Opinie o Eco-San Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eco-San Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eco-San Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-San Sp. z o.o. w Warszawa

Mariusz Zawadzki

Super firma! praca ciężka jak wiadomo, koordynator pomocny, kontakt przez telefon ok, mieszkanie w dobrym standardzie. Praca cięzka jak wiadomo ale po to tu przyjechałem by pracować a nie szukać problemów. Najlepszy jest pan Łukasz ktory zawsze chętnie pomaga oraz nigdy nie odmawia pomocy. Trochę trzeba się nauczyć wiadomo ale nie widzę póki co żadnych negatywów! POZDRAWIAM

Łukasz
@Mariusz Zawadzki

A no i linie też z nim można wciagac

janusz

robota do ogarniecia, kwatery nawet spoko jak ma sie ludzi co dbaja a nie brudasow , czasem bylo malo godzin ale na hajs nikt nie przewala. Ostatnio przyjechal typek co myslal ze bedzei w sheratonie mieszkal podziamal ze spali i pojechal spowrotem do polski patus

Gumiś

żenada i tylko mogę napisać

Doniu

Witam , firma to jakaś pomyłka kłamią na każdym kroku , przez telefon zapewniają że są godziny po 8,5 a pracujesz jednego dnia 5 drugiego 6 i tak to wygląda , nie mówiąc już o nadgodzinach które przez telefon mówili że się zdarzają. Kwatery to tragedią brakowało tylko tego żeby ktoś stolca na środku pokoju zostawił . Pseudo korydatorzy którzy nie wiedzą w którym świecie żyją . Co do pracy da się wytrzymać ale do lekkich nie należy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eco-San Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
JM

Witam jeśli ktoś jedzie z myślą na zarobek to nie polecam firmy mało godzin

pawel

robota do przyzwyczajenia , kwatery tez pitacha spoko , da sie przezyc

wariat

robota spoko (usunięte przez administratora) ale hajs wszzystko wynagradza , kwatera git

Endriu
@wariat

No pracka git bo mozesz isc mocno opity i po kreskach a i tak nikt sie nie doczepi

Nie wiem co Ci Janusze (usunięte przez administratora)ak ktoś zamiast pracy woli chlanie i robote na lewo to niech zostanie w Polsce. Z koordynatorem lukaszem wszystko mozna dogadac jak sie jest normalnym a nie typowa (usunięte przez administratora) z polski wszystko mozna sie dowiedziec i dostac pasek z wynagrodzenia gdzie sa skladki itp wiadomo ze nie ma hotelu pic gwiazdek ale robota i ludzie spoko

Worker

Bardzo chętnie przystąpiłem do pracy, nie przyjechałem tam na wakacje. Pomimo tego, wypłata pomniejszona i sporą dla mnie sumę. Brak chęci wyjaśnienia sprawy oraz uczciwego podejścia do pracownika spowodowała decyzję wyjazdu. Dodam, że nie piję i nie wszystkich należy mierzyć jedną miarą. Lepiej inwestować w ludzi, którzy się sprawdzają, ale Panom na tym nie zależy(usunięte przez administratora)

@Worker

Brak chęci? Takie sprawy załatwia się w dni robocze. Gdy sprawa miała być wyjaśniona osoba komentująca zjechała do Polski. Jesteśmy firmą która próbuje rozmawiać z ludźmi i w razie problemu pomagamy. Osoby mieszkające dłuższy okres to potwierdzą. Ale jeżeli nie mamy szansy pomóc to się po prostu nie da... a jak Pan wyjaśni znalezione butelki po piwach w pokoju? Rozumiemy że piwa nie zalicza Pan do alkoholu. Prosimy nie pisać że nie "pije" jeżeli to zdanie mija się z prawdą. Mimo całych kłamstw które Pan napisał, z Pana pracy byliśmy zadowoleni. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

Koordynator
@Eco-San Sp. z o.o

A CO K U R W A C W E L E J E B A N E O PIWO SIE CZEPIACIE A JAK ŁUKASZEK Z KOLEGAMI N A Ć P A N Y LATAŁ TO DOBRZE BYŁO?

@Koordynator

Komentarz świadczy o inteligencji osoby która to pisze. Jest nam bardzo przykro że reprezentuje Pan tak niski poziom. Anonimowo można pisać w Internecie bardzo dużo. To tez świadczy o tchórzostwie danej osoby. Jeżeli ma Pan problem z narkotykami to nie znaczy że mają go też inni. Prosimy zadbać o edukację, bo ewidentnie jej zabrakło w poprzednich latach. I życzymy powodzenia. Mamy nadzieję że wyjdzie Pan z nałogu.

Zenek

Agencja porażka godzin brak kwatera porażka omijać szerokim łukiem

@Zenek

Kolejny komentarz bez żadnych informacji. I kolejna osoba pisząca komentarz po wyrzuceni za alkohol. Na naszej lokalizacji jest ponad 25 osób które pracują ponad 4 miesiąc. Osoby które przyjeżdżają i piją, bądź nie chcą pracować albo jak sam Pan wspomina "przyjechałem na wakacje" nie są mile widziane. Życzymy powodzenia.

@Eco-San Sp. z o.o

To nie ja przyjechałem na wakacje tylko nie było pracy więc zastanawiam się poco przyjmujecie ludzi jeżeli nie potraficie zapewnić im godzin żenada

@Zenek

Na jakiej podstawie ocenianie że nie ma godzin jeżeli w pierwszym dniu pracy wyjeżdżacie....(dodamy również że rozstanie z pracodawcą przez SMS jest mało dojrzałe). Pozdrawiamy

Eco-San Sp. z o.o

Komentarz który nic nie wnosi, niestety nie może nam pomóc. Niestety osoby które wyjeżdżają lub są zwolnieni przez zarządzających na lokalizacjach nie będą się wypowiadać dobrze. Jako firma nie pozwolimy na imprezy do rana i chodzenie do pracy "kiedy się chcę". Mimo zwolnienia życzymy w znalezieniu pracy!

Zenek

Po pierwsze nie zostałem zwolniony za (usunięte przez administratora)a po drugie każecie przyjeżdżać do pracy po czym okazuje się że na mieszkaniu się siedzi i czeka na pracę a o warunkach nie wspomne

200 euro za 7 dni

Firma leci w (usunięte przez administratora) ostro z netto zabierają ZUS ubezpieczenie opłatę na dom za 7 dni 191 euro zabrali na czysto nie polecam ludzie są na kilka dni i uciekają praca dla koni za taką śmieszną kasę jeśli chodzi o rozliczenie każdy mówi idź do tego a drugi (usunięte przez administratora) do kolejnego

@200 euro za 7 dni

Nie wiemy skąd te wyliczenia. W Pana przypadku było problemem że płacimy składki i ubezpieczenie prywatne za pracowników. Dlatego prosimy dowiedzieć się jak funkcjonuje umowa o pracę i ile składek jest odkładanych przez pracodawce. Jest Pan młodym człowiek więc nie powinno być problemem w zgłębieniu wiedzy potrzebnej do życia. Nie dodał Pan że 2 dni w ciągu tygodnia są nie pracujące. A dodatkowo miał Pan 1 dzień wolne. Zarobki w ciągu pełnego miesiąca są w granicach 1100-1300 euro na rękę. I każdy kto podejmuję pracę o tym jest informowany. Pozdrawiamy

Byłem zobaczyłem ideal

Spróbujcie bo warto i pozdro dla koordynatora co nic nie robi mam nadzieję że Ci nogi kłamią i w ....... w czapkę

Gregoryj Zwaliński

No srednio nie polecam

Lukasz glowacki .

Witaje przysli pracownicy!!! Jestem (usunięte przez administratora)tej firmy . (usunięte przez administratora)ludzi zdzieram z ludzi chajc ile tylko mozna .warunki sa tragiczne mieszkalne. Lidzie co miesiac lub dwa uciekaja z mojej fimy. Ale naiwnych ludzi nie brakuje. Pozdrawiam

@Lukasz glowacki .

Rozumiemy frustracje po wyrzuceniu za awantury, ale podawanie fałszywej tożsamości świadczy o człowieku.. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w wykorzystaniu swojego potencjału!

Łukasz xjsjsj

Nie polecam tej firmy . Małe wypłaty. (usunięte przez administratora) Mniej niż 1000 euro A ludzie robią jak osły. Straszne warunki . Ludzie się przewijają. Odchodzą i przychodzą jak mrówki

@Łukasz xjsjsj

Kolejna osoba która została wyrzucona przez alkohol i zachowanie. Mniej niż 1000 euro? Proszę sprawdzić czy były dni urlopowe i przepracowany cały miesiąc. Rozumiemy że negatywne komentarze będą się pojawiać od osób które zjechały. ( w internecie można napisać wszystko) Straszne warunki?? może więcej argumentów jesteśmy otwarci na dyskusje. Co do rotacji... nie wiemy czy mówi Pan o nas.. Dodamy że od dłuższego czasu jest stała ekipa. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w karierze.

Konrad

Witam pracowałem przez firmę Eko - San i nie narzekam, że warunki zle itp. Zaliczki są na czas po 100 euro lub na drugi dzień zależy kiedy bank zaksięguje wpłatę. Piotrek i Łukasz są wporzadku i chętnie pomagają chłopakom jak mogą. Kwatery nie są złe, a jak komuś nie pasuje zawsze można wynająć na własny koszt. Internet, kuchnia,łazienka, pokoje 2 osobowe są.Atmosfera fajna cisza i spokój. Nie ma awantur bo każdy po pracy chce odpocząć.wynagrodzenie wpływa na konto do 15 każdego miesiąca. Mogło być troszkę lepiej, ale nie jest źle, bo ludzie jeszcze za mniejsze pieniądze pracują. Ogólnie rzecz biorąc polecam firmę Eko San, ale każdy ma swoje zdanie. Pozdrów dla Piotrka i Łukasza.

Nie polecam tej firmy .poniewasz ta fima to oszusci nie ma warunkow tam do zycia ludzi przetrzymuja ja cyganow czyli mnustwo ludzi na kwaterze brak cieplej wody brak meldunku brak internetu i wiele innych rzeczy jak ktos nie wierzy niech zadzwoni do mnie mam wiele swiadkow (usunięte przez administratora)

@5213246609

Panie Adamie, nie rozumiemy Pana frustracji, osoby z którymi Pan mieszkał pracują i mieszkają na tej samej lokalizacji, Zachowany jest porządek i spokój. Został Pan zwolniony dyscyplinarnie więc po części rozumiemy negatywne emocję. Życzymy powodzenia w rozwoju!

Xddddd

Nie polecam tej firmy Łukaszem wiecznie nie ma czasu bo spotkania ma. Kwatery to (usunięte przez administratora) całkowite.

@Eco-San Sp. z o.o.
@Xddddd

Od dłuższego czasu osobą do której zgłasza się uwagi jest Pan Piotr więc nie rozumiemy tego komentarza. Pewnie jest Pan osoba zdenerwowaną bo została zwolniona przez zachowanie bądź alkohol.

Bobo2

Nie polecam tej firmy wgl jakas zenada co tam się wyprawia a o zaliczkach nie wspomnę

@Bobo2

A może jednak Pan napisze coś więcej na ten temat? Jesteśmy jak najbardziej otwarci na konstruktywną krytykę, lecz do takiej Pana komentarz nie należy.

Bobo2
@Eco-San Sp. z o.o.

Mi piszesz ze moja odp nie jest konstruktywna a sam sie do tarcia chrzanu nadajesz nawet z pracownikami nie potrafisz gadac tylko udawales ze cie w pokoju nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-San Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eco-San Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-San Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-San Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 40 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco-San Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 64 ocen.