Opinie o Primebit Studio sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Primebit Studio sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Primebit Studio sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primebit Studio sp. z o.o. w Rzeszów

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Primebit Studio sp. z o.o.?

Na jakie wsparcie w Primebit Studio sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Otto Nowy wpis

Na darmową aborcję w Czechach

Mariusz Nowy wpis
@Otto

Ten tekst to raczej poniżej poziomu. Może napisałbyś coś na poważnie, bo chce składać CV a niewiele wiem o warunkach pracy. Jak teraz płacą? Masz jakąś wiedzę, czy tylko umiesz żartować?

wąsaty Nowy wpis
@Mariusz

Żarty tez sa dobre. troche humoru.

Czy pracownicy w Primebit Studio sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Odpowiedź

Jak najbardziej - atmosfera jest naprawdę przyjemna :)

Zdecydowanie polecam! Świetne biuro, fajna ekipa! Trzymamy się razem i bardzo sobie pomagamy. Firma w której pracuje to najlepsze miejsce do jakiego trafiłem. Premie - jak skończycie projekt na czas to są bardzo miłe i zaskakujące. Ostatnio byłem świadkiem premii dla całego zespołu gdzie ludzie dostali po parę tysięcy złotych! Szef - bardzo mądry gość! Jak czytam co tu ktoś wypisuje o nim to aż nie mogę w to uwierzyć! To wygląda jak by ktoś pisał cały czas kłamstwa, bo jest zupełnie inaczej. Projekty są bardzo ciekawe, różnego rodzaju. Firma mocno się rozwija a ja wraz z nią. Nawet teraz w obliczu pandemii firma ma zlecenia i mimo prac zdalnych wszystko idzie dobrze. Jeśli szukacie pracy to zdecydowanie polecam!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Primebit Studio sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Marzena

Jak się Wam pracuje w Primebit, jest okej? Powiedzcie, czy polecilibyście firmę, czy niezbyt i dlaczego. Atmosfera jest dobra?

Co wchodzi w socjal Primebit Studio sp. z o.o.?

Gru

Za moich czasów a było to jakiś rok temu nic, półtorej roku temu były pizza środy, później nawet pizza się skończyła. :) Teoretycznie jak się tam zatrudniałem to pisali o benefitach, ale to jak z mikołajem, wszyscy słyszeli, ale nikt nie widział. Serio chciałbym napisać o jakimś konkrecie ale się nie spotkałem. :) (niektórzy nawet musieli pracować na swoim sprzęcie)

Co jaki okres czasu w Primebit Studio sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Gru

Nie spotkałem się z podwyżkami, w poprzednim roku za to były obniżki, tak żeby firma nie upadła. W sensie, albo obniżka wynagrodzenia albo out z firmy. ;)

Primebit investment
@Gru

Dużo to nie pomogło... Z tego co widzę na fb, to primebit studio zmieniło się w primebit investment ("kiedyś tworzylismy aplikacje, dzisiaj inwestujemy w gry")

WOWOWOW
@Primebit investment

Jeśli będą tak inwestować jak tworzyć gry to nie wróżę im świetlanej przyszłości. Chyba, że firma będzie brała pieniądze od inwestorów i pakowała wszystko w Primebit Games, wtedy jakby bardzo źle poszło to zawsze można zwinąć PB investment i kontynuować pod inną nazwą. :)

Developer

W firmie bylem przez krótki okres. Jednak muszę stanąć w obronie Michała - mega spoko szef, z luźnym podejściem. Elastyczne godziny pracy, fajna atmosfera. W firmie głównie młodzi ludzie. Bez stresu jeśli chodzi o deadline, można poświęcić czas na szukanie rozwiązań i rozwój swoich umiejętności :) Co do sytuacji z wyplatami, to faktycznie słyszałem takie opinie od innych pracowników. Z firmą mam dobre wspomnienia i gdyby kiedyś pojawiła się możliwość pracy, to bardzo chętnie

@Developer

Dzięki za wpis, tylko nie piszmy może imion pracowników. Napisałeś, że w pracy w Primebit można rozwijać umiejętności. A czy firma oferuje jakieś szkolenia?

Jarek

Jeśli było źle to po co wracać do byłej firmy? Ja uważam, że spoko firma dla chcących pracować.

byly
@Jarek

Zapomniałeś dodać, że dla chcących pracować za darmo ;)

Szczęśliwie Były

Jest tu bardzo dużo negatywnych komentarzy. Niestety, większość z nich jest prawdziwa. Pracowałem w tej firmie stanowczo za długo. Odszedłem z niej bo nie byłem już w stanie dłużej znieść upokorzeń i niestabilnej sytuacji. Regularne (ponad rok miesiąc w miesiąc) i trwające niekiedy do kilku miesięcy opóźnienia w wypłatach, straszenie pracowników prawnikami, lekceważenie sobie każdej złożonej obietnicy poprawy, łudzenie premiami, których nigdy nie ma i jeszcze pretensje, jeśli ktoś jest z tego wszystkiego niezadowolony, to norma. Nic nie wskazuje na to, że w tych kwestiach coś się zmienia na przestrzeni lat. Ciężko powiedzieć, czy dzieje się tak przez złą wolę i przyzwyczajenie szefa firmy do tego, że 'tak mu wolno', bo nikt tego nie zgłasza (ludzie wolą dla świętego spokoju nie grzebać w łajnie, w obawie, ze dostaną odpryskiem), czy kompletny brak kompetencji w prowadzeniu firmy, czy z powodu braku jakichkolwiek sensownych zlecen (ciężko robic duże projekty, kiedy ani nie ma ludzi, którzy potrafią je prowadzic, ani specjalistów, którzy by je wykonali, wiec zostają głównie drobne zlecenia), czy wypadkowa dwóch powyżej. Prawie każdy pracownik niskiego szczebla, którego poznałem w tej firmie, uciekł, jak tylko nadarzyła sie ku temu okazja - niezmienna zdaje sie zostawać kadra managerska. Hasła o 'doświadczonych zespołach programistów i grafików' to jakiś żart, firmę tworzą prawie sami praktykanci. Jeśli jestes studentem/studentką i chcesz 'odbębnić' praktyki, to w sumie jest to nienajgorsza opcja. Z takim przemiałem praktykantow i stażystów najprawdopodobniej bez problemu sie tam dostaniesz. Jesli chcesz sie czegoś nauczyc - raczej nie ma od kogo, a organizacja pracy jest w takiej rozsypce, ze ostatecznie lepiej poświęcić czas na prace we własnym zakresie, chyba, ze jedyną motywacją dla Ciebie jest jak ktoś Ci coś każe robić. Jeśli chcesz dorobić, proponuję szukać gdzie indziej, tę opcję zostawiając sobie gdzieś na końcu listy, bo proponowane stawki są żałosne, a dodatkowo stosuje sie okresy 'bezpłatnego stażu' na początku współpracy, okresy próbne i szereg innych 'cwanych sposobów' z podręcznika przedsiębiorczości dla januszy biznesu, jak zrobić, żeby ktoś pracował i nie dostał za to kasy. Natomiast jeśli interesuje cie ta opcja jako źródło utrzymania - uciekaj, bo tam nikogo nie obchodzi, ze masz zapłacić w terminie czynsz, kredyt, czy po prostu że masz pustą lodówkę. Nie pracuję tam już od jakiegoś czasu, więc parę rzeczy mogło ulec zmianie, ale patrząc na regularnie pojawiające się nowe komentarze ludzi niezadowolonych z tych samych powodów raczej w to nie wierzę. Mam też nadzieję, że osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy przeczytają to i wyciągną wnioski, bo firma kłamstwami i tanimi chwytami mimo wszystko przyciąga ambitnych ludzi, którzy chcą robić fajne rzeczy. Przykre, że opuszczają ją jako nieufni cynicy o zaniżonym poczuciu własnej wartości. Na koniec dodam, że zamierzam przez chwilę śledzić ten wątek, więc jeśli macie jakieś konkretne pytania to zapraszam do zadawania. Proszę też potencjalnych obrońców firmy o merytoryczne odpowiedzi, a nie ataki na moją osobę.

@Szczęśliwie Były

Mam pytanie: Dlaczego tak długo tam pracowałeś?

Szczęśliwie Były
@Marzena

Z kilku powodów. Pracowali tam fajni ludzie, a ja przywiązuję się do miejsc. To nie tak, że praca tam, to jakieś piekło. Atmosfera, jaką zapamiętałem była spoko, ale nie dla atmosfery człowiek chodzi do pracy. Duży wpływ miały też żarliwie składane obietnice, że będzie lepiej, że to jeszcze chwilka tylko. Zawsze, jak tylko człowiek miał dość, to pojawiał się jakiś nagły teoretyczny przypływ gotówki w niedalekiej przyszłości, który miał to postawić firmę na nogi. Pacownikom tłumaczy się, że sukces jest tuż za rogiem. A im więcej czasu człowiek zainwestuje, tym bardziej chce, żeby ten czas się zwrócił jakoś. Dodatkowo strach, że jak się zrezygnuje z pracy, to nie zobaczy się już nigdy tych zaległych pieniędzy. Strach uzasadniony, bo w ostateczności wiele osób, w tym ja, po zakończeniu współpracy nie otrzymało całości wynagrodzenia za pracę, którą wykonało. Podejście to jest o tyle głupie, że im więcej się zwleka, tym większa szansa na to, że ten dług będzie jeszcze większy. No i nadzieja, że będą fajne, rozwijające i ciekawe projekty... ale to się nigdy nie dzieje. Myślę, że to są główne powody, dla których ludzie tam pracują.

ex

Zdecydowany lider do tytułu najgorszej firmy IT. Śmieszne zarobki które nawet nie są wypłacane w terminie, a o doświadczonym teamie czy dobrze prowadzonych projektach można zapomnieć. Jedną z najzabawniejszych akcji było sprzedawanie pracownikom darmowych próbek napojów. Nie polecam.

PawelR

Dla osób chcących robić gry to jedyne możliwe miejsce w Rzeszowie. Jeśli ktoś ma serce i pasję może się zaciągać. Anonimowe negatywne opinie od osób którym brak odwagi by się podpisać należy w mojej opinii ignorować.

Nie polecam
@PawelR

No bo Flying Wild Hog, People Can Fly, czy Simplicity Games to płotki w porównaniu z tym gigantem. Pracowałem tam i nie polecam, zdecydowanie, samouwielbienie szefa to chyba rzecz która w tej firmie jest na najwyższym poziomie. Jakość gier polecam samemu sprawdzić... To jakiś żart... Żałuje każdej spędzonej tam minuty, jedna osoba(szef) która decyduje a cały team musi nadskakiwać i nie ma opcji zmiany zdania szefa, byłem świadkiem wielu sytuacji podpadających pod mobbing, naruszających kodeks pracy i prawo pracowników, ale wszyscy się boją odzywać, bo boją się dyscyplinarki. Spóźniające się wypłaty po kilkanaście dni, albo w ratach... Sami posprawdzajcie tą firmę, mam wrażenie, że wszystkie pozytywy pisze szef. :P

Wspieraj
@Nie polecam

No to zabłysnąłeś... widać ze epatujesz nienawiścią personalną i jakoś pogodzić się nie możesz że ktoś może nie mieć tyle jadu co Ty. Nie, zapewniam Cię ze nie jestem prezesem, za to ty pod wieloma nickami dajesz świadectwo samego siebie. Smutne to niezwykle ze tak spędzasz czas na tej ziemi.

Totoro
@Wspieraj

To był mój jedyny komentarz, znam opinie innych pracowników byłych i obecnych i wiem że jest taka sama i ucieka kto może. ;) Smutne? Smutne jest marnowanie czasu innych ludzi i zatrudnianie ich z myślą że nie będzie sie płacić na czas. Czy przypadkiem pracownicy nie uciekają?

ex-niewolnik

Firma jest dobrą opcją pracy, jeśli się studiuje, uczy, lub ma się problem ze znalezieniem zatrudnienia ze względu na brak doświadczenia. Można ją polecić tylko w powyższych przypadkach, bo firma z chęcią zatrudnia młodych pracowników, którzy nie mają wysokich oczekiwań zarobkowych, a którzy bardzo chcą się wykazać w swojej pierwszej pracy. Jeśli natomiast jesteś osobą szukającą poważnego zatrudnienia - jest to firma niegodna polecenia. Firma chwali się bardzo starymi, nieukończonymi projektami, zamiast tworzyć nowe. Odnosi się wrażenie, że służy ona prezesowi za narzędzie do narcystycznego lansowania własnej osoby, kosztem pracowników pracujących za psie pieniądze na wiecznych stażach. To bardzo wymowne, że właściciel firmy jest w stanie podszyć się w internecie pod anonimową osobę i pisać o samym sobie w samych superlatywach. Pracownikom cynicznie wmawia się, że wszyscy pracują na wspólne dobro i dla wspólnego sukcesu, chociaż na przestrzeni miesięcy, a nawet lat, ich żałosna sytuacja materialna nie ulega zmianie, a sam prezes zdaje się mieć pieniądze na organizowanie nietanich i prywatnych przedsięwzięć. Tymczasem zadłużenie firmy jest łatwiejsze do znalezienia w internecie, niż firmowa strona domowa. Ciężko także mówić o uzyskaniu konkretnego doświadczenia, ponieważ cała firma składa się wyłącznie z domorosłych samouków i studentów i dla większości jest to pierwsza, bądź jedna z pierwszych prac w branży. Każda próba samodoskonalenia i zdobycia dodatkowych umiejętności nie jest w firmie mile widziana, ponieważ uczyniłoby to pracownika atrakcyjnym dla konkurencji, Prezes traktuje pracowników jak własność - jak inaczej nazwać fakt, że pracownicy nie mają prawa do jakiejkolwiek prywatnej działalności w czasie wolnym, jeśli ta działalność nie skutkuje bezpośrednią, wymierną korzyścią dla firmy. W tej firmie nie istnieje jakiejkolwiek organizacja wewnętrzna, czy choćby skuteczna komunikacja. Brak również inicjatywy poprawy, bo to wiązałoby się z krytyką jednoosobowego zarządu i podważeniem nieomylności wizji prezesa. Pełno jest za to propagandy sukcesu i adoracji zakochanego w sobie wodza. Fakt, pracownicy to świetni otwarci i sympatyczni ludzie, jednak pracodawca mocno zaniża ich wynagrodzenie, często korzystając z podłych narzędzi jak niedoinformowanie młodych pracowników ogólna niejawność finansowa, kłamstwa, groźby czy różnego rodzaju podejrzane kruczki prawne. Pracodawca żeruje na pracownikach, którzy nie znają swoich praw i własnej wartości. Bez względu na staż pracy, kompetencje, czy zasługi dla firmy, ta firma bezwstydnie wyzyskuje wszystkich pracowników w jednakowym, maksymalnym stopniu, przez co niemal każdy prędzej czy później ucieka do rozsądniejszych pracodawców. Zdecydowanie nie polecam osobom, które się szanują.

Eworker
@ex-niewolnik

Bardzo dobrze napisana opinia, popieram.

Prezes

Popieram.

Sędzia
@ex-niewolnik

Drogi ex-niewolniku dziękuje za informacje. Niestety nie podzielam pana opinii, którą bluzga na prawo i lewo. Tak, może nie jest to hiper bogata firma, nie płaci najwiecej na rynku, tak jest mała, ale nikt tutaj nikogo nie bije i nie poniża. Pana zajadłość w wyrażaniu swojej opinii jest bardzo podejrzana.

Marzena

@T, czy zechciałbyś napisać o jakie dokładnie zmiany chodzi? Co takiego się zmieniło w ostatnim czasie w Primebit Studio? @kcin, a czy pracodawca oferuje dodatki pozapłacowe do podstawowego wynagrodzenia? A może jest szansa na premie?

Biber
@Marzena

Nic się nie zmieniło. Ciągłe opóźnienia w wypłatach. Brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Nieomylna wizja prezesa, który zna się na wszystkim lepiej niż ludzie, których zatrudnia. Od pracowników wymaga się aby dokształcali się sami w wolnym czasie i to za własne pieniądze. Elastyczne godziny pracy niby są, ale dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze na koniec miesiąc Ci brakuje godzin. Generalnie nie polecam.

@Biber

Jeśli to, co piszesz jest prawdą i macie problem z opóźnieniami w wypłatach, to myślę, że trzeba zgłosić skargę do Państwowej Inspekcji Pracy, lub złożyć pozew do Sądu Pracy. Napisałeś dosyć surową opinię. Może mógłbyś powiedzieć jakie zmiany powinien wprowadzić pracodawca, żeby sytuacja w firmie się poprawiła?

Radca
@Marzena

Pani Marzeno, nie ma co podsycać emocji na portalu publikującym anonimowe opinie. Opinie, które przeważnie są niepochlebne ze zwykłej natury człowieka z Podkarpacia. Żaden z tych Biberow itp nie ma odwagi się podpisać. To żenujące ze Ci ludzie myślą że są ważni przez te pare sek. kiedy zaistnieją w internetach

mmorawiecki

Hejtowac jest łatwo i to nasza narodowa specjalizacja dlatego ja wrzucę pracowniczą pochwałę. Facet stara się zrobić studio piszące gry, robi to mega wytrwale 99% z was poddałoby się już kilkukrotnie, robi to tak jak potrafi nie ukrywa ze cały czas się uczy Gdyby dac mu wsparcie i wiatru w żagle może by popłyną szybciej do zacnego celu. Przestańcie już bo w tym hejtowaniu zdobywacie profesorski tytuł, zamiast tego pokażcie ze sami potraficie dac prace i wizje innym.

ex-niewolnik
@mmorawiecki

Panie Prezesie, nazywanie wszelkiej konstruktywnej krytyki hejtem nie działa dobrze na PR, ani też nie zmieni magicznie rzeczywistości. Jest to portal dla potencjalnych pracowników, którzy zasługują na rzetelne info o warunkach pracy w Waszej firmie, tym bardziej argument „jak się znacie lepiej to załóżcie własną firmę” jest inwalidą pod kątem tego audytorium. Jeśli już tu zaglądacie, to zamiast obrażać się moglibyście wyciągnąć wnioski, co wyszłoby na dobre wszystkim. Traktujcie pracowników jak ludzi, to może nie będziecie mieć rotacji jak na kasie w Tesco.

mmorawiecki
@ex-niewolnik

Panie były-niewolnik, nie jestem żadnym prezesem, wątpię tez w rzetelność opinie zarówno Pana jak i tych wygłaszanym na tym portalu. Z jednym słowem się zgadzam ‚inwalidą’ - widać coś nie poszło ;) pozdrawiam, dobrego dnia.

kcin

W tej firmie najlepszy jest klimat i ludzie. Cała reszta jest żenująca. Problemy z wypłatami, niskie zarobki, śmieciowe umowy, w zespołach sami studenci. Nie polecam.

Marzena

@GamerLaik, czy chcesz dać do zrozumienia, że w Primebit Studio zachodzą jakiegoś rodzaju zmiany, które są istotne z perspektywy przyszłych jak i obecnych pracowników? Z Twojego wpisu wynika, że nie jesteś usatysfakcjonowany warunkiem finansowym proponowanym Ci przez tego pracodawcę. Czy są jednak jakieś inne pozytywne strony współpracy z nim? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

GamerLaik
@Marzena

Mówię tylko ze jeśli nie kierujesz się tylko kasa a chcesz robić gry to w sumie w rzeszowie dobra opcja. Patrzenie na prace z perspektywy tylko kasy to uproszczenie w mojej opinii.

T
@Marzena

Przez ostatni rok dużo zmieniło się w PrimeBit Studio. Wszystkie zmiany oceniam na plus. Bywało w przeszłości różnie, ale teraz wygląda to z zewnątrz i od wewnątrz na systematyczną realizację wizji firmy. Kibicuję i pozdrawiam

GamerLaik

Dla osób ktore wiedza czego chcą (pisać gry) to chyba dobra opcja. Pewnie ze gdzie indziej zawsze zarobisz więcej, ale czy w prawdzieym gamingu. Czas pokaże czy wizje prezesa się spełnia i czy Ci pracujący na tym wygrają. Po zwolnieniach w innej branżowej firmy pozostaje tylko życzyć powodzenia.

Olga

Może trzeba spojrzeć na siebie co robimy złego? Portal ma dobre założenia tylko my nie potrafimy korzystać!!

Tomek Syrel

Fajny portal, gdzie anonimy mogą wywalić cały syf i całe flaki na wieszch, oczerniają uczciwych pracodawców. A może by tak podpisac się?

Zostaw merytoryczną opinię o Primebit Studio sp. z o.o. - Rzeszów

Primebit Studio sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Juliusza Słowackiego 24 lok. 1107
    35-060 Rzeszów

Primebit Studio sp. z o.o.