Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn

Kraków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn

Doświadczona

Wszystkim szczerze radzę omijać tę firmę z daleka; firma jest biznesem rodzinnym (matka -prezes + córka - dyrektor marketingu + syn - jako Wielki Brat śledzący za pomocą specjalnych programów komputerowych nawet prywatne skrzynki mailowe pracowników). Jak to często bywa w tego typu polskich firmach styl zarządzania, przy braku strategii i procedur, jest odzwierciedleniem osobowości właścicielki, osoby psychopatycznej i prymitywnej. Często pierwsze słowa (a właściwie krzyk) "pani prezes " rano przy wchodzeniu do biura to "kurważ, kurważ". "Pani prezes" jako instrument zarządzania stosuje manipulację oraz starą zasadę "dziel i rządź". Sama nie potrafi posługiwać się komputerem a "polecenia służbowe" rozdaje na wymiętych karteczkach :))) Najlepsze notowania mają u niej donosiciele i lizo..py. Najlepszy dowcip: nagroda (załatwiona po kumotersku) za "ład korporacyjny" :))) Bałagan, chaos, manipulacja, niekompetencja, chamskie traktowanie ludzi - oto FARMONA.

hand

Pracowałam w tej firmie na magazynie, szczerze nie polecam. Przez cały tydzień po 12h dziennie. Na umowie 8-10h. Przerwy były dwie na cały dzień po 15min, czasem mniej. Praca jest stojąca, ludzi traktują przedmiotowo. Nie wspominając, że po tak ciężkiej pracy całe ciało boli, zwłaszcza ręce. Dodatkowo jesteś pod presją, ponieważ kierownik przychodzi i ciągle powtarza, aby pracować szybciej. Zgadzam się z powyższym komentarzem, że organizacji brak.

zyrafa

Przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. Spółka jest biznesem rodzinnym sterowanym ręcznie w stanie chaosu i bałaganu . Naprawdę dziwne że jeszcze funkcjonuje na rynku. Ludzie są traktowani przedmiotowo. Proszę poważnie przemyśleć decyzje w sprawie zatrudnienia w tej firmie tyle jeszcze mogę zrobić dla tych którzy będą chcieli składać tam aplikację. Proszę pamiętać pozory mylą.

Zostaw opinię o Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmona Sp. z o.o. Laboratorium Kosmetyków Magazyn