Blech Sp. z o.o.

Zielona góra

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Blech Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blech Sp. z o.o.

Pracownik.

Zarobki masz takie jak ustalisz i na czas. Praca jak wszędzie, są dni lepsze i gorsze, prawie nie ma nadgodzin ale zdarzają się prace ekstremalnie poza zakresem obowiązków. Na magazynie mało miejsca, szef często decyduje o najmniejszych pierdołach. Szef przy pomocy części kadry wprowadza bardzo słabą atmosferę. Preferuje się tutaj pracowników miernych ale wiernych i bez własnego zdania. Mimo to znajdą się tam fajni ludzie. Ogólnie oceniając praca jak każda, bez fajerwerków. Sam pracodawca raczej na minus.

byly pracownik

popieram

anonim

Zatrudniałem kiedyś chłopaka który pracował u \"blecha\" i opowiadał mi jakie się tam cyrki działy, atmosfera w firmie bardzo nieciekawa. Sam jestem elektrykiem i często zaopatrywałem się w tej hurtowni, ale problemy z ciągłym brakiem towaru i czekaniem na niego, bo \"nie ma w tej chwili na magazynie\" zmusiły mnie współpracy z inną hurtownią.

Zostaw opinię o Blech Sp. z o.o. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blech Sp. z o.o.