Opinie o Bitner Zakłady Kablowe w Trzyciąż 165

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bitner Zakłady Kablowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bitner Zakłady Kablowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bitner Zakłady Kablowe w Trzyciąż 165

Szmal

Ja sie pytam gdzie jest podwyżka? Wszystko drogie,najniższa idzie w górę a do pracowników cisza o pieniążki.Tylko przychodz w soboty...

Kw

kiedyś było ciężko o ludzi, teraz nie ma problemu. podobno chętnych jest bardzo dużo

Ninja

W tym zakładzie powinni zainwestować budy dla psów bo ludzie tyrają za psie pieniądze. W tym zakładzie zarobisz tylko i wyłącznie jak będziesz tyrał 3 lub 4 soboty w innym razie wypłatę trzeba uczcić minutą ciszy. Renoma że się pracuje w tym zakładzie minęła wraz z szacunkiem do pracowników. A syf i nie ład w tym zakładzie jest na wysokim poziomie. Także jak ktoś lubi tyrać i nie chce siedzieć z dzieciakami i żoną w domu to serdecznie zapraszamy

@Koncept
@Ninja

Mam nadzieję że Ty już się nie męczysz w takim zakładzie?

Ciężkie czasy

Zarząd: Człowiek nie ma pieniędzy tylko płaci te rachunki, ludzie chcą podwyżki. Kup to, kup tamto, a skąd tu wziąć na to wszystko pieniądze. Dopiero co kupiliśmy nowe maszyny, nowe samochody. Przecież jak skończymy inwestycje to dostanę swoje 200zł podwyżki i niech się cieszą. A tym czasem zapraszam was wszystkich do nadgodzin w sobotę. Jak chcecie możecie przyjąć nawet w sobotę na noc. Nikt wam nie chce odebrać możliwości dorobienia sobie do wypłaty. A gdy byście chcieli przyjść w niedzielę na nockę to drzwi stoją przed wami otwarte. Wiem, że 3/4 swojego życia spędzicie w pracy i tak wam zleci całe szare życie, ale my chcemy waszego dobra, bo wtedy dużo zarobicie :)

Tomuś
@Tomek

Tomciu to co wymieniasz jest w każdej większej firmie, więc nie przedstawiaj tego jako dobra, które jest tylko bitnerzeeee haha

Pracoworking

Jestem pracownikiem tej firmy od 4 lat. Uważam, że jest to najlepszy pracodawcą u którego przyszło mi pracować w ostatnich latach. Nigdzie nie zarabilem takich pieniędzy jak w Bitnerze, jednocześnie nie porównuje się z pracownikami biurowymi czy też dyrekcją. Pewnie gdybym miał więcej polotu, miałbym większe szanse na dobre stanowisko, samochód służbowy i większą pensję. Zdecydowałem się na pracę fizyczną i dostaje za nią godne wynagrodzenie. To tyle.

Estera Nowy wpis

Dzień dobry. interesuje mnie praca jako młodszy kontroler jakości. jak widać z ofercie ze strony doświadczenie wcale nie jest wymagane i jeszcze przysługują jakieś dodatki i premie przy tym. to jak trudno jest je sobie wyrobić?

Roczny Nowy wpis

Tu jest tak. Jeden ma umiec wszystko a drugi moze nie umiec nic i miec lepsza kase. Jestem tu od jakiegos czasu i widzac ta niesprawiedliwosc szukam czegos innego. Co niektorzy to juz nawet ustawiaja za mistrza robote

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry, interesują mnie warunki pracy dla elektryków. Na głównej stronie widnieje oferta. nie widzę w niej informacji o wymaganym doświadczeniu, ale mój partner ma już za sobą ponad 4 lata i zastanawiam się jakie wynagrodzenie zostanie mu zaproponowane?

Szmal

Lamsz
@Szmal

Myślę, że tutaj nie otrzymasz odpowiedzi na swoje pytanie (chyba, że to zwyczajne "bicie piany". Idź po podwyżkę do swojego przełożonego (chyba, że się boisz, że nie zasługujesz)

Rysiek
@Szmal

Płaczecie na tym forum już kolejny raz że wam źle że nie ma kasy że zła atmosfera, otwórzcie swoje firmy zakłady interesy zmieńcie pracę na siłe was tam nikt nie trzyma a nie psujcie opinii całej firmie

Nieznajomy
@Rysiek

Takie opinie jak ty, to chyba pisze osoba pracująca w " biórze" albo z dobra stawka na produkcji ;-)

Kiero
@Szmal

GUS podał dane dotyczące pensji Polaków w kwietniu. Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wzrosło o 12,1 proc. rok do roku i wyniosło 7430,65 zł brutto. GUS mówi ze były podwyżki :)

Zastanawiają mnie przyczyny tego, że soboty mogą się kończyć, zwłaszcza ze kiedyś pisali, że bez nich czy też nadgodzin to ciężko cokolwiek zarobić. coś się zmieniło do teraz w tym zakresie?

Kw Nowy wpis

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bitner Zakłady Kablowe? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy w Bitner Zakłady Kablowe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Problemy w tej firmie rozwiązywane są wtedy jak już się coś stanie.Są osoby które starają się ruszyć swoje (usunięte przez administratora)i przynajmniej podjąć reakcje ale dla osób bez przebicia problem znika na którymś strzeblu tej firmy.

Był już ktoś na rozmowie na młodszego specjalistę ds. zakupów technicznych i obsługi bura w DUR? Od prawie miesiąca już taka oferta jest wystawiona na stronie zastanawiam się czy potrzebna jest jedna osoba czy może więcej, że wciąż wisi? Ile ich mniej więcej jest teraz na dziale i jaka atmosfera w nim występuje? Czy warto aplikować?

Anka

Witam,jakie są zarobki na początek jako operator.

Anka

Witam ,jakie są zarobki na początek jako operator.

rentib

Nie wygląda to dobrze jeśli się nie jest tzw pociotkiem w tym zakładzie możesz się starać mieć wiedzę i doświadczenie a i tak prośby o podwyżkę są odrzucane, stawki są ukrywane żeby nikt nie znał rozbieżności jakie są w zależności od znajomości a nie wykonywanej pracy. Pracownika który nie należy do tych "lepszych" się nie szanuje i ciągle szuka powodu żeby się o coś przyczepić co skutkuje zabraniem premii. Organizacja i bałagan jaki tu panuje to już nie do opisania. Bonusowo są również traktowani donosiciele których nie brakuje. Praca ogólnie spoko tylko powinien ktoś zająć się traktowaniem pracowników i nie równością jaka tu panuje pod względem pracy i płacy. Niestety bez sobót i nadgodzin pensja nie jest godna obecnych czasów i typu wykonywanej pracy w systemie zmianowym na wszystko pieniądze mają tylko nie na ludzi którzy na to wszystko pracują.

Dla Gienia

Może czas poszerzyć horyzonty i przekonasz się, że dużo lepszą pracę masz po za Wolbromiem i Trzyciażem gdzie nie występuje taki nepotyzm. Nie znam drugiego takiego zakładu w okolicy gdzie w jednym zakładzie pracuje tyle małżeństw na biurowych stanowiskach. Najwidoczniej dobierają się z nadzwyczajnymi kwalifikacjami i predyspozycjami do pracy w Bitnerze ;) Na szczęście mnie to już nie dotyczy i nie muszę się z tym zmagać, ale jeśli ktoś liczy na rozwój i awans w tym zakładzie nie mając tzw. "pleców" to niech marzy dalej :)

@rentib

W tym zakładzie żeby być szanowanym trzeba być tak zwanym pociotem czyli nie musisz za wiele umieć nie trzeba długo robić a pociot awans ma pewny Ci co robią dłużej mają doświadczenie jakąś wiedzę którą chętnie przekazują nowym pracownikom są tutaj nikim bo nie są pociotami Młodzi odchodzą, za chwilę będą to robić starzy bo szacunek do pracowników w tym zakładzie dawno odszedł

Zauważyłem te opinie w której jeden Pan nadmienił, że każdy by chciał zarabiać sobie z 10 tys na rękę. Zastanawiam się przy tym na którym stanowisku jest do tego celu teraz najbliżej i za jaka prace? interesuje mnie to głównie ze względu na to, że miał miejsce przełom roku. były wiec podwyżki? albo inne zmiany?

Uciekamy

W tej firmie dobrze to już było a wszystko za sprawą zarządzających Za dużo nieodpowiednich ludzi na stanowiskach Ludzie się zwalniają i będą zwalniać bo w tej firmie nie ma sprawiedliwości Część osób traktowanych jest poprostu jak "czyściwo" mają wszędzie robić mają wszystko umieć a inni mogą robić po kilka ładnych lat tylko w jednym miejscu a zarabiają te same albo i większe pieniądze od osób które są nagminnie poniewierane które nie mają tutaj swojego miejsca Jedziesz do roboty i nie wiesz po co nie wiesz co będziesz robił nie wiesz gdzie Już się chcę żygać tym wszystkim O tym się mówi ludzi to zaczyna denerwować Źle się tu robi

@Uciekamy

Pracuje w tej firmie 20lat, pracuje na produkcji i to co jest teraz a 10lat temu to żaden młody który przychodzi do pracy nawet 1dnia by nie wytrzymał. Była dyscyplina jak w każdej firmie.Teraz każdy ma o sobie wyobrażenia i każdy chciałby zarabiać na etacie 10tysi na rękę nie robiąc nic. Proponuję znaleźć inna pracę na produkcji za te pieniądze. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo sukcesów.

Ile wynosi dodatek za zmianę nocną? Chodzi mi o produkcje, szukają młodszego kontrolera jakości i chyba zaaplikuje. Różne macie opinie, to chyba zależy od stanowiska w sumie? Czy się mylę? Czytam o benefitach, dużo tam piszą o dodatkach socjalnych, premiach itp. Zdziwiło mnie jedno, wspomnieli o zapomodze. Nigdy się z tym nie spotkałem w firmach, wyjaśnicie o co chodzi? Jeszcze mam pytanie o wynagrodzenie i czy jeśli skorzystam z możliwości wyrobienia uprawnień sat w firmie to czy w grę wchodzi podpisanie umowy lojalnościowej?

Wszytskie nadgodziny płatne są 100%. Zapomoga, to pomóc w trudnej sytuacji zyciowej - tak myślę- ale najlepiej dopytac u źródła.

Zapomoga...nie śmiesz ludzi. Może wymagają 100%,to zgadzam się. A płacą grosze,bo ludzi dla nich to materiał, szacunku zero.

Grosze? Czyli jakie kwoty teraz przez to rozumiesz? Mnie to w ogóle zastawiało czy może jakieś podwyżki tu u was mogły wejść teraz wraz z nowym rokiem? wiadomo coś? Nie ma jeszcze opinii z tego okresu

Jurek

Dzień dobry, Jestem pracownikiem z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 25 lat pracowałem w różnych firmach, zarówno przy obróbce gumy jak i przy zaawansowanej obróbce metali. Z racji nieciekawej sytuacji na rynku szukam pracy. I stąd moje następujące pytania: - czy firma zwraca uwagę na przeszłość pracownika? Pytam ponieważ w poprzedniej firmie zostałem niesłusznie zwolniony albowiem wykryto u mnie 0.7 promila w wydychanym powietrzu a było to po weekendzie majowym, chyba każdy miał prawo a nie byłem jedyny. - czy w firmie wypłacane są tygodniówki i czy jest opcja zaliczki? - czy w firmie można mieć własne ubrania robocze, albowiem mam swój profesjonalny zestaw obuwia oraz oryginalne szelki robocze. Dziękuję za odpowiedzi bo myślę nad wysłaniem sobie swojego CV.

Lamsz
@Jurek

Jako pracownik z dlugim stazem polecam firmę. Jak tylko będziesz w porządku, to nie musisz sie martwić o pracę. Firma zapewnia odzież i obuwie robocze i wszystko co potrzebne na stanowisku pracy . Nie wiem czy tygodniówki i zaliczki są możliwe, trzeba by pytać.

Angela
@Lamsz

Fajnie to brzmi. Co do ubrań i elementów odzieży od firmy, to jest to jeden komplet? Czy np. do prania dają inny, czy może to firma organizuje pranie i wymienia na świeże zestawy? Tutaj zaliczka, to jaki % pensji danego pracownika?

Ukraina

Czy na produkcji mogą zatrudnić się Ukraińcy bez znajomości języka polskiego?

JA
@Ukraina

Tak oczywiście ale do sprzątania . Dostajesz dyspozycję z językiem technicznym i radź sobie . Jak mówisz i piszesz i czytasz to tak .

@JA

Na kurs językowy nie ma co liczyć? A czy sporo jest osób spoza Polski? Zastanawiam się nad bieżąca atmosferą, bo różne rzeczy w innych firmach już widziałam. Tutaj jakie występuje wzajemne podejście do siebie? Ludzie są zintegrowani?

Czy można liczyć w Bitner Zakłady Kablowe na prywatną opiekę medyczną?

Sugerujesz przy tym całościową zapłatę czy może jednak chodzi przy tym o jakieś dofinansowanie? :D z opieką medyczna będzie podobnie? oraz rodziną, którą się dołącza? Z jednego ogłoszenia wiem, że jest chociażby dofinansowanie do wakacji dla dzieci ale tez do wypoczynku. Bezdzietnych to pierwsze pominie? Trzeba być opiekunem prawnym?

Sąd ostateczny!!!

nadszedł ten czas nadszedł ten moment trzeci kwartał dobiega końca w trzecim kwartale zostaną przeprowadzone regulacje wynagrodzeń dla wszystkich pracowników niektórzy zostali tak wyregulowanie że nie dostaną teraz nic i bardzo dobrze niech w końcu zapanuje w tej firmie sprawiedliwość ktoś kto pracuje na jednej linii produkcyjnej nie może zarabiać tyle co osoba która pracuje na dziesięciu liniach do tej pory tej sprawiedliwości tutaj nie było różnica między takimi osobami to minimum 1000zł

Gabi
@Sąd ostateczny!!!

Jak to nic? Po tych regulacjach sa osoby które nie dostają wcale pensji? Czy po prostu ich pensja nie uległa zmianie? Wgl te regularne oznaczają podwyżki tak? Ile mniej więcej takiej podwyżki dostanie osoba na hali, która pracuje tu od niedawna np. od pół roku?

Wiewiórka

3 kwartał dobiegł końca ja się pytam gdzie są wyrywania bo kierownicy nie umieją odpowiedzieć tylko mówią że są przyznane to co im to szkodzi już dać a nie przedłużać. Niedługo będą nam kazać robić za (usunięte przez administratora) bo widzą że niektórzy za sobotę to dadzą się pokroić biegną do mistrzowki i chcą się zapisywać

Myszka
@Wiewiórka

Od siebie nie umieją dać pieniędzy na czas ,a maszyny podkręcają żeby szybciej i szybciej. Pieniądze będą na czas to i pracownicy się przyłożą a tak oni z nami w (usunięte przez administratora) to my z nimi

Polak

Jak wyglądają zarobki na start ?

Dla pracownika
@Polak

Przyjdź na rozmowę o pracę to się dowiesz ???? Rotacja już trwa w najlepsze. Jedni odchodzą, bo nie dostają podwyżek, a inni przychodzą i próbują swoich sił licząc na kokosy.

Magdalena
@Dla pracownika

Cześć, o którym stanowisku mowa? Widziałam, że na kadry i płace było zapotrzebowanie. Ile taki specjalista zarabia i jaka jest sytuacja w biurze? możliwe, że nieco inna niż w pozostałych działach? Mam doświadczenie, stąd zainteresowanie.

Ninja

@Koncept
@Ninja

Mam nadzieję że Ty już się nie męczysz w takim zakładzie?

Czy pracownicy w Bitner Zakłady Kablowe dogadują się między sobą?

Zostaw merytoryczną opinię o Bitner Zakłady Kablowe - Trzyciąż

• Jak się pracuje w Bitner Zakłady Kablowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bitner Zakłady Kablowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bitner Zakłady Kablowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bitner Zakłady Kablowe