Igloterm Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rafał Jankojć

Giżycko

Opinie o Igloterm Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rafał Jankojć

jakim

Kategorycznie odradzam pracodawca niesłowny robi z gęby d...e pozostawia pracowników bez zabespieczenia technicznego u klienta,

klient
@jakim 05.03.2013 12:56
Kategorycznie odradzam pracodawca niesłowny robi z gęby d...e pozostawia pracowników bez zabespieczenia technicznego u klienta...

Dla mnie o.k Chłopaki wiedzą co robić. POLECAM!

Zostaw opinię o Igloterm Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rafał Jankojć - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Igloterm Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rafał Jankojć