Plot Electronics

Gi

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o Plot Electronics

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plot Electronics

Zenek

Plot Electronics ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Dobra firma to i dobra praca.

anonymous

Praca jest bardzo ciekawa.Ponieważ powstają nowe konstrukcje maszyn można wykazać się swoimi umiejętnościami a to zauważalne jest przy wypłacie. Moim zdaniem pieniądze są całkiem przyzwoite. Jeśli ktoś przychodzi do pracy by "odpękać' swoje osiem godzin i wżąć za to kasę to nie ma tu szans ale jeśli jesteś fachowcem i chcesz wnieść coś swojego do firmy to na pewno nie będziesz niezadowolony. Ja jestem zadowolony z pracy w Plot Electronics.

Martyna

Czy ktoś mi powie dlaczego nie piszecie na forum? Obawiacie się o pracę czy też wprost przeciwnie jest tak dobrze, że nie chce se pisać?

Alicja

@blb, a jakie stanowisko rozważasz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od docelowego stanowiska. A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

blb

dumpl, na jakim poziomie czy może wiesz ? Tak myślę, czy by pracy nie podjąć u nich..

Dorian

Nie wiem co się czepiacie, firma ambitna z perspektywą i możliwością działania, wystarczy tylko chcieć tyłek ruszyć i coś zrobić. Najlepiej kwękać i mówić że wszystko jest źle. Taka nasz przywara narodowa a to co nowe to zdusić w zarodku.

WojteMe

Teraz to już nie wiem jak mam nawet czytać te wszystkie opinie. Bo te pozytywne brzmią tak jakby był z lekką ironią :) Jedyne co wiem to, że firma oferuje urządzenia przemysłowe np. ploter frezujący, obrabiarki wypalarki no i wiele innych urządzeń. Powiecie mi jakiej jakość są te wszystkie urządzenia ?

hahaha

widze ze ten co lubi konkret nie doczekał się żadnych odpowiedzi na swoje pytania ;) kurcze cóż teraz tacy ludzie nie są lubieni , bo wszyscy wolą oglądać trudne sprawy ;) no to moze teraz ktośmi odpowie jak to tam z pracą a ja opowiem swojąhistorię w zamian ? może być ciekawie .... czekam na odpowiedzi

kk

skad ty takie dane masz ? wogole to nie prawda ;]

m

Jest całkiem ok

anonim

Nie pisz głupot, nie właściciel cię zwolnił (a nawet Cie bronił) lecz wszyscy tak zadecydowali. Przemyśl to - może problem jest w tobie. Bronie tą firmę bo dzięki niej utrzymuje rodzinę , a moja wypłata jest uzależniona od tego jak inni ją postrzegają. Nie twierdzę , że jest najlepsza - pracowałem w gorszych.

anonim

własciciel [usunięte przez moderatora], raz daje pieniadze raz zwalnia, brak strategi

anonim

zarobki bardzo wysokie, praca ciekawa, roboty od groma -

anonim

Jest ok

anonim

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np: solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .5 Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .4 Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1600 Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... Pomoc szefa, ludzkie podejście, atmosfera, brak monotonii - upominki, prezenty (nagrody). Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... biurokracja - wysokie premie, ale nieregularne często zabierane, tym bardziej boli ich strata.

anonim

Słowa kojarzące się z Plot Electronics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Plot Electronics: Najbardziej nie podobało mi się w Plot Electronics:

Zostaw opinię o Plot Electronics - Gi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plot Electronics