Opinie o Eco-San Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eco-San Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eco-San Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-San Sp. z o.o. w Warszawa

Orzeł

Wszystko zgadza się co było mówione przez telefon. Do roboty da się przyzwyczaić. Warunki mieszkaniowe ujdą w tłoku. Jestem zadowolony z pracy i firmy. Polecam.

Śmiech na sali

Śmiech na sali. Podczas rozmów w Polsce wszystko miało być inne. Mieszkanie to jakaś totalna kpina, jak rudera jakaś totalna, typowy menelski squot. Do pracy miało być podczas rozmów max 20 km okazało się że jest ich ok 50. 50 km w jedną stronę i w drugą stronę. Co do pracy to praca jak każda inna, ciężka bo ciężka ale zasuwać trzeba. W Polsce pewnie innaczej sortownie nie wyglądają. Ale wracając do tematu firmy Eco San. Kpina kpina i jeszcze raz kpina. Szefunciio struga kozaka strasznego a pewnie zwykły leszcz (nie widziałem go na oczy) paniusia rekrutusia Justyna też kawał s##i. Bajki przez telefon opowiada aby tylko przyjechać. Koordynator który jest na miejscu również jest mało pomocny. Hajs miał być wysłany expresem bo tak się zarzekała i nie był. Jednym słowem powiem tak nigdy niech nikt nowy nie wyjeżdża z tą firmą do pracy. Jeśli chce mieszkać jak menel, dojeżdżać do pracy taki kawał i półtorej godziny wcześniej wyjeżdżać do pracy. Aaa i samochody. Stare trupy gdzie wartość 1 to że 100 euro może. Obite na letnich oponach, nawet w płyn do spryskiwaczy nie mogą zainwestować. NIE POLECAM

@Śmiech na sali

Jeżeli chodzi o nasze mieszkania to nawet słowa Pan nie powiedział gdy był na miejscu i chcemy dodatkowo dodać że chciał Pan wrócić po nowym roku. Oczywiście osoby które nie przestrzegają zasad nie są mile widziane, dlatego dostał Pan odmowe jeżeli chodzi o powrót. Panowie przyjechaliście we trzech 30 km od miejsca zakwaterowania uszkodził wam się samochód. Koordynator był u was 30 min po telefonie żeby wam pomóc, a Pan piszę że jest mało pomocny? Więc to co Pan wypisuje to jest jedno wielkie kłamstwo tylko po to żeby oczernić firmę. Bardzo słabe zachowanie. A wszystko szybko się zmieniło bo dzwonił Pan do "Szefuncia kozaka" i przepraszał za wypisywanie w internecie. Z miejsca gdzie Pan mieszkał jest 27 km do pracy. Transport jest darmowy i auta mają zimowe opony. Czas dojazdu do pracy to maksymalnie 25 min. Więc ktoś tutaj oszukuję.. Pozdrawiamy Panie Szymonie.

Bartosz

Szef twierdzi że za urlop który się należy pieniądze są wypłacane dopiero wtedy kiedy się zrezygnuje z pracy!! 1000zl wypłaty mówi samo za siebie!!!

Darek.
@Bartosz

1000zł? przecież płacą w euro :D

@Bartosz

Jest jedna osoba która dostała 1000 zł wypłaty ale oczywiście nie dodała że prawie 3000 zł zabrał komornik... Niestety nie mamy wpływu na tego typu zajęcia. Ten Pan nie ma na imię Bartosz ale na tym forum można podawać się za innych co jest przykre dla przyszłych kandydatów. Życzymy spłaty zaciągniętych długów.

Zbyszko
@Eco-San Sp. z o.o.

Witam czy praca jest mozliwa w tej firmie ? :D

Minionek
@Zbyszko

Odpusc sobie

Antek

@Minionek a warunki zakwaterowania jako takie fajne?

Minionek
@Antek

Zalezy gdzie na hotelu ujdzie w tłumie ale willa No to juz o wiele lepiej

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eco-San Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
michu2115

Polecam prace w tej firmie. wypłata na czas ,niemiałem żadnych problemów zeby dogadać sie z szefem domek w pożądku czysto,ładnie w srodku, duzo przestrzeni

Eco-San Sp. z o.o

Pisanie takich komentarzy przez byłego pracownika świadczy o reprezentowanym poziomie, który widać nie jest zbyt wysoki. Niestety nie mamy wpływu na Pana edukację. Lecz życzymy rozwoju bo widać że go brakuję.

filozof

patrząc jakie komentarze były miałem wątpliwości. Zakwaterowanie jest w porządku. Tak jak mówili przez tel. Nikt nie mieszka na ścisk max 2 osoby są w pokoju a pracowałem w Holandii i mieszkalismy we 4. Wiec zakwaterowanie dobre. Do pracy idzie się przyzwyczaić najgorsze są początki. Co do wypłaty narazie nic nie komentuje bo dopiero przede mną. I co dziwne bardzo normalni ludzie którzy pracują już trochę.

Szybki
@filozof

Dostales juz kase? Oplaca sie?

Janek

zaczynajac od poczatku.super kontkat z rekruterem. Kontakt z kordynatorem troche slabszy bo zaganiany. Zakwaterowanie w grebenau jest przyzwoite ale nie najlepsze fajna ekipa!! musialem zjechac ze wzgeldu na kontuzje ale moze wroce.trzymajcie sie chlopaki!;)

Stefek Burczymucha

Witam. moja opinia dotycząca tej pracy jest pozytywna. Chciałem dorobić przez wakacje wiec pracowałem ok. 2 msc. Przed przykładem wszystko dokładnie mi wytłumaczono przesz telefon. To co mówili na miejscu się zgadzało - umowa, praca, dojazd itd.

Janusz b.

Mam 46 lat i daje rade, do roboty sie przyzwyczailem, kasa sie zgadza a z kwatera zalezy kogo sie ma w pokoju

Michał Grzywacz

Praca daje rade po wizycie w belgii widzę ze niemcy sa lepsza opcją!solidny pracodawca!

Paweł Porębski

Praca jest w porządku, kwatera niezła, polecam, najlepiej kontaktować się z Panem Łukaszem

Krzychu

Praca nie jest ciezka. Malo godzin ale zarobki takie jak mowili przez tel. polecam dzwonic do pani sandry.

Janek

Witam. Praca taka sobie, zakwaterowanie zależy gdzie się trafi. Zachowanie koordynatorów i(usunięte przez administratora) poniżej krytyki...

Mafozu
@Janek

Coś ktoś ??

Cezary L.

Bardzo polecam firmę. Wszystko w najlepszym porządku. Oby więcej takich na rynku.

Piotr K.

Firma bardzo solidna. Pełen profesjonalizm. Wszystko zgodnie z umową. Praca ciężka, ale bez pracy nie ma kołaczy. Szef bardzo w porządku, serdeczny, zawsze służący pomocą. Polecam i pozdrawiam.

Daniel.

Potwierdzam. Wszystko tak opisane jak było. Również nie zwrócili mi pieniążków za badania 140 zł i kierowanie 50 euro. +zatankowanie za swoje 20€. Na co dałem paragon dzięki.

Zolle
@Daniel.

Czyli jak kiepsko w tej firemce ? Ajak pan lukasz ktory werbuje ? Nie oplaca sie tam.jechac ?

Daniel.

Chciałbym dodać tylko że nie oddano mi również pieniędzy za badania lekarskie. Dziękuję.

janek

Witam , firma oszukuję mało płacą mało godzin , drogie mieszkania i na dodatek meliny

Marek Wacławek
@janek

Kompletnie sie z panem nie zgodze!! Zakwarweowanie jest ok, sa wszystkie sprzety, i przedw wszystkim jest czysciutko. Kasa za zakwaterowanie zgodbie z umową, oracy dużo

@Marek Wacławek

Nigdy w życiu się nie zgodzę z tą wypowiedzią. Jest tak jak mówi Pan J (usunięte przez administratora).

paweu

spoko robota troche ciezka ale do idzie sie przyzwyczaic , kasa wporzondku , fajna atmosfera na kwaterze

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-San Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eco-San Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-San Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-San Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 40 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco-San Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 64 ocen.