Opinie o Bitner Zakłady Kablowe w Trzyciąż 165

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bitner Zakłady Kablowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bitner Zakłady Kablowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bitner Zakłady Kablowe w Trzyciąż 165

Ciężko jest w systemie 12/12 w Bitner Zakłady Kablowe?

NN

A JEST TAKI SYSTEM?

Wujek

Mechanik utrzymania ruchu. Jak wyglada praca. Jakie stawki w porownaniu do produkcji.

Oyzgan

Poszukiwani są do Bitnera wózkowi lub operatorzy wózka widłowego ?,

Kier
@Oyzgan

Nie

Witam, Bardzo przykro czyta się takie opinie i takie rzeczy... pracuje w firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolony, super ludzie i miła atmosfera! Jeżeli ktoś nie potrafi dogadać się ze swoim przełożonym albo ktoś komuś chce zrobić na złość to tutaj to nie jest odpowiednie miejsce! Dla osób które chcą uzyskać informacje na temat firmy to pamiętajcie, opinie zazwyczaj wystawia osoba, która nie jest zadowolona i zniechęca do pracy w tej firmie! Ja z całego serca polecam pracę że względu na atmosferę i bardzo dobrych zarobków. Pozdrawiam!

Ktoś

Pracujesz w firmie od kilku lat, a gdzie się podziali pracownicy którzy przyczynili się do rozwoju tej Firmy, jak ich doceniono? Ludzie którzy niejednokrotnie poświęcali swój prywatny czas żeby dopilnować spraw firmy. Myślę że PIP w tej firmie miałby co robić, bo kilku ludzi na kłamstwach wywindowało się i robią rewolucję. Gdzie są decyzyjni ludzie którzy pracowali po 20, 15 lat, czy wiecie jaki był powód zwolnień? Przez tyle lat dobrze pracowali, firma miała zyski, nagrody i na podstawie intryg stwierdzono że klienci są niezadowoleni, a kto sprawdzał coroczne opinie, ankiety od klientów, wyniki kontroli które przechodziły pozywywnie. Czy ktoś zastanawiał się nad tymi działaniami?

KSMW

@Ktoś, Musisz być mocno sfrustrowana/y, albo masz osobiste uprzedzenia do koleżanki. Wypisywanie takich bzdur i pomówień świadczy jedynie o Twoich słabościach i bolączkach. Weź się lepiej do roboty, chyba ze już tam nie pracujesz :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bitner Zakłady Kablowe? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
jola

czy do BITNER-a zawitał koronovirus? podobno? czy ktoś coś wie?

Ktośl

Jeżeli chodzi o koronawirus to w Bitnerze go nie ma to że u jednego pracownika wyszedł wynik pozytywny to nie znaczy że jest w całym zakładzie tym bardziej że przeprowadzono wewnętrzne śledzstwo kto mógł z nim przebywać i od strzała te osoby zostały w domu nie przychodząc do pracy

widzę, że informacje masz z pierwszej ręki.... albo jesteś z Sanepidu :). Z tego co mi wiadomo, to owszem - jest potwierdzony przypadek, jednak wszelkie formalności i środki bezpieczeństwa zostały zachowane. Firma została zdezynfekowana. Ludzie "z 1-szego kontaktu" są na kwarantannie. Biura pracują, choć część osób była oddelegowana do pracy zdalnej. Wykonano kolejne testy, których wyniki są negatywne .... a niewolnictwo w Polsce zniesiono w 1864r - dziś każdy dostaje zapłatę za swoją pracę.

Zniesmaczony
@pracownik

Dlaczego biurowi imprezuja i przychodza do pracy a zwykly pracownik, musi zglaszac że chce sie napić piwa z kolegami i musi potem isc na bezpłatny urlop to nie zgodne z prawem co to za polityka

NIEZWYCZAJNY
@Zniesmaczony

bzdurą i kłamstwem jest, że ktoś został wysłany na urlop bezpłatny w związku z kwarantanną, a podział na pracowników zwyczajnych i niezwyczajnych jest tylko w Twojej głowie... i boje się myśleć co jeszcze tam jest, albo czego nie ma

asdf
@Zniesmaczony

Piszesz takie głupoty, a później ludzie w to wierzą. Zniesmaczony to ja jestem twoją postawą, nikt nie był na bezpłatnym urlopie, a jak idziesz na "kwarantannę" to masz płatne. Przestańcie już siać ferment i pisać takie farmazony, a jak tak wam źle to pogadajcie z przełożonym, albo po prostu poszukajcie innego zajęcia, z tego co wiem to nikt ślubu z firmą nie brał.

Bono

Hmmm, ten żel rozluźniający to właśnie dla wąskich jest...Nie zapomnij kupić, bo przyda się na rozluźnienie, kiedy będziesz ponosił konsekwencje narażenia zakładu na restrykcje epidemiologiczne! Wszyscy trzymamy kciuki, żeby bolało jak najmniej!

Szczypta
@Bono

Wszystkie ręce na poklad!!!!dowiemy sie kim jest wąski ja nie chce siedzieć w domu jak przez takiego zamkną zaklad mam żone i dzieci na utrzymaniu

@jola

Tak jest

Ktoś

z takim nastawieniem napewno nie

Moody_90

Witam jak to jest ?? Przyjedzie taka szara myszka do zakładu popracuje rok czasu i nagle idzie do Kontroli Jakosci gdzie nie ma zielonego pojęcia o tym , a pracownik który pracuje kilka lat dalej jest rzucany po maszynach.

Arni
@Moody_90

Wiesz na produkcję się taki się nie nadaje nawet po roku, a zwolnić go nie zwolnią,do koszenia trawy też strach go dać.Niech sobie robi gdzie chce byle by nie przeszkadzal.

Wujek

Jak wyglada praca na utrzymaniu ruchu(mechanik). Jakie stawki w porownianiu do innych.

"Ktoś " odpowiedź

To jest tak że wystarczy trochę wazeliny jeśli jesteś mężczyzna a jeśli to kobieta pisze to na kolana i do miecza (gdzieś w lesie ) i sprawa załatwiona :)

@"Ktoś " odpowiedź

Widać że nie bierzesz pracy na poważnie tylko tylko byle by komuś kto ma lepiej zaszkodzić po prostu pokaż na co cię stać a Cię docenią a nie jak to zwykle bywa Ci którzy mają najwięcej do powiedzenia najmniej robią

Dorosły

Dorosły człowiek rozwiązuje swoje problemy rozmawiając z drugą stroną, informujac o problemie, przedstawia swoje racje i dąży do rozwiązania problemu osiągając swój cel. Nikt w twojej głowie "nie siedzi". Większość pracowników to rozumie i tak to działa. Nikogo za to jeszcze "nie powiesili" Niestety zawsze znajdzie się jakiś mazgaj, który mówi tylko wtedy jak jest anonimowy. Przed wyjściem do pracy poproś mamusie, aby nie zapomniała założyć ci pieluszki. Dorosnij w końcu człowieku, zacznij rozwiązywać swoje problemy bo sam siebie zadreczysz przy klawiaturze.

@KTOS

Jak to jest na 3 wydziale że jedni biorą w piątek wolne przychodzą w sobotę na 12 i na koniec miesiąca okazuje się że mają pięć i poł tygodnia nadgodzin A drugi chce sobie zrobić że 2 soboty i nie może Albo nie może przyjść na swoją maszynę w sobotę bo już ustalone z góry kto przychodzi

@@KTOS

Bzdury Panie @ktoś wypisujesz że aż żałość bierze. Szkoda że tacy ludzie mają możliwość wpisywania ANONIMOWO takich opinii bo działalność tego serwisu przestaje mieć sens.

Aż przykro czytać negatywne opinie pisane przez sfrustrowane osoby, które się wzajemnie nakręcają... każdy rozsądny człowiek, który jest niezadowolony ze swojej pracy, próbuje coś zmienić. Jednak są też tacy, którzy jedyne co potrafią to pisać anonimowe, negatywne komentarze, dodatkowo podkoloryzowując i zakłamując rzeczywistość. Czytając opinie tutaj należy pamiętać, że zawsze znajdą się ludzie, którym wszędzie będzie źle i którzy we wszystkim widzą problem. A potwierdzeniem tych słów niech będą wylewane poniżej żale na temat kobiet chodzących w spódniczkach, czy prowadzonych działań marketingowych... żenada. Świadectwem tego jak naprawdę jest w tym zakładzie pracy niech będą Pracownicy z kilkuletnim, kilkunastoletnim (!) stażem, czy też ci nowi, którzy do pracy przychodzą z uśmiechem na twarzy, a na codzień czują się docenieni i zmotywowani (nawet w trudnych obecnie warunkach w związku z pandemią). Ja to miejsce oceniam pozytywnie a co najważniejsze, czuję się w nim dobrze :)

Big
@:)

Przykro to jest patrzeć na to co jest porównując do tego co było. Młodzi pracownicy niestety nie mają tego obrazu.

@Big

Przykro, bo nagle coś jest nie po Twojej myśli? inaczej niż w wyobrażeniach? Otwórz własną firmę, bądź sam sobie szefem, będziesz miał tak jak chcesz. A jeżeli pracujesz w ZK BITNER, dostajesz wynagrodzenie za wykonaną pracę, to przestań się użalać i siać (anonimowo - wiadomo) nieprawdziwe opinie o tej firmie, które najwyraźniej są wynikiem Twojego życiowego rozgoryczenia i tego, że "coś w życiu Ci nie wyszło".... PS zmiany są nieodłącznym elementem rozwoju, zatem nic tylko się cieszyć, że firma się zmienia. I jak widać, przynosi to efekty.

Xx

Mam pytanie czy są przyjęcia na produkcję?Ile zarobię na początek?

Głowa

Co to się porobiło kto kogo w lasku ?????? Za dużo czasu wolnego i każdy z każdym się tenteguje???Nie ładnie takim sposobem prosić o podwyżkę

Osoba
@Głowa

Witam.Głowa przypominam że jest to profil na którym zamieszczamy informacje dotyczące firmy tzn.jaka praca,ile można zarobić,czy są przyjęcia pracowników.Od pewnego czasu ludzie zaczęli interesować się życiem osobistym pracowników co źle wpływa i na samych pracowników jak i na opinię o zakładzie.Zamieszczanie tego typu postów że tak powiem jest dość nie na miejscu.Jeżeli ktoś pisze takie (usunięte przez administratora) to powinien być świadom konsekwencji jakie może ponieść za dany wpis.Zakład cieszy się bardzo dobrą renomą ludzie pracują tu po kilkanaście lat.

Głowa
@Osoba

Mi się wydaje że to najlepszy sposób żeby szefostwo się dowiedziało co tak na prawde robią w wolnej chwili ci co są na lepszych stanowiskach za dużo czasu wolnego .Nie dość że szefostwo (usunięte przez administratora) jak to ciężko pracuje się w tej firmie to jeszcze rodziny swoje i dzieci .Ale masz rację nie masz biznes niech się (usunięte przez administratora) po kilblach i lasach i niech poprawiają opinię o firmie.

@Głowa

Myślę, że dyrekcja doskonale zdaje sobie sprawę, że wiele rzeczy zamiatanych jest pod dywan jeżeli jest się bliskim znajomym lub rodziną osób na stanowiskach. Są wymyślane kłamstwa i plotki żeby kogoś zwolnić czy oczernić, a na jego miejsce wywindować znajomych lub rodzinę. Niestety zrobiło się (usunięte przez administratora) z tak fajnej Firmy. Pieniądze to nie wszystko. Jak pracować z takimi ludźmi, którzy nie znają podstawowej etyki zawodowej.

Big
@Osoba

Przykład idzie z góry, jeżeli dyrekcja interesuje się prywatnym życiem pracowników to dlaczego pracownicy nie mają interesować się życiem prywatnym swoich przełożonych. Nie są lepieni z innej gliny tylko dlatego, że zajmują wyższe stanowisko. Po za tym tą sprawą jeżeli dzieje się na teranie zakładu pracy to mało prywatna jest:)

Misio
@Głowa

Rozpętała się jakaś g.. Burza. To co robi pracownik w czasie wolnym od pracy to jest jego sprawa. Może nawet sprzedawać cukierki albo biegać przebrany za motyla po łące. Ważne że w pracy wykonuje swoje zadanie. Pracodawcy są jednymi z lepszych ludzi jakich poznałem i szanują prywatność pracowników. Po co się tym interesować, to nie jest telenowela.

Utrzymanie ruchu

Jaka praca, atmosfera, zarobki. Czy na trzy zmiany. Pare uprawnien. Wózki, suwnice, zwyżki, Mam 3000-3200 to pasuje te min 500 wiecej zarobic bo nie oplaca sie zwalniac.

Pracowwnik
@Utrzymanie ruchu

Szkoda się zwalniać po ok 10 latach dostaniesz 3 500 netto , trzy zmiany , substancje chemiczne , więcej rakotwórczych .

@Pracowwnik

Ktoś pyta o utrzymanie ruchu a ty odpowiadasz z produkcji widzę jednak że leser jesteś skoro zarabiasz 3500 netto ponieważ tyle się zarabia bez nadgodzin których nie brakuje i tak jak pisałem to zarobek na produkcji więc nie wprowadzaj w błąd i nie pisz bzdur jak nie dotyczy Ciebie

???
@Ktoś

ile,??? ,3500zl na produkcji bez nadgodzin @ktoś nie pisz takich bzdur i nie wprowadzaj ludzi e błąd i sam jesteś lesrer pisząc takie bzdury!!! Tak kłamiąc nowych pracowników nie znajdziecie!! Buahaha

@Ktoś

Jak można o kimś powiedzieć, że jest leserem. Już to pokazuje jaka tutaj panuje atmosfera. Nadgodziny dostają Ci co mają lepsze chody u kierowników czy majstrów.

Yy

Jakie są zarobki na start na magazynie w Bitnerze?

edluk

a jak najepiej aplikować ? wyslac cv na adres podany na stronie ? czy tez pojechac osobiscie ? jakmto teraz wyglada ?

@edluk

CV wysyłasz na podany e-mail na stronie zakładu.

xxx

Czy przyjmują do pracy w biurze bez doświadczenia ?

@xxx

O ile mi wiadomo to tak tylko się trzeba wykazać przez pierwsze 3 miesiące

Jak ze studentami w Bitner Zakłady Kablowe? Chętnie zatrudniają?

Ble

Studenci na produkcję po zawodówce i bez matury do biura

Ile zarabia wozkowi w Bitnerze ?

Ttt

Witam, jestem zainteresowany praca w firmie Bitner na magazynie, chciałbym się dowiedzieć w jakich godzinach pracują tam i jakie są zarobi na początku. Dziękuje z gory za odwiedz

Rrrr
@Ttt

Cześć, z tego co się orientuje praca na magazynie odbywa się w systemie dwuzmianowym od 6.00-14.00 i od 14.00-22.00, chyba, że coś się zmieniło to niech mnie ktoś poprawi. Co do zarobków to nie pomogę - najlepiej pytać w dziale kadr.

Tttt
@Rrrr

A wiesz może na czym polega tam praca na magazynie? Jakie są obowiązki i jaka atmosfera panuje?

Rrrr
@Tttt

Niestety nie za bardzo, bo pracowałem w innym dziale :)

Blb
@Tttt

Na obieraniu ziemniaków 8 h

Zostaw merytoryczną opinię o Bitner Zakłady Kablowe - Trzyciąż

• Jak się pracuje w Bitner Zakłady Kablowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bitner Zakłady Kablowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bitner Zakłady Kablowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bitner Zakłady Kablowe