Opinie o Grupa Producentów Owoców i Warzyw Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o. w Krześlinek

Grupa Producentów Owoców i Warzyw Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o.
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Grupa Producentów Owoców i Warzyw Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o.?

Swój Nowy wpis

Umowy zlecenie a nie o pracę brak organizacji Niemiła stmoswera

Heku Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Głupszych ludzi w życiu w żadnej firmie nnej nie widziałem jak tutaj, jakie szczęście że przyszedłem i odszedłem. Środowe spotkania to jak stado gęsi Wspólnicy się zachowują A przede wszystkim ich żony. Mając na myśli gęś i to jednak mają więcej kultury. W jednym zdaniu chłopki roztropki które dostali z Unii pieniądze i za stodołą otworzyli biznes. Jak chcesz tam pracować to nie licz na żaden szacunek. A jeden z kierowców co tam pracuje to pewnie w całym powiecie by pracy nie znalazł były pijak żeby mu dali nawet 20 groszy z kilometra to by powiedział współpracownikom co chcecie jest dobrze nie jest źle.

Tak1Nie

rtyh Nowy wpis

Witam, po odejściu jednego z główniejszych wspólników sytuacja zrobiła się fatalna. Odeszło sporo starych pracowników z magazynu i kierowców a nawet biura. Nowe władze chciały byśmy zrobili to samo ale o kasie dodatkowej to zapomnij.Kierowcom nawet nie chcą płacic za postój w dni wolne jak są w trasie. Ciągle dają ogłoszenia o pracę ale jak ktoś przyjdzie to trochę porobi i ucieka.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czekamy na nowe informacje odnośnie firmy Grupa Producentów Owoców i Warzyw Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o. w mieście Krześlinek, bo nie ma sprawozdania od Was!

TakNie

Zostaw opinię o Grupa Producentów Owoców i Warzyw Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o. - Krześlinek

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Grupa Producentów Owoców i Warzyw Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o.