Chemical Worldwide Business Sp. z o.o.

Słupca

Opinie o Chemical Worldwide Business Sp. z o.o.

Praca

były pracownik - 2013-05-21 20:26:04 Pracowałem w tej firmie kilka lat temu i było w porządku. Niestety ostatecznie nic wielkiego z tej współpracy nie wyszło, ale takie było ryzyko pracy na tym konkretnym stanowisku. Generalnie szefostwo firmy oceniam bardzo dobrze, potrafią zachować partnerskie stosunki z pracownikami dbając równie dobrze o najlepszych z nich, jak o własne interesy. W razie niepowodzenia potrafią rozstać się w cywilizowany sposób. Generalnie polecam, uczciwa firma.Widzę, że firma poszukuje obecnie Product Managera. Czy mógłbyś coś więcej powiedzieć o szczegółowych wymaganiach, co do kandydatów. Firma podkreśla na swojej stronie, że chce pracować z najlepszymi specjalistami. Czy np. wymaga się wcześniejszego doświadczenia w branży chemicznej? Mam kilkuletnie doświadczenie w branży przemysłowej, w obsłudze klienta i w zakupach. Jakiego rzędu zarobków można się spodziewać, biorąc pod uwagę wymogi stanowiska oraz lokalizację w niewielkim mieście. Z góry dziękuję za informację.

były pracownik

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Chemical Worldwide Business Sp. z o.o. - Słupca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemical Worldwide Business Sp. z o.o.