Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o.

Mieszkaniec

Partacze budują nam drogę w Kraczkowej i na Weekend zosyawili nas bez dojazdu jak tak można mamy 21 wiek przed trzecia już ich nie ma blokuja ludziom dojazd wyzywają ludzi powinna zareagowac dyrekcja ale milcza bo pewnie niby wdzystko jest ok

Heshe

Zanim przyjdziesz na rozmowę, zastanów się czy warto. To firma rodzinna, w każdej komórce ktoś o nazwisku na K. Mobbing, wydzieranie się na pracowników, nawet jeśli niczemu nie zawiniłeś/łaś i tak nie masz nic do powiedzenia bo zarząd nie da Ci dojść do głosu. Jak tak dalej pójdzie niedługo nikt w tej firmie pracował nie będzie bo albo odejdzie sam albo go zwolnią.

Co oni wyprawiają - dziadostwo

Zostaw opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o.