Dominium Sp.j. K. M. B. Woźniak i A. A. Janowscy

Wodzisław śląski

Opinie o Dominium Sp.j. K. M. B. Woźniak i A. A. Janowscy

_

Co tu dużo mówić. Jak mieszkasz u rodziców i chcesz trochę doświadczenia zdobyć to ok. Ale nie licz na dużo. Nawet podstawa na konto nie wpływa 'na czas'. Zazwyczaj trzeba sie też upominać(usunięte przez administratora)

?

Firma Dominium. Zarobki lepiej nie mówić... wynagrodzenia jak młodziaki na praktykach. Podstawa na konto a o resztę "swoich" zarobionych pieniążków musisz się upominać. Przychodzisz do pracy i nie wiesz do której spędzisz dziś w niej czas. Może to być do 15:00 bądź nawet do 20:00 wiec z zaplanowanych rzeczy "lipa" bo musisz sobie je odmówić. Twoje życie prywatne powoli zanika. Z urlopami również bywa różnie. Nie podoba Ci się nawet najmniejszy szczegół w pracy ? w takim razie "Do widzenia". Nie polecam, praca dobra dla starszych osób gdzie chcą dociągnąć do emerytury. Dla osób młodych z dziećmi nie ma punktu wybicia. "Firma z tradycjami".

Zostaw opinię o Dominium Sp.j. K. M. B. Woźniak i A. A. Janowscy - Wodzisław śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominium Sp.j. K. M. B. Woźniak i A. A. Janowscy