PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek

Opinie o PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Diabel

Potwierdzam w 100%!!!!!! szef jest nadzianym bucem,auta i koparki to ruiny bo wszystko do kieszeni, ZERO szacunku dla pracownika(jaka by nie byla pogoda 10 godz na dworze masz stac-w sezonie 12)i nie posiada "stojkowych" jak to ktos napisal, pensja placona "pod stolem" i z fochem, ciuchy robocze dramat, w 200% polecam omijac szerokim lukiem!!!!!!

Darth Vader

Potwierdzam opinie pierwszego Jarka - szef uważa się za boga, a niestety jest tylko zwykłym nadzianym bucem. Nie inwestuje w firmę - bo woli wrzucić pieniądze do własnej kieszeni. Pensje wypłaca do ręki żeby nie było dowodów na wysokość wypłat, lub też ich brak...Zatrudnia ukraińców nie płacąc im za przerwe śniadaniową. Ludzie nie mają zapewnionych odpowiednich narzędzi czy też środków BHP (nawet z rękawicami czy butami roboczymi jest problem - o kaskach nie wspominając). Nie polecam!!!

kurka wodna
@Darth Vader 20.11.2016 00:53

a ja uważam , że opinie te są krzywdzące i nieprawdziwe , pracuje tutaj kilka lat i jestem zadowolony , pieniądze zawsze na czas , i stawki dość wysokie , wiadomo że stójkowym wszędzie zle.

Jarek

Opinia od Jarek nieprawdziwa, ktoś się podszywa pod moje imię

Jarek

nie polecam szef myśli ze jest bogiem traktuje ludzi jak psy oszukuje z odprowadzaniem składek ZUS praca od rana do późnych godzin nocnych brak przerw narzędzia pracy nie nadają się do pracy roman nie wie po co tam jest szkoda gadać omijaj dalekim łukiem

Zostaw opinię o PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek