez administratora) wiejski temperament tak ze pozdro 600. W razie jakby jakiś (usunięte przez administratora) chciał sprawdzić czy to serio i sobie pojechać to tak o niech se przyszykuje telefon do starej albo żony co dziennie z wyra płacząc albo taborecik i sznurek essa. Ale wracając bo znaków mam od (usunięte przez administratora) i ciekawe czy ten lamus szef Łukasz to przeczyta także solidne pięć dla ciebie w mordę krzesłem. Dobra lecim tera z robota to tako paczki se nosisz (usunięte przez administratora) czasem trudno czasem łatwo no po tygodniu już sobie uświadomisz ze jesteś (usunięte przez administratora) w niewoli i jakby musisz to tam tego ale motywacja wygaśnie już po miesiącu jak przyjdzie magiczny przelew to zadzwoń do ziomka jakiegoś z innego kraju z UE i się go zapytaj ile on w miesiąc zbija a ty tu jebiesz za 1000. Furmanki to tez jest (usunięte przez administratora) Kongo takie ze klękajcie narody Fordy Galaxy w zimę z letnimi oponami ciągła jazda na rezerwie bo chłop się boi dać do sklepu i trza za swoje jeździć i jedziesz do roboty ale nikt nie wie czy tam dojedziesz czy się zatrzymasz w połowie i se sam radź. Jakby ktoś zachorował czy coś to do Polandii l4 brać bez słowa bo chłop w 20 będzie z wypowiedzeniem. A jakby ktoś chciałby się się zwolnić to niech se namiot ogarnie albo (usunięte przez administratora) mate jakaś bo chłop cię w nocy (usunięte przez administratora) z hotelu także ten. Wiadomo przez telefon może tam (usunięte przez administratora) bajki wymyślać i tak powie ze wszystko za (usunięte przez administratora) jeździsz se gdzie chcesz do sklepa czy coś a tu (usunięte przez administratora) ja w pierwszy tydzień chciałem do sklepu i chłop mówił „to się zrzućcie po 1 ojro” XD no ale dobra to dałem. Będzie tez galal ze z zaliczkami nie ma żadnego problemu i wiesz ze w środy wychodzą taki (usunięte przez administratora) jak się nie upomnisz z kilka razy to zaliczka ci wyjdzie bokiem a nie w środę pozdro szejset. Generalnie to nikomu nie polecam nawet najgorszym jełopa co szkoły ani nic bez szkoły z 3 razy lepsza robotę znajdziesz niż to (usunięte przez administratora) pozdro szejset z fartem essa.

Mops

Pozdrawiam mordeczki z hotelu. Wszystko jest wporzo.

Telewyżyn

Generalnie praca 4/10. Hotel idealnie pokoje 2 osobowe kibel swój tylko papieru nie było,a na takim ciśnieniu przyjechałem ze klękajcie narody. Chłopaki na hotelu rewelacja mamy wspólna pasje zbierania butelek. Co weekend są zawody kto zgarnie więcej pesos za butle. Weekendy są świetne pijemy sobie sok marchwiowy i gramy w scrable

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-San Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eco-San Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-San Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-San Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 40 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco-San Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 64 ocen.