Blech Sp. z o.o.

Zielona góra

Opinie o Blech Sp. z o.o.

Pracownik.

Zarobki masz takie jak ustalisz i na czas. Praca jak wszędzie, są dni lepsze i gorsze, prawie nie ma nadgodzin ale zdarzają się prace ekstremalnie poza zakresem obowiązków. Na magazynie mało miejsca, szef często decyduje o najmniejszych pierdołach. Szef przy pomocy części kadry wprowadza bardzo słabą atmosferę. Preferuje się tutaj pracowników miernych ale wiernych i bez własnego zdania. Mimo to znajdą się tam fajni ludzie. Ogólnie oceniając praca jak każda, bez fajerwerków. Sam pracodawca raczej na minus.

byly pracownik

popieram

Zatrudniałem kiedyś chłopaka który pracował u \"blecha\" i opowiadał mi jakie się tam cyrki działy, atmosfera w firmie bardzo nieciekawa. Sam jestem elektrykiem i często zaopatrywałem się w tej hurtowni, ale problemy z ciągłym brakiem towaru i czekaniem na niego, bo \"nie ma w tej chwili na magazynie\" zmusiły mnie współpracy z inną hurtownią.

Zostaw opinię o Blech Sp. z o.o. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blech Sp. z o.o.