Opinie o Chrupex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alina Jerzyk w Bralin

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Chrupex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alina Jerzyk?

Daniel Nowy wpis

Firma jest bardzo przyjazna dla pracowników i co do wypłat nie ma zastrzeżeń .

Maciej
Kandydat

Jak się pracuje w tej firmie? Jak z wynagrodzeniem? Jeśli ktoś pracuje tam albo pracował niech się wypowie na temat tej firmy.

Dominik
@Maciej

Sądzę,że trzeba przyjść i się przekonać. Ja mam źle doświadczenia związane z tym zakładem. Kierownik olewa ludzi, pracodawca im więcej kasy ma tym wyżej głowę nosi. Raz wypłatę dostaniesz w terminie a raz nawet Ci nie powiedzą że będzie opóźnienie. Stali pracownicy to kapusie. Połowa pracowników to rodzina która może wszystko. (usunięte przez administratora)

Obiektywny Nowy wpis
@Dominik

Zgadzam się z tobą ????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Chrupex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alina Jerzyk? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dominik Nowy wpis
@Pytanie

Nadgodziny?masz wypłacane jako normalną stawkę, system pracy jest 9 h pracujesz więcej to za tyle dostajesz wypłatę w piątki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje u nich? Czekamy na opinie od Was na temat firmy Chrupex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alina Jerzyk w mieście Bralin.

Zostaw merytoryczną opinię o Chrupex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alina Jerzyk - Bralin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.