Opinie o Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski w Węgrzce

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski w Węgrzce

sprzedazowiec Nowy wpis

Mnie skrzywdził i to bardzo nie wywiązał się z premii za sprzedaż surowców do jednego z największych producentów energetyków w Polsce . Tzw. bonusy i premie to ściema ze strony właściciela. Potem oczywiście przejął mój kontakt i efekty mojej pracy. Na dowód tego mam zapis naszych ustalę. Odradzam angaż w tej firmie chyba ze ktoś jest desperatem. Atmosfera w pracy również wątpliwa, brak współpracy oraz ciągłe rotacje z brakiem szkoleń technik sprzedażowych.

Pablo Nowy wpis
@sprzedazowiec

Cześć, a możesz powiedzieć o jakiego klienta chodzi? Druga sprawa, to z tego co wiem to przez ostatni rok odeszła jedna osoba, co nie jest niecodzienną sprawą- mamy rynek pracownika. Pozostała kadra jest stabilna i chwali sobie pracę.

Grzesiek Nowy wpis

Jak łatwo się oskarża tylko czy pewni jesteśmy , że to wszystko prawda? Firma jest spoko więc pracujcie.

Jason Nowy wpis

Wlasciciel artur lewandowski to raptus i nieokrzesany kmiot ktory traktuje pracownikow jak swoje prywatne eldorado bez elementarnej krzty szacunku czy respektu. Na poczatku pozuje na nowoczesnego biznesmena i probuje wabic wizjami rozwoju oraz sciezki kariery. Szybko okazuje sie ze sa one wyssane z palca i "proza zycia w firmie" czyli mobbing jest czesci codziennego rytualu wzgledem pracownikow. Zobowiazania wzgledem pracownikow oraz kontrachentow nie sa realizowane. Exodus pracownikow z dzialu sprzedazy logistyki ksiegowosci oraz zakupow i magazynu Pracownice musza sie uwazac na seksualnosc pracodawcy ktory tylko liczy aby je wykorzystac. W ostanich 2 latach sa tego przypadki. Odradzam i nie polecam Nie

anastazja

Witam, Serdecznie polecam firmę Chemart ! Miałam przyjemność poznać całą ekipę i mieć szansę pracować w tak zgranym zespole. Wszyscy szanują się nawzajem, kasa regularnie wpada, miła atmosfera w pracy i przepyszna kawka - chyba to są te najważniejsze aspekty. Mimo tego prezes Chemartu, pan Artur jest bardzo empatycznym i wyrozumiałym człowiekiem! Naprawdę życzę każdemu tak dobrze trafić w pracy!

Czy po rozmowie w Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Doradca Klienta ds. OZE
Węgrzce
Doeko Group Sp. z o.o.

Atmosfera w pracy świetna, wręcz wspaniała. Jeżeli chodzi o pieniądze, to jest średnio, ale można się dogadać - oczywiście nikt normalny nie jest zwolennikiem takich rozwiązań. Wypłata na czas, urlopy ok. Potrzebujesz wolnego? Nie ma problemu. Praca ciężka, ale atmosfera i podejście współpracowników idealne. Niestety góra beznadziejna i z tego powodu... lepiej uciekać.

Pracownik Chemartu

Niestety firma nie jest tak krysztalowa jak to opisal poprzedni uzytkownik. Pracodawca nie dba o swoich pracownikow i odchodza oni tak szybko jak przyszli. Opoznienia w wyplatach sa na porzadku dziennym tak jak kontrole PIP-u. Pracodawca dba tylko o swoj wlasny interes zapominajac iz najwiekszym kapitalem firmy sa jego pracownicy. Moje sugestie dla Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski: Stworzenie programu promującego wlasnych pracownikow oraz warunki pracy /umowy o prace, platne na czas skladki na Fundusz Pracy/ Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Stworzenie milej i przyjaznej atmosfery. Platnosc na czas wierzytelnosci wobec kontrahentów i wlasnych pracownikow. Realizowanie promocji i rozwoju wlasnych pracownikow.

Qwerty
@Pracownik Chemartu

W firmie Chemart bardzo dużo się zmieniło na plus i cały czas się zmienia, odkąd pamiętam to wynagrodzenie każdy pracownik dostaje na czas, więc nie wiem po co te oszczerstwa wypisujesz.

@Qwerty

Podziel się proszę z użytkownikami forum jeszcze innymi informacjami na temat Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski. Jakie konkretnie zmiany zostały ostatnio wprowadzone w życie w firmie? Jeżeli miały one korzystny wpływ na przedsiębiorstwo, to napisz o tym na forum. A jeśli jeszcze wiesz, to powiedz również, czy każda osoba od pierwszych dni pracy może liczyć na stabilny rodzaj umowy o pracę?

Dużo pozytywnych zmian zaszło w tej firmie w ostatnim czasie, pojawili się nowi ludzie z potencjałem i chęcią do pracy, którzy każdego dnia starają się by pracowało się coraz lepiej. Warto tu przyjść i wyrobić sobie własne zdanie na temat tego miejsca. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Olga

@Anonim każdy ma prawo podzielić się własną, szczerą opinią. Forum Gowork do tego służy, aby każdy pracownik, nawet anonimowo mógł dodać pochlebny bądź nie komentarz. Ważne, by przestrzegać regulaminu serwisu i nie zamieszczać oszczerstw oraz wulgaryzmów. Także, komentujmy, bo każdy wpis jest cenny.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Myślę, że wszystkie poniższe wypowiedzi są rzetelne i prawdziwe. Nic dodać, nic ująć.

A nusz komus sie przyda

Nie polecam firmy. Kapitał firmy oparty na "pożyczkach" od dziwnych osób stad slabe zaplecze finansowe. Wlasciciel nie wypłaca wynagrodzenia oraz zobowiazan wzgledem pracownikow. Prawnik Chemartu probuje tuszowac sprawy w sadach pracy, sądach karnych oraz przed inspekcjami PIP, ZUS i US. Wiele osob dochodzi swych praw. W ostatnim czasie exodus pracownikow -okolo 20 odeszlo i trwa dalej.

Jeśli chodzi o wszystko co powyżej to trudno się nie zgodzić dla osób które tego doświadczyły, Niestety na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko jest przedstawione w takich superlatywach że człowiek myśli że Boga za nogi złapał :) Po krótkim czasie niestety rzeczywistość w postaci pANA pREZESA szybko weryfikuje, Wszystkie rzeczy które były obiecywane mają drugie dno w postaci "Co można zaproponować w zamian" Co do wypłat to terminowe do momentu problemów finansowych. Potem po próbie złożenia wypowiedzenia niestety o pieniądzach można pomarzyć. Ogólnie reasumując, Problemy finansowe, agresywny właściciel, ciągłe nerwy.

Pan Pomidor

Jest to idealny pracodawca dla osób zdesperowanych finansowo, dla osób które chcą być obrażane i poniżane. Początkowo – bajkowe wizje prezesa prezentowane na rozmowie, ostatecznie – krętactwo na każdym kroku. Byłemu pracownikowi miejsce to może kojarzyć się jedynie z proszeniem o swoją wypłatę, odbieraniem telefonów, w których trzeba tłumaczyć się dlaczego prezes nie płaci swoim klientom biznesowym, firmą spedycyjny, ba .. nawet miejscom, w których odbyły się spotkania firmowe. Manipulacja i zakłamanie – to chleb codzienny Chemartu. Nie bez powodu, w 2017 roku przeszło dwudziestu pracowników DOBROWOLNIE opuściło firmę. Odejścia rzecz jasna nie są sprawą przyjemną, bo wtedy dowiadujesz się, że jesteś nic nie wartym śmieciem i masz delikatnie mówiąc się wynosić. Sądzisz, że kwestie finansowe zostaną uregulowane? Broń Boże. Premie? Tak, zobaczysz je jedynie w formie mailowej. Nigdy materialnie. Kary? A i owszem. Liczące wielokroć pensji pracownika. Prawnik prezesa to prawie stały bywalec firmy, bo rozprawa goni rozprawę. Pracownik jest obserwowany nie tylko przez oko prezesa. Pani, która starała się o miejsce asystentki po tygodniu zostaje „Panią prezesową” i również śledzi każdy Twój ruch, dyryguje Tobą i grzecznie donosi prezesowi. Praca w firmie Chemart pozbywa człowieka wszelkiej ludzkiej godności i przyzwoitości.

Heniek

Witam, czy firma Chemart jest wypłacalna? Czy kolejne przekształcenia to próba unikania płatności?

Miś-Patyś
@Heniek

Witam, Z moich informacji wynika, że niestety nie. Przelewy przygotowuje księgowość, ale to prezes je zatwierdza. Problem polega na tym, że prezes ma widocznie inne priorytety niż terminowe regulowanie zobowiązań.

Olga

@Pan Pomidor, czy naprawdę dochodziło do sytuacji przytoczonych przez ciebie? Czy próbowałeś interweniować w jakikolwiek sposób w związku z zaistniała sytuacją? Pamiętaj, że nasze forum jest publicznie dostępne i wszelkie informacje na nim zawarte muszą być zgodne z prawdą. Czy któryś z naszych użytkowników chciałby się podzielić swoimi uwagami na temat tego pracodawcy? Zapraszam do dyskusji.

Obi-Wan Kenobi
@Olga

Pani Olgo, Niestety potwierdzam jako były pracownik iż post użytkownika "Pan Pomidor" jest zgodny z prawda w 100 %.

Becia
@Obi-Wan Kenobi

Witam, mogę coś więcej dowiedzieć się o tej firmie? Czy pracownikom nie płaca pensji na czas?

W
@Becia

Ja nie mialem dotad problemow gdy idzie o wyplaty. Natomiast z cala reszta trudno sie nie zgodzic. Takie sa realia.

Chemart Surowce Chemiczne Artur Lewandowski