Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud-Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud-Wrocław Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud-Wrocław Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud-Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław

Aneta Nowy wpis

Jakie macie godziny pracy w przedsiębiorstwie ?

grzegorz Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy JAKO PRACOWNIKOWI. W ogłoszeniu umowa blabla.. A jak dają papier to za pełny etat UMOWA NA ZLECENIE NA KWOTĘ 500ZŁ BRUTTO.BRAK L4. BRAK URLOPU. ZASTANÓW SIĘ DWA RAZY ZANIM PÓJDZIESZ TU DO PRACY.

Tomasz Nowy wpis

W sumie firma ma dobre opinie w internecie ale jeśli chodzi o to jakim jest pracodawca to niezbyt dobrze piszecie, dlaczego?

krzysztof Nowy wpis

nie wypłacają zarobków. dają zaniżone umowy. omijać !!

Rozmowę kwalifikacyjną w Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud-Wrocław Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko PRACOWNIK OGULNOBUDOWLANY?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
grzesieeek

a to, że branża jest trudna musi od razu oznaczać, że wszyscy są nieskalani? akurat ta firma działa prawidłowo z tego, co słyszałem, ale wiele jest firm budowlanych, które nie działają w pełni dobrze.

helena

Podaj gdzie pracowałeś. Byłam podwykonawcą na ul,pięknej we Wrocławiu, Nie zapłacili mi dużo pieniędzy z ostatniej faktury. Oszukują w białych rękawiczkach praktycznie wszystkie firmy mniej lub wiecej. Uwazajcie na p.Kostrzewe to w tej branży specjalista. Nie polecam współpracy z tą firmą. Omijać na kilometr !!

jack

Radzę unikać styczności z tymi oszustami szczególnie dyrektorem i prokurentem oni przyjmuja do pracy, kłamią w żywe oczy żeby nie zapłacić lub za miesiąc dadzą ci 1000 zł na rękę i śmieją się. Ludzie z Wrocławia znają ich i nikt niechce u nich pracować. Pięknie mówia a potem się wypierają traktują człowieka jak żula pijaka. Radzę unikać tych drani.

czrownik pracownik

Podpisali umowę śmieciową ze mną,o dzieło nie zapłacili mi za pracę które wykonałem w Polanicy Zdrój na budowie. Zreszta nie tylko mię, rolują wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud-Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud-Wrocław Sp. z o.o.
  • Międzyleska 6
    50-514 Wrocław

Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud-Wrocław Sp. z o.o.