Plot Electronics

Gi

Opinie o Plot Electronics

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@blb, a jakie stanowisko rozważasz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od docelowego stanowiska. A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

blb
użytkownik zarejestrowany

dumpl, na jakim poziomie czy może wiesz ? Tak myślę, czy by pracy nie podjąć u nich..

Dorian

Nie wiem co się czepiacie, firma ambitna z perspektywą i możliwością działania, wystarczy tylko chcieć tyłek ruszyć i coś zrobić. Najlepiej kwękać i mówić że wszystko jest źle. Taka nasz przywara narodowa a to co nowe to zdusić w zarodku.

WojteMe
użytkownik zarejestrowany

Teraz to już nie wiem jak mam nawet czytać te wszystkie opinie. Bo te pozytywne brzmią tak jakby był z lekką ironią :) Jedyne co wiem to, że firma oferuje urządzenia przemysłowe np. ploter frezujący, obrabiarki wypalarki no i wiele innych urządzeń. Powiecie mi jakiej jakość są te wszystkie urządzenia ?

hahaha
użytkownik zarejestrowany

widze ze ten co lubi konkret nie doczekał się żadnych odpowiedzi na swoje pytania ;) kurcze cóż teraz tacy ludzie nie są lubieni , bo wszyscy wolą oglądać trudne sprawy ;) no to moze teraz ktośmi odpowie jak to tam z pracą a ja opowiem swojąhistorię w zamian ? może być ciekawie .... czekam na odpowiedzi

kk

skad ty takie dane masz ? wogole to nie prawda ;]

m

Jest całkiem ok

Nie pisz głupot, nie właściciel cię zwolnił (a nawet Cie bronił) lecz wszyscy tak zadecydowali. Przemyśl to - może problem jest w tobie. Bronie tą firmę bo dzięki niej utrzymuje rodzinę , a moja wypłata jest uzależniona od tego jak inni ją postrzegają. Nie twierdzę , że jest najlepsza - pracowałem w gorszych.

własciciel [usunięte przez moderatora], raz daje pieniadze raz zwalnia, brak strategi

zarobki bardzo wysokie, praca ciekawa, roboty od groma -

Jest ok

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np: solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .5 Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .4 Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1600 Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... Pomoc szefa, ludzkie podejście, atmosfera, brak monotonii - upominki, prezenty (nagrody). Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... biurokracja - wysokie premie, ale nieregularne często zabierane, tym bardziej boli ich strata.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Plot Electronics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Plot Electronics: Najbardziej nie podobało mi się w Plot Electronics:

Zostaw opinię o Plot Electronics - Gi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plot Electronics