Opinie o PPHU IGLOTERM Chłodnictwo Klimatyzacja Rafał Jankojć w Giżycko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PPHU IGLOTERM Chłodnictwo Klimatyzacja Rafał Jankojć. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU IGLOTERM Chłodnictwo Klimatyzacja Rafał Jankojć o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU IGLOTERM Chłodnictwo Klimatyzacja Rafał Jankojć w Giżycko

Heksodus Nowy wpis

Perfekt robota !

Markos Nowy wpis

Dostałem najlepszą cenę i jestem bardzo zadowolony z usługi ! Właściciel z pasją do swojej działalności .

Magdalena Nowy wpis

czyli ostatnie opinie na temat usług są w porządku? pytam, bo to chyba oznacza, że są klienci i zlecenia, tak? brat widział, że kiedyś wystawiali ogłoszenia dla serwisantów i monterów dlatego zaczęłam firmę googlać. Oceni ktoś pracodawcę i warunki jakie obecnie mógłby tu oferować za pracę?

Piotrek

Daikin po naprawie pracuje ok.

@Piotrek

Po naprawie? Czyli zamawiałeś usługę serwisową czy może ta firma coś pokręciła podczas montażu i musiałeś reklamować?

Piotrek Nowy wpis
@Marta

Zleciłem montaż fotowoltaiki oraz pomy ciepła firmie z Trójmiasta. Po 3 miesiącach pompa ciepła przestała grzać. Niestety firma z Trójmiasta już nie chciała przyjechać i naprawić. Kilku hydraulików podchodziło do tematu naprawy ale się nie udało. Firma Igloterm poradziła sobie z naprawą i po naprawie daikin dziala. Polecam wszystkim firmy z naszego rynku lokalnego bo te z różnych stron kraju wyznają zasadę "... Do bramy i się nie znamy.."

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPHU IGLOTERM Chłodnictwo Klimatyzacja Rafał Jankojć? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy pracownik fizyczny
Bruta Krzysztof Żamojdzik
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna

Profesjonalne podejście do tematu. Usługa wykonana bardzo dobrze. Dwie wcześniejsze firmy poległy na braku znajomości usługi którą proponowały. Z czystym sumieniem polecam.

Jolanta
@Michał

o, no to wychodzi na to że wyprzedzają konkurencje od strony umiejętności... A jak z cenami? Trzeba mocno sypnąć złotówkami w porównaniu do innych firm czy da się te ceny przeżyć?

Mark

Uważajcie na krętacza. Nie płaci za faktury.

@Mark

Długo nie płaci?

On29

Do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło. Kolega pracował u niego i wszystko opowiedział. Nie płaci, (usunięte przez administratora) na przepracowanych godzinach, nie zatrudnia nawet na śmieciówkę, nie wystawia paragonów ani faktur klientom.Notorycznie nie odbiera telefonów od klientów Wszystko na czarno...Może Urząd Skarbowy w końcu się tym zajmie???

Grzesiek

Długoletnia praca, duże kompetencje i fajna atmosfera oraz zarobki dlatego polecam.

Tomasz

Nie miałem żadnych problemów z tą firmą. Kontakt sprawny.

Kamil
@Tomasz

W jakiej sprawie kontaktowałeś się z firmą Igloterm Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rafał Jankojć? Współpracowałeś z firmą, której dotyczy ten wątek, czy może kontaktowałeś się w zupełnie innej sprawie? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wyglądało, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Kamil

Ktoś z Was ma może informację o tym, jak obecnie wygląda praca w firmie Igloterm Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rafał Jankojć? Czy firma ma zapotrzebowanie na nowych pracowników, czy raczej kadra pracownicza jest obsadzona i nie potrzeba nowych osób? Zachęcam do opisania, jak to obecnie wygląda.

mieszkaniec Giżycka

kategorycznie odradzam bezczelny arogancki dupek

Mieszkaniec Giżycka
@mieszkaniec Giżycka

W sumie to nie jest tak źle. Może moje wymagania wygórowane? A może chłopaki trochę zarobieni?

jakim

Kategorycznie odradzam pracodawca niesłowny robi z gęby d...e pozostawia pracowników bez zabespieczenia technicznego u klienta,

klient
@jakim

Dla mnie o.k Chłopaki wiedzą co robić. POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU IGLOTERM Chłodnictwo Klimatyzacja Rafał Jankojć - Giżycko

PPHU IGLOTERM Chłodnictwo Klimatyzacja Rafał Jankojć
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Białostocka 17
    11-500 Giżycko