Opinie o Wamech P.A.Wąsik Sp.J.

Rumcajs

Nie ma co duzo pisac jezeli zdazyłes sie dorwac do koryta tak jak inni wczesniej (brygadzisci) to masz dobra robote ,wszystko zawlasz na innych prace i zniszczenia narzedzi lub materiału. Jezeli przyjdziesz jako zwykły pracownik to masz nie ciekawa sytuacje... Szef jest wam wstanie wmówic wszystko co chcecie usłyszec a jakiekolwiek drobne niedomówienia kwituje " na to sie nie ugadywalismy" Byłem i wiem to z doświadczenia. Nie polecam

operator

Czy szukają suwnicowych??

fafik

totalna bzdura, chyba malo pracowales w firmach produkcyjnych.. takiego szacunku włascicieli do pracownika to raczej ze swieca szukac - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma! skoro ktos powiedział, ze dasz rade wiecej zrobic to pewnie tak bylo.. firma ma swoje plusy i minusy jak kazda, ale na pewno godna polecenia!

Jacek

Byłem nie polecam... Gonia ludzi jak by to bylo jakies bydło, wiecznie mówia mało i mało " dasz rade wiecej zrobic"

Tatar

Byly pracownik, moze warto jednak w imieniu grupy sie wypowiadac. Pracowalem w duzo gorszych miejscach ale tam przynajmniej pracownicy byli jednoscia i byli zdyscyplinowani i wzajemnie za siebie odpowiedzialni

Wojciech Wąsik

Szanowny Panie, Od kiedy prowadzę Firmę Wamech, a minęło już przeszło 6 lat, namawiam wszystkich naszych współpracowników, żeby zabierali głos w kwestiach, które są dla nich niejasne lub stanowią przeszkody w codziennej pracy. Szkoda, że nie każdy korzysta z tej szansy i jest zmuszony dzielić się swoimi subiektywnymi odczuciami z opinią publiczną. Traktuję to jako swój osobisty błąd komunikacyjny. Postanowiłem się jednak odnieść się do zarzutów przedstawionych w powyższej opinii, gdyż godzą zarówno w wizerunek mój jak i wszystkich współpracowników, którzy przez ostatnie 25 lat działalności Firmy wkładają serce w to co robią. Kilka faktów. Rotacja w naszej Firmie sięga kilku % zatrudnionych i głównie dotyczy młodych pracowników produkcyjnych, którzy upatrują swoich szans na zachodzie. Wielu z nich wraca, z nowym bagażem doświadczeń, zmotywowanych szacunkiem z jakim są traktowani w naszej Firmie. (warto tutaj wspomnieć o najstarszych pracownikach, których dzieci kontynuują w drugim pokoleniu współpracę) Większa rotacja, choć nie nazwał bym jej ogromną, jest wśród pracowników tymczasowych zatrudnianych poprzez Firmy pośrednictwa pracy, na co niestety nie mamy wpływu. Wynagrodzenia, o jakich Pan pisze są absolutnie nieadekwatne do realiów panujących na naszym rynku (szczególnie w obszarze, gdzie zlokalizowana jest Firma). Wynagrodzenia są zależne od stanowiska, doświadczenia i kompetencji. W związku z wysoką specjalizacją Firmy, wynagrodzenia są i muszą być wyższe niż przez Pana przedstawione. Nie wiem zatem skąd te dane. Odniosę się również do zarzutu związanego z organizacją pracy. Zawsze ceniłem sobie profesjonalizm i kompetencje, dlatego niezależnie od doświadczeń zebranych w innych Firmach, każdy jest zobowiązany do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy i angażowania się w proces rozwoju. Tylko w ten sposób nasi pracownicy, niezależnie od obejmowanego stanowiska, mają wpływ na długofalowe zatrudnienie i godne warunki wynagrodzeniowe. Niewątpliwie nasi brygadziści i kontrolerzy zdają sobie z tego sprawę i sumiennie wykonują zadania za co im serdecznie dziękuję. Z poważaniem, (usunięte przez administratora)

Firmę przeją syn (Wojtek) powoli robi się coraz gorzej kontrola pracownika na każdym kroku, wymagania w górę a stawki... dostaniesz jako montażysta ok 1400zł, spawacz 1600, jeśli coś zepsujesz dostajesz po godzinach za darmo, rotacja ludzi ogromna, dobrze ze sam juz uciekłem:) Panuje ciche przyzwolenie szefa na to żeby brygadziści dosłownie gonili i robią to, poniewaz im wolno, tak to jest jak trochę władzy chłop dostanie.

szczery

Osoba o której piszesz zepsuła firmę. Ryba psuje się od głowy...

tymczasowy pracownik
@szczery 17.03.2015 15:51
Osoba o której piszesz zepsuła firmę. Ryba psuje się od głowy...

chodzi Ci o osobe z warsztatu oczywiscie?

Tymczasowy pracownik

Zycze wszystkim takich pracodowaców,takiego super majstra który jest człowiekiem do rany przyłóż,który nigdy pomocy nie odmawia (pozdrawiam pana Jacka);) Super brygadzisty pana Józia,jest to człowiek o olimpijskim spokoju i zawsze otwartych dziwach gdy trzeba wspomoc lub rady (pozdrawiam pana Józia);) ludzie ogolnie spoko,chodz jest czlowiek ktoremu dali troche wladzy..i to byl bład. Bo jest zwykla swinia i donosicielem. Ciekawe jak bedzie gdy sie przeniosa do Skawiny...:)

krzysiek

Pracowałem 1,5 roku w Wame [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Miło ten okres wspominam. Właściciele, Państwo Piotr i Albina Wąsik to naprawdę porządni ludzie, dbający o pracowników. Zawsze na czas wypłaty, jasne i przejrzyste rozliczenia. Może nie do końca odpowiednie zarządzanie i nie zawsze odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach, co bardzo często blokowało możliwość rozwoju firmy, ale to tylko moja opinia. Zyczę im powodzenia

Zostaw opinię o Wamech P.A.Wąsik Sp.J. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wamech P.A.Wąsik Sp.J.