Betasoap Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny

Tyszowce

Opinie o Betasoap Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny

gość3

gość 2 bzdury piszesz .ruda jest jak najbardziej kompetentną osobą na to stanowisko.jak pracowałam to zmiany z tamtymi kierowniczkami przebiegały pod napięciem i w nerwach, a z tą kierowniczką chciało się pracować.coś ci się pomyliło.

ja

Wszystko co pisza to kompletne bzdury dyrektorka niekompetentna i plotkara i zawsze jest winny pracownik a mobing na kazdym kroku

gość 2
@ja 28.09.2016 10:33
Wszystko co pisza to kompletne bzdury dyrektorka niekompetentna i plotkara i zawsze jest winny pracownik a mobing na kazdym kro...

to co tam się dzieje jest masakrą jest tam taka ruda stelmaszczuk chamska,wulgarna,wyzywa pracowników od najgorszych a co najlepsze jest kierowniczką śmiech na sali nadaje się ona jedynie do zamiatania chodników a dyrektorka nic sobie z tego nie robi cyrk jednym słowem obie do zwolnienia nadają się !!!

młody

pracowałem tu kiedys fajna załoga .tylko ta najniższa krajowa...

gość

bajki piszesz, bzdury

Zostaw opinię o Betasoap Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny - Tyszowce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betasoap Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny