PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek

Adres: ul. Kamieńskiego 201 -219, Wrocław

PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek
0 0 6 5 1

Opinie o PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Tak2Nie

Diabel
 Opinia

Potwierdzam w 100%!!!!!! szef jest nadzianym bucem,auta i koparki to ruiny bo wszystko do kieszeni, ZERO szacunku dla pracownika(jaka by nie byla pogoda 10 godz na dworze masz stac-w sezonie 12)i nie posiada "stojkowych" jak to ktos napisal, pensja placona "pod stolem" i z fochem, ciuchy robocze dramat, w 200% polecam omijac szerokim lukiem!!!!!!

Darth Vader
 Opinia

Potwierdzam opinie pierwszego Jarka - szef uważa się za boga, a niestety jest tylko zwykłym nadzianym bucem. Nie inwestuje w firmę - bo woli wrzucić pieniądze do własnej kieszeni. Pensje wypłaca do ręki żeby nie było dowodów na wysokość wypłat, lub też ich brak...Zatrudnia ukraińców nie płacąc im za przerwe śniadaniową. Ludzie nie mają zapewnionych odpowiednich narzędzi czy też środków BHP (nawet z rękawicami czy butami roboczymi jest problem - o kaskach nie wspominając). Nie polecam!!!

kurka wodna
@Darth Vader 20.11.2016 00:53

a ja uważam , że opinie te są krzywdzące i nieprawdziwe , pracuje tutaj kilka lat i jestem zadowolony , pieniądze zawsze na czas , i stawki dość wysokie , wiadomo że stójkowym wszędzie zle.

Tak4Nie

Jarek
 Opinia

Opinia od Jarek nieprawdziwa, ktoś się podszywa pod moje imię

Tak2Nie

Jarek
 Opinia

nie polecam szef myśli ze jest bogiem traktuje ludzi jak psy oszukuje z odprowadzaniem składek ZUS praca od rana do późnych godzin nocnych brak przerw narzędzia pracy nie nadają się do pracy roman nie wie po co tam jest szkoda gadać omijaj dalekim łukiem

Tak7Nie

Zostaw opinię o PW-Service Zakład Usługowy Wojciech Padurek - Wrocław