XERREX Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o XERREX Sp. z o.o.

Irek

Jak dobrze zarobisz to stać Cię będzie na socjal!

tak

Firma bardzo dobra, zarobki wysokie, brak nadgodzin, jasno określone warunki. Niestety brak jakiegokolwiek socjału, ale gorąco polecam.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób między innymi na stanowisko Programisty. Praca w Rzeszowie. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom, które rozważają rekrutacje na to stanowisko? Na co mogą liczyć pracownicy XERREX?

tak

No to skoro zapewnione są stawki zaczynające się od 1800zł @Roman to nie jest tak źle, bo przecież o tak dwuskładnikowe wynagrodzenie nie jest dość trudno, a skoro zapewniony jest samochód służbowy i normalnie zapewniają narzędzia pracy to bardzo dobrrze.

z

Szkoda nawet czasu na aplikowanie do tej firmy... Spotkanie rekrutacyjne z samym panem prezesem... Tydzień czekania a potem brak jakiejkolwiek odpowiedzi... Zero szacunku dla kandydatów... Odradzam!

Ja

Aplikuje na handlowca napiszcie jak jest naprawdę ile można zarobić, czy jest jakiś socjal, jak dużo trzeba jeździć, jakie są realne wymagania, itp. ???

bigu

hej werty, byłeś może tam na rozmowie? Wiesz coś więcej o tej firmie i tej ofercie?

...............

Firmy nie polecam kasa "najniższa" praca za trzech.

Anonim

Sfrustrowana firma pełna kontrola przez właściciela bez możliwości rozwoju zawodowego. Porażka!!!

Krzysiek

Malutka lokalna firemka praca, bez perspektyw ...

tttttttttttttttt

Firma OK

rrr

Firma XERREX, jest bardzo dynamicznie rozwijającą się spółką. Tym samym zarząd oczekuje od pracowników ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Co do warunków pracy to ciężko będzie Ci znaleźć leprze w całym Rzeszowie. Zarząd twierdzi iż firma to pracownicy !!! POLECAM

Wojtek

Wydaje się że jeden z lepszych pracodawców w Rzeszowie, dużo się słyszy o XERREX. Pracodawca godny polecenia.

wspolpracownik

Wydaje sie ze to dobra firma, mala rotacja pracownikow. Ja osobiscie nie pracuje ale wspolpracuje z xerex.

Witam, Aplikowałem do tej firmy na stanowisko Specjalistę IT, mam pytanie: Co sądzicie nt. tej firmy czy warto się z nią związać jakie są warunki, itd. ???

Zostaw opinię o XERREX Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XERREX Sp. z o.o.