Komserwis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Dworak

Trzebinia

Opinie o Komserwis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Dworak

Gość

Potwierdzam zarobki 1500 -1700 zł średnio w skali roku i to po kilku latach pracy, żal jak w Biedronce. Zero podwyżek od dłuższego czasu gdy się pytam Prezesa to tylko jest jedna odpowiedz "zastanowię się" i tak od bardzo długiego czasu.

gość

Firma stabilna. Zarobki - jak się wykażesz zarobisz..choć nie na początku. Pracowałem tam jakiś czas. Wszystko zależy od siebie samego. Nie brakuje takich co przychodzili i ściemniali, albo wykazywali się do otrzymania umowy o pracę i potem same L4 ...albo po prostu chodzili w kratkę. Jak nie będziesz taki jak Ci wyżej szanse dostaniesz. Obecnie kierownictwo się zmieniło i idzie w dobrym kierunku. Wszystko można załatwić. Dużo unowocześnień wprowadzają więc na szkolenie można liczyć. Dla uczciwych ludzi - polecam.

Gość

Praca jak praca zależy gdzie się trafi w mają dwa zakłady w Trzebi i Chrzanowie. W Trzebini praca nie jest zła jak ktoś lubi wąchać żywice, w Chrzanowie jest produkcja był tam Gość który był kierownikiem kilka lat i ogarniał całość potrafił wszystko zorganizować. Był wymagający ale można było się z nim dogadać, ale teraz go zwolnili i jest chaos. Płaca 1500 – 1700 netto.

ktos

Czy ktoś moze napisac jak się tam pracuje i na jakim poziome kształtują się zarobki pracowników?

gość

firma nieduża, ale (dla chyba lepszego samopoczucia właścicieli) ponazywali się dyrektorami, prezesami, kierownikami .... (bo prowadzi ją rodzinka) czyli wyżej się noszą niż są warci - wtrącają się nawet do życia prywatnego pracowników - ale cóż niech im się kręci - pracować tam już na pewno nie będę !!!!!!

klient

na wysokim poziomie w tej firmie są tylko ambicje - a reszta to szkoda gadać

Zostaw opinię o Komserwis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Dworak - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komserwis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piotr Dworak