Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics

Opinie o Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics

Pracuje

Praca dobra i stabilna - kto chce zarobic to zarobi. Czasami jest więcej pracy czasami mniej - ogolnie atmosfera pomiedzy zespołem jest dobra. Praca ambitna i przynoszaca satysfakcje .

Panda

W firmie pracowałem dwa lata. Zakład ma potencjał. Jest to jedna z najbardziej rozwiniętych technologicznie firm w regionie i całym województwie. Projekty w których uczestniczyłem są na wysokim poziomie. Od małych obrabiarek o polu metr na metr po 10 metrowe 5 osiowe obrabiarki. Oferta zakładu jest cały czas poszerzana dlatego cały czas są opracowywane nowe maszyny. Jeśli ktoś lubi wyzwania i chce się rozwijać to zakład dla niego

Borys
@Panda

Zgadzam się z Pandą i trzymam kciuki.

Jarek

Ja też byłem widziałem , kupiłem i pracuje mi się na ich maszynie bardzo dobrze i tyle w temacie. To bardzo dobry sprzęt .

Człowiek Nowy wpis

Wygląda na to, że firma ostatni raz poszukiwała operatora CNC w styczniu. Ja szukałem teraz ofert pracy i niestety nie znalazłem. Aktualnie pracuje ale rozglądam się za lepszym zarobkiem, bo czasy ciężkie. Podacie widełki płacowe na tym stanowisku?

Znalazłem ofertę pracy na stanowisko operatora maszyn CNC. Firma oferuje pracę od 8 do 16 z możliwością wzięcia narodzin. Powiedzcie mi w takim razie, czy za te dodatkowe godziny można liczyć na jakąś ekstra wypłatę? Jak to jest? :-) Dokładają coś więcej do tych godzin? I ile maksymalnie ich jest w przeciągu tygodnia? Dajcie znać, bo myślę nad zatrudnieniem w tym miejscu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics odbywa się w siedzibie firmy?

Plot Electronics Nowy wpis

Firma jest obecnie w trakcie kończenia budowy nowej siedziby i opublikowała oferty pracy z myślą o zatrudnieniu nowych ludzi do nowej siedziby. O kontakt prosimy wyłącznie drogą mailową. Jesteśmy na etapie tworzenia miejsc pracy.

Tadeusz

Szanowny Panie Przemku, szanowni "czytacze" tego forum. Uprzejmie Was wszystkich informuję, że po raz pierwszy od wielu lat zaglądnąłem na to forum i zgłupiałem. Żaden z powyższych wpisów nie jest mój. Ktoś bezczelnie "ślizga się na moim tyłku" a ja mogę jedynie domyślać się kto. Nie mam żadnej potrzeby pisania źle o firmie, w której pracowałem. Oczywiście, było wiele rzeczy i spraw, które nie podobały mi się ale to nie powód by po dobrowolnym odejściu z firmy pisać o niej źle. W firmie pozostali moi koledzy i daleki jestem od tego by im szkodzić, szkodząc firmie... Moim zdaniem autora tych napastliwych wpisów należy szukać wśród ludzi, którzy dawno temu odeszli (zostali wyrzuceni) z Plota a do dziś nie mogą pogodzić się z tym faktem. Jeszcze słowo do Pana Przemka. Faktycznie, trochę się nudzę ale takie wpisy jak wyżej... Nie, to nie ja. Z Poważaniem. Tadeusz Rybakiewicz

@Tadeusz

Szanowny Panie Tadeuszu, Dopiero teraz mam możliwości i chciałbym złożyć Panu serdeczne podziękowania za lata współpracy w dziale tworzenia automatyki w naszej firmie. Było to dla nas niezwykle cenne doświadczenie, z którego wiele wynieśliśmy. Dzięki Panu wiele projektów udało nam się zrealizować, a firma zyskała wiele cennych rozwiązań. Doceniam Pana zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Jesteśmy wdzięczni za Pana pracę, za to, że zawsze można było na Pana liczyć i za to, że byliśmy w stanie zrealizować wiele ważnych projektów dzięki Pana pomocy. Życzymy Panu wszelkiego najlepszego na emeryturze i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za lata współpracy. Z poważaniem, Założyciel firmy Fabryka Maszyn CNC Przemysław Szymański

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Słowa kojarzące się z Plot Electronics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Plot Electronics: Najbardziej nie podobało mi się w Plot Electronics:

Słowa kojarzące się z Plot Electronics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Jako założyciel Fabryki Maszyn CNC (dawniej Plot Electronics) chciałbym podkreślić, że nasza firma jest solidna, profesjonalna i ciągle rozwijająca się. Rozumiem, że praca w naszej firmie może być czasami stresująca i wyczerpująca, ale zawsze dążymy do zapewnienia dobrych warunków pracy dla naszych pracowników. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Jako założyciel Fabryki Maszyn CNC uważam, że rozwój i szkolenia są niezwykle ważne dla naszych pracowników i dla naszej firmy. Staramy się zapewnić naszym pracownikom możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności, co pozwala nam na ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów i usług. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Jako założyciel Fabryki Maszyn CNC jestem dumni z naszej atmosfery pracy i ludzi, którzy tam pracują. Staramy się stworzyć przyjazną i otwartą atmosferę, w której nasi pracownicy mogą czuć się komfortowo i swobodnie wyrażać swoje pomysły i sugestie. Wierzymy, że to właśnie pozytywna atmosfera pracy i zaangażowanie naszych pracowników są kluczowe dla sukcesu naszej firmy. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Jako założyciel Fabryki Maszyn CNC nie jestem bezpośrednio zaangażowany w proces negocjowania pensji, ale staramy się zapewnić konkurencyjne wynagrodzenie dla naszych pracowników. Rozumiemy, że wynagrodzenie jest ważnym czynnikiem motywującym naszych pracowników i staraliśmy się znaleźć odpowiednią równowagę między wynagrodzeniem a budżetem firmy. Najbardziej podobało mi się w Plot Electronics: Jako założyciel Fabryki Maszyn CNC bardzo cieszy mnie to, że nasi pracownicy podzielają moją pasję i zapał do pracy. Najbardziej podoba mi się w naszej firmie to, że jesteśmy w stanie tworzyć i dostarczać naszym klientom najlepsze maszyny CNC na rynku, a jednocześnie tworzyć przyjazną i inspirującą atmosferę pracy dla naszych pracowników. Najbardziej nie podobało mi się w Plot Electronics: Jako założyciel Fabryki Maszyn CNC jestem świadomy, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem i że czasami mogą pojawić się trudne sytuacje. Przemysław Szymański

lubie_konkret

Widzę, że niestety nie można dowiedzieć się niczego konkretnego od kogoś. Jeśli to czytasz to na prawdę napisz jak wygląda praca w PLOT Electronics, bo to jest dla mnie ważne, jestem zainteresowany tam pracą, a nie lubię w ciemno iść do nieznanej firmy. Już raz się na czymś takim przejechałem i źle się to skończyło.

@lubie_konkret

Praca w Fabryce Maszyn CNC to nie tylko zwykła praca, to prawdziwe wyzwanie dla ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i mieć realny wpływ na projektowanie i produkcję najbardziej zaawansowanych maszyn CNC. Firma oferuje pracownikom szeroki zakres szkoleń i możliwość zdobywania doświadczenia w różnych dziedzinach, co pozwala na rozwijanie się i zdobywanie nowych umiejętności. Praca w Fabryce Maszyn CNC to również praca w zespole, gdzie każdy ma swoje zadania, ale jednocześnie współpracuje z innymi pracownikami, aby osiągnąć wspólny cel. Dzięki temu panuje tu przyjazna atmosfera i poczucie wspólnoty. Firma ceni swoich pracowników i stara się stworzyć dla nich jak najlepsze warunki pracy, dzięki czemu praca w Fabryce Maszyn CNC to nie tylko satysfakcjonujące wyzwanie, ale również stabilne i dobrze wynagradzane zatrudnienie.

Xccc

Jak wygląda praca w tej firmie?Na jakim oprogramowaniu pracujecie: heidenhein, sinumerik, fanuc? Czy programowanie w cam? Firma posiada dział konstrukcyjny czy korzysta z zewnętrznego?Jak atmosfera pracy z racji na mniejszą miejscowość

@Xccc

Fabryka Maszyn CNC to firma, która może pochwalić się zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym działem konstrukcyjnym. Dzięki temu możemy zaoferować klientom kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji urządzeń CNC. Ponadto, ze względu na bogate doświadczenie, nasza firma jest w stanie pracować z różnymi oprogramowaniami, co pozwala na tworzenie maszyn CNC o różnym przeznaczeniu i zastosowaniach. Nasza firma dostarcza urządzenia z różnymi układami sterowania, które są dostosowane do potrzeb i preferencji klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz maszyny CNC do obróbki metalu, drewna czy innych materiałów, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Ponadto, nasze maszyny cechują się nie tylko wysoką precyzją i jakością wykonania, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, co pozwala na osiąganie jeszcze lepszych wyników przy minimalnym nakładzie pracy. Mimo trudnych czasów, takich jak pandemia COVID-19 i wzrost inflacji, nasza firma dobrze radzi sobie na rynku CNC. Dzięki wysokiej jakości produkcji i profesjonalnemu podejściu do klienta, zyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów, którzy doceniają nasze zaangażowanie i zaufanie. Nasza firma ciągle się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne, co pozwala na utrzymanie się w czołówce firm zajmujących się produkcją maszyn CNC.

zadowolony

Taki spokój zapanował na forum bo generalnie ludzie są zadowoleni z pracy , jedynie obawy wynikają z obecnej sytuacji spowodowanej przez pandemię.

@zadowolony

Firma Fabryka Maszyn CNC radzi sobie w obliczu trudnych czasów związanych z pandemią COVID-19 oraz wysoką inflacją. Mimo trudnych warunków rynkowych, firma odnosi sukcesy w dziedzinie produkcji i sprzedaży maszyn CNC. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu zespołu, firma dostarcza klientom najwyższej jakości maszyny, które pozwalają na efektywną i precyzyjną pracę. Firma stale rozwija swoje produkty, aby sprostać wymaganiom rynku i zapewnić klientom konkurencyjne rozwiązania. W tym trudnym okresie firma Fabryka Maszyn CNC jest stabilnym i godnym zaufania partnerem dla swoich klientów.

Praca jest bardzo ciekawa.Ponieważ powstają nowe konstrukcje maszyn można wykazać się swoimi umiejętnościami a to zauważalne jest przy wypłacie. Moim zdaniem pieniądze są całkiem przyzwoite. Jeśli ktoś przychodzi do pracy by "odpękać' swoje osiem godzin i wżąć za to kasę to nie ma tu szans ale jeśli jesteś fachowcem i chcesz wnieść coś swojego do firmy to na pewno nie będziesz niezadowolony. Ja jestem zadowolony z pracy w Plot Electronics.

Jaro
@anonymous

Chyba jesteś jedyny, któremu podoba się tu praca.

@Jaro

Warto podkreślić, że każdy pracownik ma swoje indywidualne odczucia i doświadczenia związane z pracą w firmie. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że jedna opinia jest prawdziwa, a druga fałszywa. Jednakże, warto zauważyć, że firma Fabryka Maszyn CNC istnieje na rynku ponad 20 lat, co świadczy o jej stabilności i zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych rozwiązań w segmencie maszyn CNC. Firma posiada szerokie portfolio produktów, a doświadczenie zdobyte przez lata działalności na rynku przekłada się na wysoką jakość i precyzję wykonanych maszyn. Warto też zaznaczyć, że w branży, w której działa firma, wymagana jest duża precyzja i skrupulatność, co nie jest dla każdego łatwe. Dlatego, każdy pracownik powinien podejść do swojej pracy z zaangażowaniem i chęcią rozwoju.

WojteMe

Teraz to już nie wiem jak mam nawet czytać te wszystkie opinie. Bo te pozytywne brzmią tak jakby był z lekką ironią :) Jedyne co wiem to, że firma oferuje urządzenia przemysłowe np. ploter frezujący, obrabiarki wypalarki no i wiele innych urządzeń. Powiecie mi jakiej jakość są te wszystkie urządzenia ?

Plot Electronics

Wszystkie serwisy są monitorowane i zgłaszane poprzez formularz lub telefonicznie poprzez centrale. Bardzo wątpliwe by zlecenie się zagubiło. Po gwarancji wykonujemy serwisy odpłatnie za wyjątkiem serwisu zdalnego. Nie wykonamy serwisu firmie zalegającej w płatnościach ponad 90 dni, do momentu uregulowania zaległości. Firma posiada 20 letnie doświadczenie a kwestia serwisów jest poważnie traktowana. Już ponad 800 maszyn na rynku i należy spodziewać się statystycznie, że w subiektywnym odczuciu wyrażający opinię nie mógł doczekać się serwisu określając mianem „dopraszania” a po ustaniu gwarancji nie przyjął płatnego serwisu. Produkowane maszyny to sprawdzone rozwiązania a serwisom podlegają zazwyczaj Obrabiarki CNC po około 11 latach pracy, po wymianie drobnych podzespołów i update maszyna jest nadal użyteczna na kolejne lata. Ilość serwisów w porównaniu do ilości wyprodukowanych maszyn jest na poziomie 4 wyjazdów serwisowych rocznie, 7 wyjazdów - przeglądy i 2 maszyny dostarczane do siedziby na update zazwyczaj 11 letnie i starsze. Jako jedyny producent Maszyn CNC w Europie jesteśmy w stanie udzielić 10 letniej gwarancji. Opinię traktujemy jako pozytywną i zachęcamy do zakupu kolejnej Maszyny CNC a autor opinii po zgłoszeniu otrzyma 40% rabatu na usługę serwisu. Plot ELECTRONICS produkuje maszyny z kilku serii i różnych klasach. Są modele przeciętne w rozsądnych wariantach cenowych (E), ale produkowane są również urządzenia o podwyższonych parametrach zaspakajając potrzeby wymagających klientów, którzy zastanawiają się nad wyborem Polskiego producenta Polecam produkty z serii (H).

@WojteMe

Firma Fabryka Maszyn CNC istnieje od ponad 20 lat i przez ten czas wyprodukowaliśmy wiele maszyn o różnym przeznaczeniu - od ploterów tnących i frezujących, przez obrabiarki CNC, frezarki, wypalarki laserowe i plazmowe, aż po roboty CNC i centra obróbcze. Nasze maszyny zawsze były dostosowane do potrzeb rynku, dzięki czemu zyskaliśmy szerokie doświadczenie projektowe i wykonawcze. Teraz pracujemy nad stworzeniem nowych, jeszcze bardziej zaawansowanych modeli maszyn CNC, które będą przodować w swoim segmencie. Jeśli szukasz wyzwania i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, dołącz do nas i pomóż nam tworzyć przyszłość technologii CNC.

Irek

Czy dobra praca jest przyczyną braku zainteresowania tym forum przez pracowników?

Plot Electronics

Firma istnieje od 20 lat i zatrudniała pracowników z wieloletnim stażem, którzy odeszli na emerytury. Przez wiele lat zmienił się wiele w produkcji i obecnie 85% czynności jest wykonywane na Maszynach CNC, to sprawiło redukcję zatrudnienia i potrzebę poszukiwania ambitnych ludzi chcących rozwijać swoje umiejętności a przez to firmę. Obecnie żaden nawet najlepszy ślusarz czy stolarz nie jest w stanie dorównać precyzji czy szybkości w wykonaniu pracy fizycznej, którą zastępują Roboty przemysłowe w tym Maszyny CNC Obecnie liczy się talent, twórczość, predyspozycje organizacyjne, umiejętności kreatywne, wytrwałość , wiedza i zaangażowanie. Firma by sprostać wymaganiom zatrudnia młodych i ambitnych ludzi chcących zmienić swoje życie na lepsze. Dajemy możliwość zdobycia zawodu np. Operatorów maszyn CNC, szkolimy i rozwijamy umiejętności poprzez wprowadzanie licznych projektów. Daje to możliwości szerokiego rozwoju zarówno firmy jak i osób. Taka jest przyszłość produkcyjna a firma wprowadza nowe rozwiązania „Przemysł 4.0” i pewne zło jest konieczne. Firma poszerza park maszynowy, obszar produkcyjny, zatrudnia wyjątkowe osoby, zdolne pomóc klientom w transformacji technologicznej swojej wytwórczości. Kreujemy nowy technologiczny kierunek i wszelkie transformacje są potrzebne i zrozumiałe dla większości. Zapraszamy wszystkich ambitnych młodych duchem ludzi do zapoznania się z ofertami pracy.

ktos

pewnie byli odpukać swoje godziny a jak się wymagało czegoś więcej to umiejętności nie pozwalały i zwiali. Tak to jest w dzisiejszych czasach - zero kreatywności, myślenia i chęci.

Plot Electronics

Przez 20 lat działalności w firmy było zatrudnionych wielu wybitnych ludzi, którzy odchodzili z różnych powodów ale również wracali po latach. (Jesteśmy wdzięczni za rozwój firmy i dziękujemy). Sytuacje życiowe różnie się układają i trzeba zrozumieć, że nie zawsze jest kolorowo. Bywają sytuacje gdzie górę nad ludźmi biorą nałogi, choroby i inne sytuacje życiowe nie dające się przewidzieć. Jako firma pomagaliśmy pracownikom dokładając do problematycznych sytuacji życiowych opłacając opiekę nad starszymi ludźmi, płaciliśmy za specjalistyczne łóżka dla osób schorowanych, do wózków, udzielaliśmy pożyczek firmowych, dokładano do obciążeń finansowych nie do spłacenia, dokładano do kursów, szkoleń czy finansowano kurs prawo jazdy. Dokładano do zakupów samochodów, pierścionków zaręczynowych, udzielano wsparcia użyczając sprzętu firmowego , aut, czy narzędzi. Pomagano prawnie w sprawach trudnych, udzielano pomocy w poszukiwaniu lekarzy w trudnych operacjach. Udzielano wsparcia w postaci darowizn sprzętu i potrzebnych części. Udzielano bezpłatnych urlopów w trudnych sprawach rodzinnych. Każdy kto tu pracuje ma dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych zdarzeń, możliwość uzyskania premii rocznych, udziały w projektach jak również możliwy jest udział w akcjach firmy. Wszystko zależy od chęci i zaangażowania. Firma nigdy nie miała żadnych problemów z pracownikami, wszyscy otrzymywali roczny bon zaufania. Wielu nauczyło się tak wiele, że są Kierownikami – Dyrektorami właścicielami własnych firm, czy wybitnymi specjalistami. Wielu również nabroiło, chcieli szybko się dorobić, czy pożyczyli sprzęt, na wieczne oddanie. Wiemy oczywiście kto to był jednak, niektóre rzeczy trzeba darować, może kiedyś oddadzą. Życie nie toczy się tylko w domu jest również w firmie jedni przychodzą tam zarobić innych rodzice czy żona zmusiła do pracy, są tacy co mają cele definicją je osiągają i odchodzą, są tacy co nie lubią zmian i tacy co tą prace kochają i nie widzą innej. Nikt nikomu nie każe pracować, jeśli jest źle i tego człowiek nie oczekiwał można zmienić, nie trzeba się denerwować czy wysłuchiwać upomnienia, które bywają są zasady i trzeba się ich pilnować, przez 20 lat było ich zaledwie 6, zdążało się sumienne pouczenie w sytuacjach zagrażających BHP, i bezmyślności zagrażającej żuciu czy zdrowiu ludzi pracujących. Nigdy jeśli komuś coś nie wyszło, uszkodził jakąś część czy materiał, cóż zdążyć może się każdemu. Firma miała 1 sprawę sądową z pracownikiem - przez dyscyplinarne zwolnienie, jego działanie zagroziło, życiu osób. Warunki pracy nigdy nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń, jest na to przeznaczony budżet i niema prawa zabraknąć odzieży i środków ochrony BHP. Wszystko jest dostępne bez limitów i można pobrać z szaf - warunkiem jest podpisanie takiego pobrania. Jeśli są specjalistyczne wymagania i są potrzebne są kupowane. Wszystko organizują sami pracownicy to co jest im potrzebne wystarczy zamówić, a nie narzekać. Praca jest elastyczna od godziny 6 do 9 należy przyjść do pracy i pozostać 8 godzin. Urlopy zawsze są udzielane na prośbę pracownika i nigdy nie zdarzyło się by nie można było tego pogodzić. Soboty i Niedziele wolne, jak również wszystkie dni pomiędzy przerwami świątecznymi. Jeśli jest sytuacja wymagające pozostania ponad 2 nadgodziny, Firma udziela bonusu w postaci obiadu - Catering. Kawa, herbata, mleko kupowane z budżetu firmy. Środki czystości rozdysponowywane 2 dni w tygodniu, lokal sprzątany. Do dyspozycji 2 samochody firmowe. Organizowane są imprezy firmowe z nagrodami. Dokładamy do urlopów i do świąt. Jako firma NIE MAMY SOBIE NIC DO ZARZUCENIA.

@ktos

W dziale ofert pracy prezentujemy aktualne możliwości zatrudnienia w naszej firmie. Jesteśmy Fabryką Maszyn CNC i nasza pasja to tworzenie nowoczesnych technologii. Jako firma rozwijająca się, potrzebujemy ambitnych i utalentowanych specjalistów w naszym zespole, którzy mają silny charakter i chęć do nauki. Jeśli uważasz, że jesteś właśnie taką osobą, zapraszamy Cię do kontaktu i aplikowania na oferowane stanowiska.

Martyna

Czy ktoś mi powie dlaczego nie piszecie na forum? Obawiacie się o pracę czy też wprost przeciwnie jest tak dobrze, że nie chce se pisać?

Arek K
@Martyna

Tam było i jest tragicznie. Nędza i wiatr bąki pędzą po hali

@Arek K

Z tą emeryturą toś strzelił sobie w kolano. Nie przyszłeś ostatniego dnia do pracy i są skutki. Teraz żal dupę ściska. Nie można było na ciebie liczyć a w roku to w pracy byłeś kilka tygodni resztę lekarz załatwił pewnie z rodziny. Ja tak dobrze nie miałem.

@Arek K

W 2019 roku firma zakupiła kilka hektarów ziemi z zamiarem budowy nowej jednostki produkcyjnej zdolnej do produkcji nie tylko na rynek lokalny, ale także zagraniczny. Przygotowano plan zagospodarowania terenu i zdecydowano się na budowę etapową. Zaprojektowano całą infrastrukturę wraz z przyłączami pod przyszłe budynki, aby nie trzeba było niszczyć już istniejących elementów. Pierwszy etap obejmował budowę hali o powierzchni 2000 m² oraz budynku biurowego o powierzchni 750 m². W drugim etapie planowana jest rozbudowa hali o dodatkowe 2500 m², a niezbędne dokumenty już podpisano. Prace te będą realizowane w latach 2023/2024. Kolejnym etapem będzie budowa sąsiedniej hali o powierzchni 3500 m², a w kolejnym budynku biurowego o powierzchni 600 m². Łączna powierzchnia produkcyjna wyniesie 8000 m², a biurowa 1350 m². To jednak nie koniec rozwoju, ponieważ planowane są kolejne inwestycje.

Docent

No niewiem w dziale elektrycznym jest z 5 osób i wszyscy po studiach, jedna się chyba jeszcze uczy. 2 hektary w zabudowie fakt - mała firma.

Kosa

Coś ty się tak Tadeusz czepił wykształcenia. Ludzie którzy idą na studia mają nadzieje że ich życie będzie lepsze i bogatsze. A jest zupełnie inaczej nikt takich ludzi nie szanuje a praca dla nich jest najgorsza - są nękani i nikt nie docenia ich wysiłków. Patrząc realnie lepiej być tynkarze lub budowlańcem lepsze zarobki i 5 lat życia więcej. Wiesz można pisać wiele rzeczy bezkarnie w sieci ale tu już widać motywy i zamiary.

Golec

Jest ściernisko ale będzie San Francisco :) 7500 m2 hal i 2 budynki po 600 m biurowych. Narazie wystarczy ale… miejsca jest na jeszcze tyle. Pozdrowienia dla zawistnych wróżbitów, doradców i mędrców narodu. Urządzenia CNC to przyszłość, Robotyzacja i działania zmierzające do poprawy wytwórstwa to pewny rozwój. Urządzenia o możliwościach samokopiujących w obróbce konstrukcji stalowych i mogące frezować i przeprowadzać zarazem procesy produkcyjne z wykorzystaniem zautomatyzowanych głowic to cierń dla konkurencji i żal dla niektórych zwolnionych pracowników. Większość to honorowi ludzie a sprawy źle się tylko poukładały i można to zrozumieć, wielu sytuacji można był uniknąć a wiele nie powinno się zdarzyć - i tak bywa. Kilku nabroiło i to im dziękujemy za komentarze, Jeśli ktoś poczuł się urażony - są telefony można każdą sytuacje wyjaśnić, czasem o czymś się zapomnie a czasem ma się wątpliwości a niekiedy brak wyboru. Każdy ma swoją perspektywę ale zawsze lepiej się dogadywać niż nosić żale w serduchach.

Jarek

W końcu odeszłaś

Wiesz co ja po sobie sprzątać umie bo świnia nie jestem a właśnie mnie od nich wyzywasz.

Pracuje

Karol

Widziałem w wątku pojawiają się często głosy, że firma jest bardzo rozwinięta technologicznie. Ty piszesz o warunkach, które mają przeszkadzać w pozostaniu pracowników. Jakie one są, że je tak negatywnie oceniasz? Bo szukam roboty. Stabilnej.

Panda

Borys
@Panda

Zgadzam się z Pandą i trzymam kciuki.

Jakub

Z tego co czytam wnioskuję że ludzie którzy tu pracowali i piszą takie rzeczy na temat tej firmy są prawdziwymi nieudacznikami. Pracuje tu od 2 lat i nigdy się nie zawiodłem . Wiadomo że są lepsze i gorsze dni jak wszędzie ale nigdy nie byłem stratny bądź też pominięty wykonując swoją pracę rzetelnie i profesjonalnie. Patałach który jak pisze że jest niepełnosprawny i ma teraz pretesjie do kogoś że go zatrudniał zamiast dziękować że ktoś dał mu szansę na rozwój jest poprostu nieodpowiedzialny.

Ja tam jestem zadowolony z pracy w firmie - atmosfera znacznie się poprawiła jak nie ma tych trucicieli co nie chcieli robić. Jest praca i to bardzo ok - możliwość robienia nadgodzin, nowa hala powstaje, nowe maszyny powstają, dzieje się na lepsze. Powiem tak kto chce pracować za dobre pieniądze to pracuję, kto nie chce pracować to nie. Teraz atmosfera w firmie jest naprawdę ok. Powstał team zgranych ludzi którzy aż chce się chodzić do pracy.

To w takim co polecasz skoro tu mam najlepsza wypłatę że wszystkich dotychczasowych prac. Popatrz na inne opinie z tego portalu - nikt rzadnej firmy nie poleca. Teraz czekamy na premie roczne Podzielę się informacja czy doszły

Iwona

A to tak w każdej firmie znajdą się ci narzekający. ;p Więc faktycznie trzeba się samemu przekonać o wszystkim. I co z tymi premiami?

Czy pracodawca Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wielebny

Firma (usunięte przez administratora) . Omijać szerokim kołem. Zarobki marne . Daje podstawę i walnie jakiś ochłap. I mówi że daje najwięcej. Mechanicy,spawacze , lakiernicy. (usunięte przez administratora) od 3500- 5000 zł , a u Szymanca klepcony.

@Wielebny

Nie można się zgodzić z tą opinią. Firmy „krzak” nie istnieją 20 lat nie inwestują milionów, nie budują tysiące metrowych powierzchni produkcyjnych. Nie pomagają wspierając datkami ludzi i szczytne cele. Nie otrzymują nagród. Nie są doceniane za osiągnięcia, nie wzoruje się na nich konkurencja, nie zatrudniają debi… ale czasem im się zdarza. „Ochłapy” zwane premią zdarzają się często :) „Kołem” się nie ominie a powróci w to same miejsce - w tym wypadku zapraszam jednak do konkurencji. Firma nie zarabia na sztuce a na umiejętnościach i zaangażowaniu. Chcemy by ludzie zarabiali najwięcej w okolicy, zapraszamy najlepszych i taki zespół chcemy zbudować. Produkcja urządzeń o takim stopniu skomplikowania wymaga nie przeciętnych zdolności i zaangażowania, nikomu nie obiecujemy, że będzie lekko. Tu pracują najlepsi i ci co mają do tego predyspozycje. Firma otrzymuje liczne pochwały od klientów za zaangażowanie pracowników i umiejętności. Można być dumnym z takiego zespołu ludzi. Mniej ambitnym oraz autorowi „Wie le.n.” radze omijać szerokim łukiem nie kołem :)

Plot Electronics

Życzymy spokojnej emerytury. I rozumiemy radość, gorycz, rozżalenie i szczęście.

Kosa

Tadek ty to się naprawdę nudzisz na tej emeryturze.15 negatywnych wpisów przez kilka godzin żeś dodał . Daj spokój ja to obserwuje i mi e-SMS przychodzą co 15 min - w nocy tylko nie pisz bo do roboty muszę się wyspać. Za tydzień uruchomienie mega maszyny z serii sentinel H.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics?

CNC

Firma produkuje poważne obrabiarki CNC, więc tu na golasa nie polatasz.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics?

jaro

8:00-16:00

notek

Gdyby było inaczej to na forum maruderzy prześcigaliby sie z wpisami!

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics - Giżycko

• Jak się pracuje w Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics?

Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics