Bitner Zakłady Kablowe

Trzyciąż

Opinie o Bitner Zakłady Kablowe

dawid

Witam chcialem sie dowiedziec czy w najblizszym czasie beda jakie przyjecia na produkcje? dziękuje

operator
@dawid 18.02.2015 08:54

Ty chyba nie wiesz co piszesz a jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy to jesteś głupszy niż ustawa przewiduje ponieważ jestem w Bitnerze zatrudniony od niedawna i bez żadnych powiązań rodzinnych a praca i zarobki w porównaniu do okolicznych firm i przedsiębiorców są rewelacyjne i nikt tu nikogo na siłę nie trzyma

Roman
@operator 30.03.2016 08:29

Jestes w bledzie. Zarobki od 6lat stoja w miejscu i jest coraz gorzej.... Dobre stanowiska i awanse sa tutaj tylko dla rodziny kierownikow Kadrowej z Trzyciaza. Pracuje tu juz ponad 10 lat i wiem co mowie.

adam

WITAM MAM PYTANIE CZY BĘDĄ W NAJBLIZSZYM CZASIE JAKIES PRZYJECIA?

@adam 11.12.2013 13:13
WITAM MAM PYTANIE CZY BĘDĄ W NAJBLIZSZYM CZASIE JAKIES PRZYJECIA?

Przyjęcia będą, ale się niestety nie dostaniesz. Lista przyszłych pracowników jest już pewnie zapełniona, pracowałem juz w kilku firmach, ale takiego nepotyzmu jak w tej pracy to jeszcze nie widziałem. Największe stawki dostają Ci którzy są rodziną z przełożonym, albo Ci co najwięcej donoszą. Kiedyś to była porządna firma, wypłaty były lepsze, a teraz jest tylko coraz gorzej.

Mario

Większej ściemy nie czytałem w życiu, to chyba właściciel albo ktoś z Zarządu bo opinia ludzi z produkcji jest zupełnie inna

Zostaw opinię o Bitner Zakłady Kablowe - Trzyciąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bitner Zakłady Kablowe