Opinie o Teknopol Paweł Zakrzewski w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Teknopol Paweł Zakrzewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teknopol Paweł Zakrzewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknopol Paweł Zakrzewski w Siedlce

koliber Nowy wpis

Dobrze zaopatrzony sklep, kolorów farb tam nie brakuje :) Ceny przystępne i fachowa obsługa

Gosiek Nowy wpis

Farby mają dobre krycie przez co są wydajne, dwie warstwy zdecydowanie wystarczą nawet przy jasnych kolorach.

Dorota Nowy wpis

Nic dodać, nic ująć. Została udzielona mi fachowa pomoc w doborze odpowiedniej farby oraz koloru. A ceny jak najbardziej przystępne.

Boodzio Nowy wpis

Na miejscu mają mieszalnik do farb i to jest na duży plus! Mogą dzięki temu sprostać każdemu zamówieniu na kolor farby.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Teknopol Paweł Zakrzewski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Leszno
Mirosław

Jeśli sprzedawca potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i doradzić w kwestii malowania czy farb to dla mnie to miejsce jest godne polecenia.

NorbertZ

Mieszkam trochę od Siedlec i specjalnie tu przyjechałem po farby bo mają mieszalnik na miejscu i spory wybór. Kupiłem wszystko co chciałem.

Ryszard
@NorbertZ

Jakieś próbki można też sobie pobrać na spokojnie?

@Ryszard

Tak, mają tam próbniki na których można zobaczyć kolorystykę danej farby

@NorbertZ

Ej to fajnie i faktycznie oddaje to ten sam kolor? Gorzej chyba ze światłem jednak?

@Ewelina

Zawsze kolor na próbnikach delikatnie się różni od tego co jest w rzeczywistości. ale jak chcesz uzyskać konkretny kolor to oni tam mają mieszalnik

@NorbertZ

A w przypadku farb do drewna można jakoś sprawdzić jaki kolor potencjalnie by oddała w zależności od odmiany czy raczej dobrze pokrywa?

@Ewelina

Do drewna farb nie brałem więc w tym temacie nie pomogę. Ale jak się do ich przejedziesz to na pewno Ci podpowiedzą wszystko :)

Iza
@NorbertZ

A możesz polecić jakieś konkretne odcienie, które Ci się sprawdziły? Planuję urządzić mieszkanie i może bym coś zobaczyła z polecenia.

Arkadiusz

Kupowałem jakiś czas temu farby antykorozyjne, żeby zabezpieczyć maszyny rolnicze. Są wydaje, dobrze kryjące a cena też nie była wygórowana.

@Arkadiusz

Wcześniej też z nich korzystałeś czy to pierwszy raz? Bo to, że pokryły to jedno ale ciekawa jestem jak będzie z ich zużyciem w czasie, ktoś może Ci ją polecał?

Arkadiusz
@Ewelina

Ja pierwszy raz kupowałem, ale od znajomego słyszałem, że są dobre, więc w ciemno nie brałem. On byle czego by nie polecił.

@Arkadiusz

No racja, znajomy w kulki by nie leciał. ;) A powiedz, bo już pomalowałeś chyba to jak to po miesiącu wygląda?

Weronika

Klienci widzę że chwalą pracowników :D Porady faktycznie takie fachowe? :) Jestem ciekawa czy pracodawca jakoś docenia ekipę, skoro się tak starają?

MariuszEwiak

zaopatruje się u nich w farby przemysłowe mają największy wybór i dobra cenę więc już nie szukałem innych miejsc

Urszula
@MariuszEwiak

a jak z obsługą klienta? Doradzą coś na miejscu? Pomogą?

Mariusz Ewiak
@Urszula

Tak, jak trzeba to służą pomocą, mają sporą wiedzę i doświadczenie także śmiało można poprosić o ich radę

Iza
@Mariusz Ewiak

o super. A kojarzysz jak cenowo wychodzą na tle innych firm z branży?

Alicja

Miałam wątpliwości co do wyboru farby, która będzie najlepsza, bo się nie znam, ale obsługa sklepu pomogła mi w wyborze. Teraz mam odświeżone ściany w mieszkaniu w ładnym beżowym kolorze. Farby dobrze kryją, więc łatwo się nimi maluje i wystarczą jedynie dwie warstwy, żeby ładnie wszystko się prezentowało :)

Weronika
@Alicja

Czyli ogólnie pracownicy i atmosfera na plus? :)

Wiktoria

Sprzedawcy, chwaleni jesteście pod niebiosa :) Jak do Was dołączyć, czy wystarczy doświadczenie w handlu? No bo w farbach tej firmy pewnie mało kto w Pl pracował, więc ciężko by było się pochwalić, że się zna ofertę i karty charakterystyk :D

Dobre miejsce na zakup farb!

Gosia

Wybór farb dekoracyjnych czy przemysłowych jest ogromny. Produkty są dobrej jakości, z łatwością się nimi maluje różnego rodzaju powierzchnie.

klient

Całe mnóstwo farb do wyboru, do tego fachowe porady! Jak ktoś ma w planach remont, malowanie płotu czy innych przedmiotów to tu na pewno dostanie, tego co potrzebuje.

Norbert

Zaopatruje się u nich już któryś raz. Farby są dobrej jakości. W kuchni zamiast lacobelu czy innych płytek mam ich farbę lateksową. Łatwo schodzą plamy z tłuszczu a kolor się nie wyciera.

Maro

Wysoka jakość, dobre krycie farb i do tego pomocna obsługa. Jak ktoś maluje ściany to dobrze trafił tu na pewno znajdą odpowiedni kolor dla każdego.

Halina

A może ktoś z pracowników wypowie się o pracy w Teknopolu jako sprzedawca? Jak oceniacie zatrudnienie? Jaka jest np. atmosfera pracy w firmie? Czy wszyscy się ze sobą dogadują i zespół jest zgrany?

Sandra

Szukałam farby do drewna, żeby odświeżyć altankę. Panowie z obsługi pomogli mi w dobrze odpowiedniej, nawet podpowiedzieli jak mam odpowiednio przygotować powierzchnię do malowania. Takie podejście do klientów się ceni.

Klient

Doradztwo na wysokim poziomie. Dużo mają farb i innych rzeczy. Posiadają mieszalnik to można uzyskać taki kolor jaki się chce. Klienta traktują z szacunkiem.

W długi weekend malowałem z córką domek na piaskach farbami od Was. Wystarczyła jedna warstwa żeby dokładnie pokryć drewno. Opakowanie było bardzo wydajne, a farba prosta w aplikacji. Dzięki za rady i pomoc w wyborze koloru.

Zostaw merytoryczną opinię o Teknopol Paweł Zakrzewski - Siedlce

Teknopol Paweł Zakrzewski