BaZeKo S.C. Zakład Usługowo-Produkcyjny

Łódź

Opinie o BaZeKo S.C. Zakład Usługowo-Produkcyjny

Bartolini

Powiedzcie mi jakie warunki pracy sa w firmie Bazeko? Ilu zmianowa, czy weekendy sie pracuje? ogolnie jak warunki pracy?

vigor

Pracowałem kiedyś w firmie.Ogólnie było w porządku.Można było palić i jeść przy stanowisku pracy.Boss to miły,uczynny człowiek z którym można było pogadać o dupie-marynie.Niestety atmosferę psuła córunia szefa,goniła do roboty,nie pozwalała rozmawiać na sali,ogólnie nieufna,arogancka,czasami opryskliwa,sztywna w kontaktach. Atmosfera do dupy.Z jednym pracownikiem udało mi się porozumieć i to nie ze względu na wiek,reszta niepomocna dla nowego pracownika,zadufana,myśląca tylko o sobie.Jak na tamte czasy (2007r) to wynagrodzenie dla nowego było przyzwoite.Kiedy odszedłem po roku czasu do innej firmy,na dzień dobry dostałem o 100zł mniej. Jestem przekonany,że jakbym został dłużej w firmie moje wysiłki i zangażowanie zostały by docenione.Park maszynowy przyzwoity(Siemens) z jednym wyjątkiem.Niestety dostała mi się stara,rozklekotana maszyna.Większość czasu spędzałem na usuwaniu usterek maszyny niż na wykonywaniu pracy.Po przyjęciu nowego pracownika,myślałem,że przejdę na nowszą maszynę a on na moją.Niestety zostało po staremu i to zadecydowało o odejściu.W chwili mojego odejścia została zakupiona partia używanych maszyn z Niemiec ale było za późno.Odszedłem.Trochę żałuję.

Jak wygląda praca w firmie BaZeKo S.C. Zakład Usługowo-Produkcyjny ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o BaZeKo S.C. Zakład Usługowo-Produkcyjny - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BaZeKo S.C. Zakład Usługowo-Produkcyjny